Seznámení paní Dáši

Seznámení paní Dáši

Dobrý den,

chtěla bych se s Vámi podělit o příběh mého seznámení s Alešem.

Po nepříliš úspěšném hledání partnera v "běžném" životě, kdy jsem začínala mít pocit, že všichni muži kolem mě jsou buď mamánkové a nebo zadaní, jsem se rozhodla vyzkoušet virtuální cestu internetové seznamky. Volba padla na Elitedate.

Prakticky ihned po registraci mě oslovilo množství mužů a já postupem času taktéž několik ze zde zaregistrovaných. S některými jsem začala více komunikovat. Nutno říci, že žádný z nich mě podle fotografií  nijak zvlášť nezaujal, ale podle toho co psali, jsme měli společné zájmy, tak jsem si říkala, proč se nesejít a nezkusit osobní kontakt. Postupně jsem se sešla se třemi z nich. První dvě rande byla vlastně fajn, oba pánové byli milí, dobře se s nimi povídalo, jen bylo od začátku jasné, že ani jeden z nich se mým budoucím partnerem nestane. Žádná jiskřička z mé strany tu nebyla. Třetí rande pak bylo opravdu tragické. Po tomto setkání,  ze kterého jsem byla dost rozčarovaná, jsem chtěla s online seznamováním skončit a věcem nechat volný průběh. Ale i přesto jsem občas mrkla na seznamku, i když spíš už jen ze zvědavosti. Zájemcům jsem však většinou ani neodpovídala.

A jednoho dne, asi tak 2 měsíce od mé registrace na Elitedate, mi přišla zpráva od Aleše. Přišel mi jako zjevení. Podle profilu měl podobné zájmy a názory jako já, ale hlavně, líbil se mi i jen podle fotek:-)  Odepsala jsem mu tedy a on ihned napsal zpátky. Po velice krátké komunikaci jsme se oba shodli, že se chceme setkat osobně.

Schůzku jsme si dali v kavárně a mě bylo od prvního pohledu jasné, že to je on! Pro mě neskutečně sexy chlap, přitom úplně normální, s vyřešenou minulostí a s podobným pohledem na život jako mám já. Jak mi Aleš později řekl, měl to úplně stejně. Po první schůzce následovaly další a dnes jsme spolu už 5 měsíců.  Nedávno jsme se sestěhovali a plánujeme založit rodinu.

Nikdy bych nevěřila, že přes internetovou seznamku poznám tak skvělého chlapa, jakým Aleš je, ale stalo se.

Děkuji Elitedate a přeji mnoho dalších úspěšně seznámených párů.

Dáša

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Jirky

Napsali jste nám - příběh uživatele Jirky

Chvíli jsme si dopisovali. Potom musela odjet do ciziny a já už myslel ze se neozve. Ozvala, dali jsem si schůzku v pátek a již při prvním pohledu z očí do očí jsme věděli ze je to ono. Byla krásná romantická procházka, oběd, další procházka a stále bylo o čem povídat. Při rozloučení nádherným polibkem jsem oba věděli ze to není poslední....

Seznámení pana Ivora

Seznámení pana Ivora

Jsme spolu už 3 měsíce a zrovna plánujeme společné bydlení a vymýšlíme jména pro budoucí potomky... co třeba Damián nebo Žofie?

Věrka a Pepík - Jsme důkazem toho, že láska si najde cestu i tam, kde ji nečekáte.

Věrka a Pepík - Jsme důkazem toho, že láska si najde cestu i tam, kde ji nečekáte.

Tímto bychom chtěli poděkovat této seznamce za to, že nám pomohla potkat toho pravého člověka. Pokud váháte, jestli si zde založit profil, jděte do toho! Možná vás čeká stejně krásný příběh jako nás.

Napsali jste nám - příběh uživatele Hanuše

Napsali jste nám - příběh uživatele Hanuše

Nečekal jsem, že i v tak pozdním mém věku /74 let/ mohu uspět, ale vyšlo to. Mám partnerku podle mých představ a je nám spolu fajn.

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Zdá se, že díky vám jsem našel tu pravou která mi vyhovuje a snad i já ji. Sice nás dělí slušná dálka, ale vzájemná přitažlivost a respekt nás znovu a znovu posílá do náručí. Velmi vám děkuji, protože pouze jedině vaše seznamka nabízí opravdový výběr partnera na míru.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaromíra

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaromíra

Našel jsem si kamarádku na tenis, tak uvidím, co bude dál. Tedy díky Vám. Myslím, že máte dobré parametry pro Vaši práci. Díky a zatím u Vás končím. Zdraví Jaromír...