Seznámení paní Pavlíny

Seznámení paní Pavlíny

Dobrý den přeji :-)


Chtěla bych tímto poděkovat, za existenci webu ED a možnosti se seznámit. Vaší seznamku jsem zvolila po pečlivém uvážení a byla to správná volba!

Našla jsem zde partnera pro život, ačkoliv jsem to brala opravdu s rezervou, podařilo se. Po několika schůzkách a kontaktech se podařilo nalézt jeden druhého.

Těch pár mužů se kterými jsem se potkala, byli slušní chlapi, setkání byla fajn, jen to prostě nepřeskočilo, ale nakonec ano :-) 

Chci tímto podpořit všechny kteří ještě váhají.... nebojte se, jděte do toho!

Držím palce všem a děkuji s přáním všeho dobrého, 


Pavlína

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámených uživatelů.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky K.

Napsali jste nám - příběh uživatelky K.

TAK JSEM SE ZAREGISTROVALA VLASTNE OMYLEM NA VASI SEZNAMCE. V UNORU TOHOTO ROKU MI CHODILO SPOUSTA OZNAMENI O SEZNAMENI ALE JEN JEDEN ME ZAUJAL NATOLIK ZE JSME SI 13 BREZNA SPOLU ZACLI TELEFONOVAT A 16 BREZNA JSME MELI PRVNI RANDE.  BYLA TO LASKA NA PRVNI POHLED.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Bylo to mé první seznámení přes seznamku a přijala jsem první pozvání, takže já na první dobrou.

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Vídali jsme se dál a zjistili, že je nám spolu víc než prima, že chceme oba trvalý vztah a posléze i založit rodinu. Společně jsme jezdili na výlety a poznávali tak jeden druhého. Dokonce jsme zjistili, že bydlíme jen kousek od sebe, asi 15 minut. Po nějaké době jsem naznala, že už se nemusím s nikým dalším seznamovat, protože mi na Jirkovi záleží. Byl to fajn pocit - mít konečně druhou polovičku. Po delší době hledání a seznamování si vážíme, že jeden druhého máme.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzky a Víti

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzky a Víti

Celá rozechvěná jsem čekala a zavolal do 2 minut. Měl sympatický hlas, srdečně jsme se pobavili a zasmáli se a domluvili na druhý den sportovní výjezd na inliny. Řekla kde si. Jo super!! Někdo je aktivnější než já. Těšila jsem se jako malá holka, byla jsem napjatá či náhodou nebude o 10cm menší, víc šedivý... Ne, přesně jako by vypadl z té své fotky. Nic míň,nic víc. Hned jak jsem ho uviděla, věděla jsem, že je to ON.

Renata - oba dva máme naději,  že to bude už napořád

Renata - oba dva máme naději, že to bude už napořád

A  tam se objevil  -  ON  -   milý, příjemný, slušný, vydával ze sebe neuvěřitelný klid a pohodu.  Strávili jsme spolu 4 hodiny  a já odjížděla s pocitem,  že takhle příjemného člověka jsem dlouho nepotkala.  Každá další schůzka byla intenzivní, krásná a nešlo to ukončit.  Dnes jsou to dva měsíce,  co jsme spolu  a máme oba dva naději,  že to bude už napořád. 

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Petra

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Petra

Dobrý den. Posílám Vám zprávu o seznámení s panem Petrem P. Odstěhovala jsem se od druha, protože tam bylo domácí nasilí. Když jsem se usadila, zaregistrovala jsem se do seznamky Elite. Ozvalo se mi několik zájemců a  z toho jsem si vybrala jednoho, co je z Bardubic. Zatím si jen píšeme, ale ....