Napsali jste nám - příběh uživatelky Nikol a Jaroslava

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nikol a Jaroslava

Dobrý den,

jmenuji se Nikol a našla jsem díky vaší seznamce přítele Jaroslava. Seznámili jsme se vlastně během prvního měsíce, i když jsme si oba koupili členství v ELITEDATE na 1/2 roku. První setkání bylo už počátkem listopadu. Oba jsme si spíše od schůzky slibovali, že za hodinu skončí a půjdeme domů. Ale neskončilo.

Já v K. Varech tehdy jen pracovala a on zde pracoval i bydlel. Po večeři jsme šli na procházku K. Vary a na kolonádu. Skončili jsme v Thermálu. Ten večer tam hráli na klavír. Nenechal mne nic zaplatit a pořád jsme si povídali. No a teď už spolu budeme 4 měsíce, já už ve Varech bydlím, koupila jsem si zde byt. Zatím nám to klape. Je to moc hodný člověk. Stará se o dvě dcery 5 a 10 let. Jeho manželka je má u sebe jen 2 x do týdne.

Hodně jsem si kladla na srdce, aby můj nový přítel měl rád děti. Má rád i ty moje. Synovi je 16 let a úžasně si spolu notují. Jsem za něj moc šťastná, protože tak hodného člověka dnes najít je unikum. Vím, že mne má hodně rád. Chodíme spolu tančit, na koncerty a do kina. Dále spolu jezdíme na výlety apod. Rozumím si i s jeho rodinou. On zase respektuje mojí a rozumí si s mými rodiči, což můj bývalý neuměl. Jsem za to moc ráda.

Přeji všem takový úspěch jaký jsem měla já :-).

Hezké dny přeje a zdraví Nikol


Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh Marie a Zbyška

Napsali jste nám - příběh Marie a Zbyška

Jsme oba zpětně moc rádi, že jsme se na seznamce zaregistrovali a mohli jsme se potkat. Někdy člověk pro oči „nevidí“ a i když jsme se nacházeli na stejných místech, nemohli jsme se potkat, protože jsme se míjeli, a i kdybychom se potkali, možná bychom se neviděli, protože jsme zrovna trávili čas se svými přáteli….

Seznámení paní Aleny

Seznámení paní Aleny

V listopadu by se měla naše rodina rozrůst o dalšího člena a těším se na to, co nám život přinese dál. Ještě jednou Vám děkuju a přeji i dalším Vaším klientům, aby našli to, co hledají, nebo to, o čem ani neví, že je to pravé.

Napsali jste nám - příběh Jany a Luďka

Napsali jste nám - příběh Jany a Luďka

Začali jsme se více a více poznávat a zjistili jsme, že je nám spolu moc dobře. Po roce na oslavu ročního setkání, opět v restauraci u Tonka, jsme se  zasnoubili a příští rok plánujeme svatbu.

Seznámení paní Evy

Seznámení paní Evy

Jste velmi solidní seznamka. Byla jsem moc příjemně překvapená. Možnosti výběru charakteristik k vypracování profilu máte velmi dobře zvolené, dobře se se vším pracuje. Životního partnera tu opravdu naleznout lze.

Seznámení paní Nikoly

Seznámení paní Nikoly

Mám radost, že existuje tento způsob seznámení pro ty, kteří mají stejný životní úděl - věnovat se svému zaměstnání na plno, bez touhy se slepě seznamovat na baru a mít v seznamování "vyšší koncept nežli hledat nějaké povyražení".

Napsali jste nám - názor paní Renáty

Napsali jste nám - názor paní Renáty

Vaše služby byly po celou dobu naprosto v pořádku a reálné. Členové Vaší seznamky byli skuteční, na rozdíl od jiných seznamovacích webů. Nejvíce si vážím serióznosti, co se týče financí, že nejste žádný podvodný web, jako bohužel jiné. Dle mé vlastní špatné zkušenosti.