Napsali jste nám - příběh uživatelů Mirka a Lucky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Mirka a Lucky

Po několika neúspěšných “klasických” pokusech o seznámení, jsem se donutil vyzkoušet internetové seznamky. Začal jsem na neplacených serverech, kde jsem bohužel s mými požadavky neuspěl. Zjistil jsem, že pokud člověk hledá kvalitního partnera, musí dát na ověřené seznamovací agentury. Proto jsem si po podrobné rešerši vybral právě agenturu Elitedate.cz.

Napsal jsem zcela nahodile prvním deseti ženám nezajímajíc se o vzhled ani vzdělání. Jak mile jsem byl překvapen, když jedna odepsala zcela zvláštně… Slovo dalo slovo a začali jsme si psát… A jak to všichni znáte, psaní přestalo stačit. Vyměnili jsem si čísla. Náš první rozhovor byl pro mne neobvykle dlouhý. Povídali jsme si do noci… Další den jsme šli na večeři. Cítil jsem se zcela přirozeně. Jediná chyba byla, že přehlédla v mém profilu fakt, že mám děti :-) Na to jsem ji mírně upozornil, až jsme si povídali před jejím bytem…

Teď ležíme v našem království a píšeme Vám tento krásný seznamovací příběh…

P.S.: Pakliže by věděla, že mám děti, na schůzku by vůbec nepřišla. Proto doporučuji děti vymazat z profilů :-) Protože předsudky dělají 80 % zla ve vnímání potenciálních partnerů.

Se srdečnym pozdravem Mirek a Lucka

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Andrey

Seznámení paní Andrey

A během tohoto měsíce jsme zjistili, že jsme si velmi blízcí názorově, povahově, hodnotově...a ač se to mnohým bude zdát divné, platonicky jsme se do sebe skrze naše slova zamilovali. První schůzka již byla jen formalita, která zpečetila naše city. Dnes je to 8 měsíců od naší první schůzky a plánujeme i budoucí společný život.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Jiřího a Zdeňky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Jiřího a Zdeňky

Mily tyme Elitedate, zvlaste VERONICE I KOLEGYNI. Jste uzasny tym a spolehlivy. Dokazete sblizit lidi z dalky od sebe, coz je supr. Konecne jsem nesmirne stasten. Na treti pokus to vyslo! Byl jsem v sobotu ve Vrannem/Vltavou, odkud je Zdenicka, ktera mi odpovedela z vasi seznamky. Jeste jsem se tak dlouho nepobavil, nezasmal!...

Ladislav - Seznámení není jednoduché a asi je to i o štěstí

Ladislav - Seznámení není jednoduché a asi je to i o štěstí

Se dvěma se setkal a s jednou si rozumíme a vídáme se, tak se uvidí co bude dál.

Seznámení paní Báry

Seznámení paní Báry

To že jsem zde narazila dokonce na mého nového životního partnera, parťáka, který předčil jakákoliv moje očekávání a mnohonásobně překonal moje představy o vhodném partnerovi pasujícím ke mně, je pro mě stále ještě důvodem mít neustále úsměv na tváři. Mimo seznamku bychom se těžko potkali, takže prostě děkuji.

Napsali jste nám - příběh Jitky a Mirka

Napsali jste nám - příběh Jitky a Mirka

Prijel za mnou 8o km, 3 hodiny jsme se spolu smali a povidali si u caje a bylo to ... To se stalo 18. unora, za tyden jsem ho pozvala k sobe a uz nejsem sama. Mirek je pohodar, optimista a moje krevni skupina.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Dobrý večer, musím vám poděkovat, seznámila jsem se. Zatím to vypadá nadějně. Ještě jednou vám děkuji. Jiřina