Seznámení paní Katky

Seznámení paní Katky

Jednalo se o moji úplně první zkušenost se seznamkou.

Elite Date jsem si vybrala podle dobrých referencí na netu a rozhodně toho nelituji (ani zaplacení členství na 3 měsíce). Hned chviličku po vyplnění profilu mě oslovil nově zaregistrovaný člen. Začali jsme si psát o všem možném, bylo to uvolněné a pohodové.

Po nějaké době jsme si domluvili rande a už od začátku mezi námi přeskočila jiskra. Strávili jsme spolu už mnoho krásných dnů, týdnů a měsíců, máme úžasné společné zážitky a věříme, že jich ještě spoustu přibude...

Přeju všem, ať také najdou svou lásku a zase získají více chuťi do života!

Katka

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Vlaďky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Vlaďky

Děkuji Vám za služby. Již jsem si partnera našla a to díky Vaší seznamce. Mnohokrát děkuji Vašemu týmu a službám, které děláte pro lidi. Kdyby do budoucna bylo třeba využít Vašich služeb, tak je ráda obnovím. S pozdravem Vlaďka K.

Seznámení pana Lumíra

Seznámení pana Lumíra

Jako partneři jsem si prakticky ve všech směrech sedli. Jsem si vzájemně nejlepšími partnery, kamarády a milenci v jednom. Nic na tom nemění ani fakt, že nás dělí necelých 50km. Pokud dva lidé chtějí, vzdálenost nehraje roli a vše je na vzájemné domluvě.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dagmar

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dagmar

Musela jsem překonat obrovský odpor k seznamce, natož internetové. Když mi bylo nejhůř, odpověděla jsem na jedno jediné seznámení.
A je to ten pravý.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Barči a Jana

Napsali jste nám - příběh uživatelů Barči a Jana

Od našeho prvního rande jsme se spolu snažili být co nejvíce, brzy jsme se sestěhovali a letos v červnu mě požádal o ruku a 8.10.2016 se budeme brát.

Seznámení Kamily a Romana

Seznámení Kamily a Romana

Díky Vám jsem našla před půl rokem svoji lásku a cítím povinnost Vám poděkovat. Stačil jeden den a bylo jasno. Jen doufám, že už to bude navždy a nezažiji další bolest a zklamání. Můj příběh by totiž mnohé odradil a můj princ se nedal.

Seznámení Miloše a Marcely

Seznámení Miloše a Marcely

Po dvou měsících jsem si tady našel partnerku se kterou si báječně rozumím a dle všeho je to i obráceně. Proto už si členství dále neprodlužuji. Děkuji Miloš