Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty

Krásný vztah dvou pro sebe stvořených lidí začal typickými seznamkovými větami:

„Ahojky jak se vede? :) “

„Ahoji:) Sluníčko konečně svítí, takže skvěle :)“

Psali jsme si poměrně krátce, ale i těch pár dní stačilo k tomu, abychom jeden druhého neskutečně zaujali. :) Já jeho svou ztřeštěností (a vzhledem:), on mě tím, že jsem z něj nějakým nevysvětlitelným způsobem cítila mnou hledaný pocit naprostého bezpečí a jistoty. Po první poznávací schůzce slečny s kytkou ve vlasech a pána s italským autem (za tohle mě roztrhne:) bylo jasné, že nejde o schůzku poslední, a na závěr té druhé už padla první nezapomenutelná pusa :). Od toho okamžiku jsem začala zjišťovat, že mám po svém boku člověka, na kterého se můžu ve všem spolehnout, kterému můžu věřit, a se kterým se nemusím ničeho bát, protože by nikdy nedopustil, aby se mi cokoliv stalo. A to hlavní…mám po svém boku muže, se kterým chci prožít vše, co mě ještě v životě čeká. :)

Štěstí nechodí po horách, ale po seznamkách, a tímto děkujeme týmu ELITE Date za možnost se konečně najít. :)

 :) DO TOHO, držíme vám všem pěsti. :)


Přeji hezké dny


Markéta

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Vážení Eliťáci, držte nám palce, abych konečně rozšířila řady těch Vašich šťastně seznámených. Vám držím palce do další práce, ať se daří seznamce i Vám. Jak praví Vrchlický: Za trochu lásky šel bych světa kraj ...

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzky a Víti

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzky a Víti

Celá rozechvěná jsem čekala a zavolal do 2 minut. Měl sympatický hlas, srdečně jsme se pobavili a zasmáli se a domluvili na druhý den sportovní výjezd na inliny. Řekla kde si. Jo super!! Někdo je aktivnější než já. Těšila jsem se jako malá holka, byla jsem napjatá či náhodou nebude o 10cm menší, víc šedivý... Ne, přesně jako by vypadl z té své fotky. Nic míň,nic víc. Hned jak jsem ho uviděla, věděla jsem, že je to ON.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Povídali jsme si a stále bylo o čem. Pozval mě na kafe a na sushi a šli jsme se projít. Začalo se stmívat a byla romantika tak využil situace a dal mi pusu. Jedno z nejkrásnějších rande co jsem měla. A tímto chci poděkovat Vám za umožnění seznámení.

Seznámení paní Moniky

Seznámení paní Moniky

Hodně záleží na tom, s jakou energií do toho jdete. Já do toho šla s tím,  že pro mě existuje ideální partner, no a našel se. A hlavně se nebát být upřímný.

Seznámení paní Vilmy

Seznámení paní Vilmy

Je mi 56 let a seznamku jsem zkusila poprvé v životě, bez nějakého většího očekávání. Proto mne velice překvapilo, kolik mužů se ozvalo. Kupodivu ten pravý byl hned ten první. Od počátku jsme cítili oboustranné sympatie a máme společné koníčky.

Seznámení paní Dary

Seznámení paní Dary

Díky seznamce Elite Date jsem poznala člověka, kterého bych zřejmě v reálném životě nikdy nepotkala.