Napsali jste nám - příběh uživatelky Zuzany a Petra

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zuzany a Petra

Láska hory (a kilometry) přenáší


Osobně jsem vyzkoušela během pár měsíců několik různých seznamek. Členství v Elitedate jsem si zaplatila jako pokus, zda zde bude opravdu nějaký rozdíl oproti neplaceným portálům a aplikacím.

Mě osobně nikdo při hledání nijak významně nezaujal, a tudíž jsem na profilu nebyla moc aktivní. Pak z ničeho nic přišlo oznámení, že jsem zaujala nějakého Petra. Zajásala jsem - konečně nějak pořádný chlap. Prohlédla jsem si zběžně jeho profil a odepsala. První setkání proběhlo hned po pár dnech. Jaké bylo ale moje překvapení, když jsem zjistila, že není z hlavního města jako já, ale bydlí 120 km daleko a na setkání přijede vlakem. (Čtěte profily pořádně :) )

Dilema, zda na první rande vůbec jít, rozsekla moje maminka slovy, že je to kousek, tak ať to jdu alespoň zkusit. První rande se protáhlo na celý den až do pozdního večera. Dozvěděla jsem se, že mu mojí osobu seznamka nabídla jako náhodný tip podle našich osobnostních profilů i přes tu vzdálenost. I přes oboustrannou předchozí zkušenost s neúspěšnými schůzkami ze seznamek, naše setkání dopadlo na jedničku a hned druhý den jsem opětovala já návštěvu v jeho městě.

Od prvního setkání uběhlo již několik měsíců a my jsme stále spolu a je nám spolu úžasně.  I společnou zátěžovou turistickou dovolenou v letních Alpách jsme přežili. Vztah na dálku nám nakonec nestačí a já jsem se odhodlala pro budoucnost našeho vztahu odstěhovat z hlavního města k Petrovi. Držte nám palce a nebojte se to taky zkusit. Seznamky opravdu fungují!

Zuzka a Petr

recenze elitedate

recenze elitedate


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Za dva dny jsme si dali sraz v jedné kavárně a bylo zaděláno na lásku od první chvíle :) Vídáme se často a jelikož oba máme úžasné děti, tak si užíváme každou chvíli s nimi a spolu :) ... Pevně doufám, že je to osud a vydrží nám to. Všem doporučuji aby neváhali a zkusili se taky touto cestou seznámit a věřili,že ten pravý tu někde čeká ... Třeba to nebude hned ale jednou určitě...

Seznámení Dašky - Po pár zprávách přišlo první rande a stále jsme spolu!

Seznámení Dašky - Po pár zprávách přišlo první rande a stále jsme spolu!

A podařilo se, ozval se ON s tím, že jsme si velmi podobní, jak by ten inzerát psal sám.:-) A po pár zprávách přišlo první rande a stále jsme spolu.:-)

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Koncem října spolu letíme na společnou dovolenou do Emirátů. Věřím, že nám naše láska vydrží. Jsem šťastná. I ve vyšším věku je možné prožít něco krásného.

Seznámení paní Věry

Seznámení paní Věry

Chci poděkovat Vaší seznamce. Podařilo se mi asi před 4 měsíci poznat partnera a do dnešního dne nám to klape. Moc si přeji, aby to vydrželo a abych v budoucnu už služby seznamky nepotřebovala, protože jsem díky nim našla vztah, který trvá.

Seznámení paní Pavlíny

Seznámení paní Pavlíny

Kdyz uz jsem přestala téměř doufat, přišel do mého života díky této seznamce Martin. Známe se nyní jen par měsíců, ale mám pocit ze ho znám léta. A taky je to muž se kterým bych chtěla zestarnout a byt uz napořád.

Seznámení paní Lucie

Seznámení paní Lucie

Jsem zamilovaná až po uši a přeju všem, aby svou lásku našli a byli šťastní, jako my dva.