Napsali jste nám - příběh uživatelky Nikol a Jaroslava

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nikol a Jaroslava

Dobrý den,

jmenuji se Nikol a našla jsem díky vaší seznamce přítele Jaroslava. Seznámili jsme se vlastně během prvního měsíce, i když jsme si oba koupili členství v ELITEDATE na 1/2 roku. První setkání bylo už počátkem listopadu. Oba jsme si spíše od schůzky slibovali, že za hodinu skončí a půjdeme domů. Ale neskončilo.

Já v K. Varech tehdy jen pracovala a on zde pracoval i bydlel. Po večeři jsme šli na procházku K. Vary a na kolonádu. Skončili jsme v Thermálu. Ten večer tam hráli na klavír. Nenechal mne nic zaplatit a pořád jsme si povídali. No a teď už spolu budeme 4 měsíce, já už ve Varech bydlím, koupila jsem si zde byt. Zatím nám to klape. Je to moc hodný člověk. Stará se o dvě dcery 5 a 10 let. Jeho manželka je má u sebe jen 2 x do týdne.

Hodně jsem si kladla na srdce, aby můj nový přítel měl rád děti. Má rád i ty moje. Synovi je 16 let a úžasně si spolu notují. Jsem za něj moc šťastná, protože tak hodného člověka dnes najít je unikum. Vím, že mne má hodně rád. Chodíme spolu tančit, na koncerty a do kina. Dále spolu jezdíme na výlety apod. Rozumím si i s jeho rodinou. On zase respektuje mojí a rozumí si s mými rodiči, což můj bývalý neuměl. Jsem za to moc ráda.

Přeji všem takový úspěch jaký jsem měla já :-).

Hezké dny přeje a zdraví Nikol


Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Moje rada zní -dejte si záležet na profilu. Dejte si tam opravdu hezké fotografie, na kterých se sami sobě líbíte a pak také zahrňte do těch posledních tří otázek něco osobnějšího, milého a příjemného. Nebuďte odměření a strozí, ale otevření a pozitivní. Nikdo přece nechce mít vedle sebe nějakého mrzouta! Já- protože jsem trošku upovídaná, jsem se v profilu trochu více, ale hlavně upřímně rozepsala. A víte, co mi na to pak řekl Zdeněk? Tak nádhernému profilu prostě nešlo odolat...  :-) Tak holky, buďte chytré a vemte rozum do hrsti :-D

Seznámení Jaroslava a Mirka

Seznámení Jaroslava a Mirka

Registroval jsem se už na mnoha gay seznamkách, takže mám srovnání. Na většině z nich jsou bohužel stejné tváře. ELITE Date dávám bod za to, že cílí i na jinou cílovou skupinu než ostatní. A možná právě proto jsem si tu našel Mirka. Zatím se pravidelně scházíme a poznáváme. Držte nám palce, ať nám to vyjde.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Jak jsme se seznámili? ... hned jak jsem se registrovala tak me začal psát a byl vytrvalý a pak jsme se domluvili na schůzce. ... vlastně ne na schůzce ale výletě.... kde jsme se poznali vic jak při kafi....

Napsali jste nám - názor paní Renáty

Napsali jste nám - názor paní Renáty

Vaše služby byly po celou dobu naprosto v pořádku a reálné. Členové Vaší seznamky byli skuteční, na rozdíl od jiných seznamovacích webů. Nejvíce si vážím serióznosti, co se týče financí, že nejste žádný podvodný web, jako bohužel jiné. Dle mé vlastní špatné zkušenosti.

Seznámení Jirky a Květy

Seznámení Jirky a Květy

První schůzka proběhla na poloviční cestě mezi našimi domovy. Několik hodin procházek, mezi tím oběd a další procházka. Povídání a povídání. Mezitím asi přeskočila ona pověstná jiskra mezi námi.

Simona - Vím, že je to ten pravý

Simona - Vím, že je to ten pravý

Ještě jednou Vám děkuji od srdce a přeji, aby všichni, kdo lásku hledají, ji také našli. Mějte se krásně a děkuji za Vaše služby.