Napsali jste nám - příběh uživatele Hanuše

Napsali jste nám - příběh uživatele Hanuše


Náš příběh se odehrál nečekaně rychle. Po bloudění na různých seznamkách mě zaujala ta Vaše a ono to vyšlo do tří týdnů od prvního oslovení.

Nečekal jsem, že i v tak pozdním mém věku /74 let/ mohu uspět, ale vyšlo to. Mám partnerku podle mých představ a je nám spolu fajn.

Přiznávám, že jsem měl hodně štěstí, ale tak to v životě někdy je, ale je třeba i pro to něco udělat, třeba jít na seznamku pro seniory a být aktivní. A to se mi u Vás podařilo.

Díky Vám za možnost a přeji hodně podobných příběhů, jako je ten náš i dalším Vašim klientům.

Hanuš s partnerkou

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Náš vztah se posouvá mílovými kroky a mám "podezření", že ve velmi brzké době dostanu zásnubní prsten. Nedoufala jsem, že je ještě možné potkat velkou lásku v mém věku.

Seznámení Ivety a Ivana

Seznámení Ivety a Ivana

Teď už bydlíme spolu a je nám moc krásně. Nevěřila jsem,že ve svých letech potkám takového hodného muže. Díky Vaší seznamce jsem opět šťastná a moc Vám s Ivánkem děkujeme. Moc přejeme i ostatním aby našli svou lásku a štěstí.

Seznámení pana Rostislava

Seznámení pana Rostislava

Začali jsme spolu chodit, je to báječné. Jsem zamilovaný. Je to super. Přeji všem!!!

Napsali jste nám - příběh Martiny a Jaromíra

Napsali jste nám - příběh Martiny a Jaromíra

Dala jsem si poslední šanci, napsala jako první. Setkání velmi příjemné, vyzařovala z něho pohoda a jiskra. Překvapení na mé straně, když mne požádal o další schůzku, následoval výlet, kde jsme si dokázali povídat až do rána, nechtělo se nám domů.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renaty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renaty

Přeji všem Vašim klientům hodně štěstí a věřte, že seznámit se přes seznamku je opravdu možné. Nevyšlo to sice napoprvé a trvalo to 8 měsíců, ale stálo za to počkat si na toho pravého. :)

Napsali jste nám - příběh uživatele V.P.

Napsali jste nám - příběh uživatele V.P.

Jsem za 8 let na 3. seznamce a tato je výrazně nejlepší. Ve všech směrech a nemám zde pocit, že vše je jen komerční záležitost. Je nejlépe propracovaná, kontakt pro obě strany je nenásilný a slušný. Na předchozích 2 seznamkách jsem skončil po cca 2 měsících, vždy mě tam něco vadilo. Kontakt s administrací je kuktivovaný, to oceňuji.