Seznámení paní Aleny

Seznámení paní Aleny

Dobrý den, reaguji na Váš e-mail a dotaz, zda se mi prostřednictvím Vaší  seznamky podařilo skutečně seznámit.

Velice ráda se s Vámi podělím se svojí zkušeností. Na seznamce jsem od listopadu 2018, do té doby jsem byla 24 let sama, vychovávala syna a nikdy předtím jsem seznámení na inzerát nehledala. Vůbec jsem nevěřila, že by se našel člověk, který by mi po všech stránkách vyhovoval. Ani jsem vlastně moc nevěřila, že bych si k sobě mohla někoho najít.

Tak tedy: prostřednictvím Vaší seznamky jsem se seznámila již na druhé schůzce a bude to již 5 měsíců, co jsem velice šťastná. Vaše seznamka má dokonalý systém a myslím si, že každý má šanci se seznámit. Měla jsem tak vlastně  spoustu příležitostí, díky fotkám a profilu, který vygeneruje partnery dle požadavků, tak to opravdu přišlo.

Na první schůzce jsem si byla jistá již během prvních 3 minut, že je to přesně partner, kterého jsem si v životě vysnila. Máme podobné koníčky, náhled na život a od té doby jsme stále spolu.  Každý máme poměrně vysoké nároky na toho druhého, což málo kdo v životě splňoval a tady jsme si naprosto přirozenou cestou okamžitě jeden na druhého zvykli.

Můj život se obrátil "na ruby" a já jsem konečně šťastná a kolikrát si říkáme, že to snad ani není možné, že jsme se konečně našli. Věřila jsem, že někde takový člověk je a díky Vaší seznamce jsou tu dva lidé, kteří našli smysl života a skutečnou lásku.

Mnohokrát děkuji a přeji Vám hodně spokojených lidí na Vaší seznamce. Vaše práce má skutečně smysl.

Přeji i Vám hodně štěstí a lásky. Alena

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Josefa

Seznámení pana Josefa

Dneska uz je to vic nez dva mesice a ja poprve v zivote mohu s naprostou jistotou rict, ze jsem potkal svoji druhou polovinu, spriznenou dusi, zkratka tu pravou, ktera zaplnila tu obrovskou diru v mem srdci, kde do te doby chybel obrovsky kus skladacky. Slovy se da jen tezko vyjadrit ten uzasny pocit. Hrde tedy muzu rict ze jsem tuhle skvelou zenskou potkal na internetove seznamce, ktera se jmenuje Elitedate.

Seznámení paní Věry

Seznámení paní Věry

Chci poděkovat Vaší seznamce. Podařilo se mi asi před 4 měsíci poznat partnera a do dnešního dne nám to klape. Moc si přeji, aby to vydrželo a abych v budoucnu už služby seznamky nepotřebovala, protože jsem díky nim našla vztah, který trvá.

Ulrika - Za dva měsíce jsem již randila a v červnu spolu budeme na stálo rok. Vzalo to rychlý spád a jsme spokojeni.

Ulrika - Za dva měsíce jsem již randila a v červnu spolu budeme na stálo rok. Vzalo to rychlý spád a jsme spokojeni.

Co na tom, že x krát nepadnete někomu do oka? No a? Zkoušejte, aktivně hledejte, pište, nebojte se. Držím všem palce, ať se daří!!!

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

S přítelem jsme na sebe narazili víceméně náhodou. Každopádně jsme si začali psát a zhruba po necelých 14 dnech se osobně sešli... ten den jsme spolu seděli 8,5hodiny v restauraci a jen a jen povídali.. od té doby si máme stále co říci a trávíme spolu i přes větší vzdálenost několik dní v týdnu.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Barči a Jana

Napsali jste nám - příběh uživatelů Barči a Jana

Od našeho prvního rande jsme se spolu snažili být co nejvíce, brzy jsme se sestěhovali a letos v červnu mě požádal o ruku a 8.10.2016 se budeme brát.

Seznámení Evy a Petra

Seznámení Evy a Petra

Asi po půl roce začal mluvit o svatbě, ale já jsem předtím byla 23 let vdaná, tak ještě trochu otálím, on ženatý nikdy nebyl, prý až teď našel tu pravou. :).