Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Dobrý den,

na stránky Elite date jsem se přihlásila s dávku určité skepse. Žila jsem již dlouhou dobu sama a právě samota mě přiměla zkusit se Vaším prostřednictvím seznámit. Musím přiznat, že ve svém věku jsem již poměrně náročná a i když se našlo docela dost mužů, kteří projevili zájem se se mnou seznámit, vždycky mi něco chybělo.

Nakonec se na mě štěstí usmálo a podařilo se. Seznámila jsem se s člověkem, který mi vyjadřuje podporu v mé současné nepřízni osudu, je ke mě pozorný a dává mi najevo, že jsem pro něho důležitá. To jsou pocity, které jsem již řadu let nepoznala.  O totéž se snažím i já a vážím si toho, že jsem měla to štěstí a prostřednictvím Vaší seznamky nacházím to, co jsem myslela, že už nenajdu.

Všem uživatelům Elite date přeji mnoho štěstí a doporučuji, aby vydrželi, protože na těchto stránkách ho jistě najdou. 

Eva

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Hany

Seznámení paní Hany

Chtěla bych Vám poděkovat. Prostřednictvím Vašeho portálu Elite Date jsem se seznámila se svým partnerem, se kterým plánujeme společnou budoucnost a podnikáme k tomu kroky s každým dalším dnem.|

Napsali jste nám - příběh uživatele Karla

Napsali jste nám - příběh uživatele Karla

Naše seznámení probíhalo celkem standartním způsobem.Po výměně několika imeil zpráv,jsme k sobě pocítili náklonnost,tím jak si duševně rozumíme,máme společné zájmy,nechá se napsat,že i společný osud,což se stále prohlubovalo.Najednou jsme zjistili,že písmenka,které si vyměňujeme nestačí,stále jsme čekali kdo kdy ten druhý napíše.Vyměnili jsme si tel.čísla a hovory nebraly konce.Pak přišel den D,osobní setkání.....

Seznámení paní Míly

Seznámení paní Míly

Zažívám úžasný pocit štěstí, který jsem dlouho neměla a dle mých přátel je to na mně vidět. Byli jsme oba ve správný čas na správném místě a oba jsme věděli, co chceme. Přeji to samé i ostatním účastníkům seznamky.

Seznámení paní Kateřiny

Seznámení paní Kateřiny

Nejdřív chtěl být mým kamarádem, protože si myslel, že to nemůže klapnout přes tu vzdálenost. Je to kolem 300 km. Ale touha být spolu byla silnější. A tak jsme se spolu sestěhovali. Když jsem viděla, jak partner pomáhá, jak se chová, tak jsem zjistila, že už nikoho takového nenajdu.

Seznámení Jany a Miloše

Seznámení Jany a Miloše

Díky vám jsem se seznámila s báječným mužem a už jsme dva měsíce manželé. Jsme oba moc šťastní a naši vzájemné splynutí duši, považujeme oba za zázrak. Ještě jednou moc a moc děkujeme za vaši seznamku .

Seznámení pana Ladislava

Seznámení pana Ladislava

Našel jsem si vážnou známost přes vaši aplikaci, a s partnerkou sme se domluvili že si odinstalujeme aplikaci, jelikož už ji nepotřebujeme. Děkuji že na základě vaší aplikaci, již nejsem sám.