Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Dobrý den, Vážení,

můj příběh seznámení není zatím až tak obsáhlý :)

Po několika nevydařených seznamovacích schůzkách jsem již nechtěl další absolvovat. Celé to trvalo přes půl druhého roku. Ano, říkal jsem si, že tento způsob seznamování je k ničemu.

Tedy až na jednu schůzku, poslední, tu zásadní. Jakmile jsme se s Renatkou viděli, hned nám oběma bylo jasné, že toto není jen tak. Že jsme se nejspíš hledali, až jsme se našli :)

Rád bych tímto všem lidem, kteří na tom byli podobně jako já sdělil, že byť to může trvat poměrně dlouho, ten správný partner je určitě na cestě k Vám.

Díky Elite Date
Martin T.

Doplnění po 3 letech:

Zdravím Vás po delší době,

od psaní recenze na EliteDate uplynuly tři roky a v našem příběhu se poměrně dost změnilo.

Díky Vaší seznamce jsem našel partnerku, se kterou jsme si za tuto dobu řekli společné ano a nyní se nám narodila krásná holčička Markétka.

Ještě jednou Vám chci poděkovat za tuto úžasnou příležitost.

Krásný den
Martin T.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Radky

Seznámení paní Radky

Když jsem zjistili, že jsme oba ze stejného města a máme spolu tolik společného, bylo rozhodnuto. Trávíme spolu volný čas, postupně poznáváme naše rodiny a do budoucna plánujeme společný život.

Ludmila - Jsme velice šťastní z našeho vztahu, naprostá změna života nejen dvou lidí, ale dvou rodin.

Ludmila - Jsme velice šťastní z našeho vztahu, naprostá změna života nejen dvou lidí, ale dvou rodin.

I nyní ještě občas přemýšlíme nad tímto darem, který nám někdo věnoval, protože je to těžko uvěřitelná náhoda shody dvou lidí a láskyplně se vyvíjejícího vztahu od první chvíle. Tímto chci poděkovat Vaší seznamce, šance na naprostou životní změnu v kladném slova smyslu je opravdu záslužná!

Seznámení paní Katky

Seznámení paní Katky

Sotva jsem se zaregistrovala, dostala jsem mnoho nabídek k seznámení... jediný, koho jsem sama aktivně oslovila byl ON - Petr. Jeho reakce na sebe nenechala dlouho čekat a dali jsme se do řeči. Už po pár zprávách mi bylo jasné, že o nikoho jiného už zájem nemám, a tak jsem konverzaci s ostatními "nápadníky" ukončila.

Napsali jste nám - příběh uživatele Miroslava

Napsali jste nám - příběh uživatele Miroslava

... po odpovědění těch tří dotazů, na které jsem partnerce odpověděl, se mi ozvala a domluvili jsme si schůzku v restauraci - na kávu a tak nějak jsme si na první pohled rozuměli. No a pak jsme si domluvili další a další ...

Napsali jste nám - příběh uživatelů llony a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů llony a Pavla

Asi jsme se mohli někdy někde potkat náhodou, ale určitě bychom se na ulici neseznámili, nikdo z nás nemá na čele napsáno, že je volný a hledá lásku…

Jana - Jsme rádi oba, že jsme se našli

Jana - Jsme rádi oba, že jsme se našli

Jsme spolu od srpna a už jsme spolu nacestovali naši krásnou republiku. Jsme rádi oba, že jsme se našli. Přítel je mi oporou a já jemu také. Prostě si rozumíme, což je fajn.