Napsali jste nám - příběh uživatelů Mirka a Lucky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Mirka a Lucky

Po několika neúspěšných “klasických” pokusech o seznámení, jsem se donutil vyzkoušet internetové seznamky. Začal jsem na neplacených serverech, kde jsem bohužel s mými požadavky neuspěl. Zjistil jsem, že pokud člověk hledá kvalitního partnera, musí dát na ověřené seznamovací agentury. Proto jsem si po podrobné rešerši vybral právě agenturu Elitedate.cz.

Napsal jsem zcela nahodile prvním deseti ženám nezajímajíc se o vzhled ani vzdělání. Jak mile jsem byl překvapen, když jedna odepsala zcela zvláštně… Slovo dalo slovo a začali jsme si psát… A jak to všichni znáte, psaní přestalo stačit. Vyměnili jsem si čísla. Náš první rozhovor byl pro mne neobvykle dlouhý. Povídali jsme si do noci… Další den jsme šli na večeři. Cítil jsem se zcela přirozeně. Jediná chyba byla, že přehlédla v mém profilu fakt, že mám děti :-) Na to jsem ji mírně upozornil, až jsme si povídali před jejím bytem…

Teď ležíme v našem království a píšeme Vám tento krásný seznamovací příběh…

P.S.: Pakliže by věděla, že mám děti, na schůzku by vůbec nepřišla. Proto doporučuji děti vymazat z profilů :-) Protože předsudky dělají 80 % zla ve vnímání potenciálních partnerů.

Se srdečnym pozdravem Mirek a Lucka

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Diky vasi seznamce i ja nasla sveho skveleho partnera. Zacalo to tim, ze jsem ho upozornila na gramatickou chybu v jeho profilu. Podekoval, opravil a zacali jsme si psat. Probehly dve schuzky a na treti rande jsem za nim odletela do ciziny, kde byl s partou horolezcu. Od te doby spolu travime vikendy, planujeme vylety a tesime se na spolecnou budoucnost.

Seznámení Jany - Už se od sebe nemůžeme odtrhnout!

Seznámení Jany - Už se od sebe nemůžeme odtrhnout!

Měla jsem k seznamkám dost negativní postoj, ale teď jsem šťastná, že jsem se odhodlala. 

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Ani vzdalenost není prekazka, vzdy se to da nejak udelat. Jak se říká - Laska hory prenasi. :) Aktualne planujeme spolecne bydleni, vize naší budoucnosti i další dulezite kroky jako je svatba a dite.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renaty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renaty

Přeji všem Vašim klientům hodně štěstí a věřte, že seznámit se přes seznamku je opravdu možné. Nevyšlo to sice napoprvé a trvalo to 8 měsíců, ale stálo za to počkat si na toho pravého. :)

Květa - vyrážíme spolu na první společnou dovolenou

Květa - vyrážíme spolu na první společnou dovolenou

Se svým partnerem se vztah vyvíjí přirozeně, klidně a s respektem. Oba to bereme vážně a těšíme se, že spolu vyrážíme i na první společnou dovolenou. Seznamku vnímám jako seriózní prostor, kde se dá skutečně potkat někdo, kdo hledá opravdový vztah.

Seznámení paní Natálie

Seznámení paní Natálie

Přes chat jsme si domluvili osobní schůzku a od té doby, jsme nerozlučná dvojka. Nemohla jsem uvěřit, že bych mohla najít někoho s kým bych si mohla tak rozumět. A to vše díky Elitedate.