Napsali jste nám - příběh uživatelů Michala a Stáni

Napsali jste nám - příběh uživatelů Michala a Stáni

Půl roku po rozvodu jsem začal bojovat se samotou. Bylo to po mne něco nového. Seznamka byl jen chvilkový nápad, který jsem zrealizoval úplnou náhodou.

Hned ten den po založení jsem dostal první odpověď na profil. Protějšek se mi moc líbil a navíc jsme měli dosti vysokou shodu v dotazníku. Odpověděl jsem. Začala krátká komunikace na sociální síti a téměř telepaticky jsme se společně rozhodli si zatelefonovat. Hovor trval neuvěřitelných 8 hodin v kuse. Zdá se to téměř neuvěřitelné.Když jsem ve tři ráno zavěsil telefon, měl jsem hlavu plnou dojmů.

Hned druhý den jsme se setkali v nedalekém městě, kam to oba máme přibližně 30 km ze svých domovů. Když jsem Stáňu poprvé uviděl "In Natura", něco mi říkalo, že je to ta pravá. I ona měla stejný pocit. Prožili jsme společně celé dlouhé odpoledne a ani na minutu jsme se spolu nenudili. Láska na první pohled. Jak se říká - u obou přelétla ta jiskra. Jako bychom se znali mnoho let.

Prožíváme zamilovanost, jako by nám bylo osmnáct. Sedíme si a oba si přejeme, aby naše plány na společný život vyšly. Už plánujeme další setkání na celý víkend. Oba se na sebe moc těšíme. Každý den si telefonujeme a píšeme si nespočítaně zpráv.

Nikdy jsem nevěřil na seznamky. Nyní mám opačný názor. Michal a Stáňa

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Padli jsme si do oka, přeskočila jiskra a už jsou to krásné 4 měsíce, můžu říci, že to je láska mého života, plánujeme společnou dovolenou a dokonce i společné bydlení. Proto neváhejte a zkuste své štěstí, opravdu to stojí za to.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jiřího

Napsali jste nám - příběh uživatele Jiřího

Seznámení proběhlo standartním způsobem, káva v restauraci, druhý den pěší tůra v Orl.horách a po měsíci scházení jsme jeli na společnou dovolenou na Madeiru. A tam se potvrdilo naše partnerství.

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Prožili spolu čtyři úžasné dny a zjistili, že si ve všech ohledech neuvěřitelně rozumíme. Pak další telefonování a Vlasta se několikrát vrátila do mého profilu na seznamce. Dnes jsme se dohodli, že se vezmeme v závěru letošního roku. Oba se vzájemně milujeme a důvěřujeme si.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Soni

Napsali jste nám - příběh uživatelky Soni

Už v prvních řádcích se pozná, o co tomu druhému jde. U nás bylo cítit, že k sobě cítíme vzájemné sympatie a že máme mnoho společného. Po pár setkáních jsme spolu strávili víkend ve Wellness a věděli jsme oba, že spolu chceme žít.

Seznámení paní Karolíny

Seznámení paní Karolíny

Diky seznamce Elite Date jsem se pred 6,5 rokem seznamila se svym zivotnim partnerem Kamilem. Zijeme spolu ted velmi stastne. Prestehovali jsme se spolu z Ceska do Kanady, kde zijeme uz 3 roky.

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Dnes spolu bydlíme a jsme šťastni. Proto radím všem, kteří po prvních neúspěších mají tendenci to vzdát, aby neházeli tak zbrkle flintu do žita. Třeba se i jim poštěstí a už příště přijde to pravé.