Seznámení Kamily a Romana

Seznámení Kamily a Romana

Vážení,

díky Vám jsem našla před půl rokem svoji lásku a cítím povinnost Vám poděkovat.

Stačil jeden den a bylo jasno. Jen doufám, že už to bude navždy a nezažiji další bolest a zklamání.

Můj příběh by totiž mnohé odradil a můj princ se nedal. Před dvěma lety mi tragicky zemřel manžel a zůstala jsem sama na tři malé klučíky....Někomu to připadalo brzy, ale mně už bylo smutno a klučíkům ještě víc. Ti už mi sháněli tatínka i na ulici.

Takže ještě jednou děkujeme.

Kamila a Roman

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámených uživatelů.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Mirka

Seznámení pana Mirka

Výhoda Vaší seznamky je důležitá v tom, že každý kdo se účastní, má zaplacený poplatek a to je důkaz upřímného zájmu. Přehlednost a jednoduchost portálu je příkladná.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaroslava

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaroslava

Se svou novou partnerkou budeme trávit vánoční svátky, což je asi ten největší dárek, jaký jsme mohli dostat.

Seznámení paní Jindřišky

Seznámení paní Jindřišky

Postupem času jsme se do sebe zamilovali, začali jsme spolu trávit veškerý volný čas, a teď u něj bydlím. Sice není tolik emotivní jako byl manžel Tomáš, ale má jiné přednosti. Je nám spolu dobře a jsme spolu šťastní.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jitky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jitky

Přes vaši seznamku jsem se seznámila s velmi příjemným mužem, sice to dopadlo jinak, ale muži jsou tam opravdu na úrovni a měla jsem dobré zkušenosti. Velmi doporučuji tuto seznamku.

Seznámení pana Lumíra

Seznámení pana Lumíra

Jako partneři jsem si prakticky ve všech směrech sedli. Jsem si vzájemně nejlepšími partnery, kamarády a milenci v jednom. Nic na tom nemění ani fakt, že nás dělí necelých 50km. Pokud dva lidé chtějí, vzdálenost nehraje roli a vše je na vzájemné domluvě.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzky a Víti

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzky a Víti

Celá rozechvěná jsem čekala a zavolal do 2 minut. Měl sympatický hlas, srdečně jsme se pobavili a zasmáli se a domluvili na druhý den sportovní výjezd na inliny. Řekla kde si. Jo super!! Někdo je aktivnější než já. Těšila jsem se jako malá holka, byla jsem napjatá či náhodou nebude o 10cm menší, víc šedivý... Ne, přesně jako by vypadl z té své fotky. Nic míň,nic víc. Hned jak jsem ho uviděla, věděla jsem, že je to ON.