Napsali jste nám - příběh uživatelky K.

Napsali jste nám - příběh uživatelky K.

MUJ PRIBEH ANI NENI MOC ZAJIMAVY. JELIKOS JSEM SE V MANZELSTVI DVA ROKY POTYKALA S NEVEROU MANZELA KTEROU JSEM SE SNAZILA JESTE JEDNOU ODPUSTIT. MANZEL UZ NECHTEL NIC ZACHRANOVAT A TAK TO LETOS V UNORU VYUSTILO ODCHODEM MANZELA OD RODINY A JA SE POTREBOVALA ODREAGOVAT.

TAK JSEM SE ZAREGISTROVALA VLASTNE OMYLEM NA VASI SEZNAMCE. V UNORU TOHOTO ROKU MI CHODILO SPOUSTA OZNAMENI O SEZNAMENI ALE JEN JEDEN ME ZAUJAL NATOLIK ZE JSME SI 13 BREZNA SPOLU ZACLI TELEFONOVAT A 16 BREZNA JSME MELI PRVNI RANDE.  BYLA TO LASKA NA PRVNI POHLED.

A DNES JSEM RADA ZE SE TO STALO PROTOZE JSEM POZNALA NEUZASNEJSIHO CLOVEKA. ANO MATE PRAVDU MELA JSEM POCHYBNOSTI A TAKE JSEM SE BALA ALE DNES VIM ZE NEBYLO CEHO. BYLA JSEM NEJDRIVE NA RANDE S JINYM CLOVEKEM ALE TO NEBYLO TO PRAVE ALE NA PODRUHE UZ TO BYL TEN PRAVY A DOUFAM ZE JE TO TEN POSLEDNI.

JSME ZATIM  SPOLU  A JE TO SKVELE A TAK VAM TOUTO CESTOU DEKUJI A DOUFAM ZE VAS UZ NEBUDU POTREBOVAT

VAS VRELY KLIENT K.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Lucie

Seznámení paní Lucie

Jsem zamilovaná až po uši a přeju všem, aby svou lásku našli a byli šťastní, jako my dva.

Seznámení paní Vlasty

Seznámení paní Vlasty

Už jsem neměla sílu na další seznamky, až mi kamarádka doporučila Vás, kde mě potkalo štěstí a úžasný muž. Ze začátku jsme spolu jen komunikovali a poznávali jeden druhého a osobní setkání vše rozhodlo. Moc děkuji a všem přeji štěstí, aby potkali toho pravého.

Napsali jste nám - paní Marta

Napsali jste nám - paní Marta

Mám z ní velice dobrý pocit, líbí se mi celý propracovný systém. Jsem přihlášena velice krátce, vůbec není jisté, že někoho zaujmu, ale zůstane mi jistě dobrý dojem. Jsou dobré vaše rady - napsat zprávu, dlouze nečekat apod. Chtěla jsem, abyste věděli, že padají na úrodnou půdu.

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Nicméně se jeden takový našel, a jsem za něho moc ráda. Naše seznamování probíhalo nejprve jen psanou formou, ale pak jsme se sešli. Trvalo to sice dlouho, hlavně z mé strany, než jsme se jakž takž poznali, ale myslím si, že by to do budoucna mohlo fungovat.

Seznámení paní Barbory

Seznámení paní Barbory

Minulý týden je to už dva měsíce,co se scházíme,máme plány do budoucna,jezdíme na výlety a jsme opravdu zamilovaní.Zní to jako pohádka a přiznám se,že jsem tomu sama nemohla uvěřit.Někdy jsme jako puberťáci,ale užíváme si to.Děkuji,že jste mi tohle umožnili zažít,jsem teď jako na dovolené a to díky Vám.

Seznámení paní Jindřišky

Seznámení paní Jindřišky

Po 2 týdnech jsme si už začali denně volat, a po 3 týdnech jsme se poprvé sešli. Bylo to moc hezké setkání, hned jsme si padli do náruče jako bychom se znali dlouho. Je nám spolu moc dobře, sice nás dělí 110 km, ale budeme se vídat každý týden a dokonce jsme už začali plánovat společnou budoucnost.