Napsali jste nám - příběh uživatelky Nikol a Jaroslava

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nikol a Jaroslava

Dobrý den,

jmenuji se Nikol a našla jsem díky vaší seznamce přítele Jaroslava. Seznámili jsme se vlastně během prvního měsíce, i když jsme si oba koupili členství v ELITEDATE na 1/2 roku. První setkání bylo už počátkem listopadu. Oba jsme si spíše od schůzky slibovali, že za hodinu skončí a půjdeme domů. Ale neskončilo.

Já v K. Varech tehdy jen pracovala a on zde pracoval i bydlel. Po večeři jsme šli na procházku K. Vary a na kolonádu. Skončili jsme v Thermálu. Ten večer tam hráli na klavír. Nenechal mne nic zaplatit a pořád jsme si povídali. No a teď už spolu budeme 4 měsíce, já už ve Varech bydlím, koupila jsem si zde byt. Zatím nám to klape. Je to moc hodný člověk. Stará se o dvě dcery 5 a 10 let. Jeho manželka je má u sebe jen 2 x do týdne.

Hodně jsem si kladla na srdce, aby můj nový přítel měl rád děti. Má rád i ty moje. Synovi je 16 let a úžasně si spolu notují. Jsem za něj moc šťastná, protože tak hodného člověka dnes najít je unikum. Vím, že mne má hodně rád. Chodíme spolu tančit, na koncerty a do kina. Dále spolu jezdíme na výlety apod. Rozumím si i s jeho rodinou. On zase respektuje mojí a rozumí si s mými rodiči, což můj bývalý neuměl. Jsem za to moc ráda.

Přeji všem takový úspěch jaký jsem měla já :-).

Hezké dny přeje a zdraví Nikol


Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Tomáše

Seznámení pana Tomáše

Nelituji ani čas ani finanční prostředky zde vložené.  Potkal jsem někoho kdo mému životu dal další rozměr a kdo mě dělá štastným. Jsme na začátku cesty a je to moc krásné.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Ani nevím, jak poděkovat, protože naše štastné seznámení ve Vaší seznamce pokračuje tak, že 23.3.2019 budeme oddáni. Vím,  bylo to obrovské štěstí, že v našem věku se potkali lidé, kteří si tak rozumí a to moc přeji všem, kteří zde zkouší začít nový život.

Napsali jste nám - příběh uživatele Kamila

Napsali jste nám - příběh uživatele Kamila

Zkoušel jsem jiné (i zahraniční) seznamky ale vždycky mě něco dost naštvalo. U Vás zatím ne a zdá se mi, že máte funkční a lidštější systém za rozumnou cenu.

Napsali jste nám - příběh uživatele Michala

Napsali jste nám - příběh uživatele Michala

Zprvu jsem jí nevěřil ale po nějaké době jsem poznal skvělou dívku. Jsme spolu rozumíme si jsme štastný a to vše díky Elite Date. Samozřejmě seznamku doporučuji ale chce to čas vytrvat a nevzdat to. Výsledek stojí za to.

Napsali jste nám - příběh Martiny a Jaromíra

Napsali jste nám - příběh Martiny a Jaromíra

Dala jsem si poslední šanci, napsala jako první. Setkání velmi příjemné, vyzařovala z něho pohoda a jiskra. Překvapení na mé straně, když mne požádal o další schůzku, následoval výlet, kde jsme si dokázali povídat až do rána, nechtělo se nám domů.

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Vídali jsme se dál a zjistili, že je nám spolu víc než prima, že chceme oba trvalý vztah a posléze i založit rodinu. Společně jsme jezdili na výlety a poznávali tak jeden druhého. Dokonce jsme zjistili, že bydlíme jen kousek od sebe, asi 15 minut. Po nějaké době jsem naznala, že už se nemusím s nikým dalším seznamovat, protože mi na Jirkovi záleží. Byl to fajn pocit - mít konečně druhou polovičku. Po delší době hledání a seznamování si vážíme, že jeden druhého máme.