Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Dobrý den, Vážení,

můj příběh seznámení není zatím až tak obsáhlý :)

Po několika nevydařených seznamovacích schůzkách jsem již nechtěl další absolvovat. Celé to trvalo přes půl druhého roku. Ano, říkal jsem si, že tento způsob seznamování je k ničemu.

Tedy až na jednu schůzku, poslední, tu zásadní. Jakmile jsme se s Renatkou viděli, hned nám oběma bylo jasné, že toto není jen tak. Že jsme se nejspíš hledali, až jsme se našli :)

Rád bych tímto všem lidem, kteří na tom byli podobně jako já sdělil, že byť to může trvat poměrně dlouho, ten správný partner je určitě na cestě k Vám.

Díky Elite Date
Martin T.

Doplnění po 3 letech:

Zdravím Vás po delší době,

od psaní recenze na EliteDate uplynuly tři roky a v našem příběhu se poměrně dost změnilo.

Díky Vaší seznamce jsem našel partnerku, se kterou jsme si za tuto dobu řekli společné ano a nyní se nám narodila krásná holčička Markétka.

Ještě jednou Vám chci poděkovat za tuto úžasnou příležitost.

Krásný den
Martin T.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Kamily a Romana

Seznámení Kamily a Romana

Díky Vám jsem našla před půl rokem svoji lásku a cítím povinnost Vám poděkovat. Stačil jeden den a bylo jasno. Jen doufám, že už to bude navždy a nezažiji další bolest a zklamání. Můj příběh by totiž mnohé odradil a můj princ se nedal.

Seznámení Katky a Martina

Seznámení Katky a Martina

Na podzim mne požádal o ruku. Bude svatba. Jsem upřímně šťastná. A nejen já ...❤️ Všem bych popřála také štěstí a nepolevujte ze svých očekávání 🥰 pokud to tam nesedí, nikdy to sedět úplně nebude.

Jitka a Josef - Pomohli jste nám navázat pevný a čistý vztah

Jitka a Josef - Pomohli jste nám navázat pevný a čistý vztah

Byli jste ti, kteří k tomu přispěli svou činností a za to vám patří velký dík. Pomohli jste navázat pevný a čistý vztah dvou lidí, který se bude rozvíjet určitě ještě dál.

Seznámení paní Natalie

Seznámení paní Natalie

Pomohlo mi, že jsem si nastavila filtr - věk, vzdálenost od Prahy, vzdělání a výška - díky tomu jsem si našla vhodného člověka, se kterým se potkáváme a rozumíme si, máme podobné zájmy atd. Jak to nakonec dopadne - teprve ukáže čas, ale i tak jsem ráda, že i ve starším věku jsem si našla partnera, se kterým se ráda setkávám. Tak že rozhodně Elite Date doporučím i svým kolegyním a kamarádkám.

Seznámení Petry a Martina

Seznámení Petry a Martina

Dnes je tomu rok a pět měsíců, kdy jsme spolu, je nám krásně, užíváme si společného života a na podzim se nám narodí miminko. Neuvěřitelné se stalo skutečností... Jsme moc šťastni!

Pavel - všem lidem přeji stejné štěstí jako jsme měli my

Pavel - všem lidem přeji stejné štěstí jako jsme měli my

Máme ve středu naplánované setkání u kávy, a musím říci, že se to vyvíjí velmi dobře.