Seznámení paní Dáši

Seznámení paní Dáši

Dobrý den,

chtěla bych se s Vámi podělit o příběh mého seznámení s Alešem.

Po nepříliš úspěšném hledání partnera v "běžném" životě, kdy jsem začínala mít pocit, že všichni muži kolem mě jsou buď mamánkové a nebo zadaní, jsem se rozhodla vyzkoušet virtuální cestu internetové seznamky. Volba padla na Elitedate.

Prakticky ihned po registraci mě oslovilo množství mužů a já postupem času taktéž několik ze zde zaregistrovaných. S některými jsem začala více komunikovat. Nutno říci, že žádný z nich mě podle fotografií  nijak zvlášť nezaujal, ale podle toho co psali, jsme měli společné zájmy, tak jsem si říkala, proč se nesejít a nezkusit osobní kontakt. Postupně jsem se sešla se třemi z nich. První dvě rande byla vlastně fajn, oba pánové byli milí, dobře se s nimi povídalo, jen bylo od začátku jasné, že ani jeden z nich se mým budoucím partnerem nestane. Žádná jiskřička z mé strany tu nebyla. Třetí rande pak bylo opravdu tragické. Po tomto setkání,  ze kterého jsem byla dost rozčarovaná, jsem chtěla s online seznamováním skončit a věcem nechat volný průběh. Ale i přesto jsem občas mrkla na seznamku, i když spíš už jen ze zvědavosti. Zájemcům jsem však většinou ani neodpovídala.

A jednoho dne, asi tak 2 měsíce od mé registrace na Elitedate, mi přišla zpráva od Aleše. Přišel mi jako zjevení. Podle profilu měl podobné zájmy a názory jako já, ale hlavně, líbil se mi i jen podle fotek:-)  Odepsala jsem mu tedy a on ihned napsal zpátky. Po velice krátké komunikaci jsme se oba shodli, že se chceme setkat osobně.

Schůzku jsme si dali v kavárně a mě bylo od prvního pohledu jasné, že to je on! Pro mě neskutečně sexy chlap, přitom úplně normální, s vyřešenou minulostí a s podobným pohledem na život jako mám já. Jak mi Aleš později řekl, měl to úplně stejně. Po první schůzce následovaly další a dnes jsme spolu už 5 měsíců.  Nedávno jsme se sestěhovali a plánujeme založit rodinu.

Nikdy bych nevěřila, že přes internetovou seznamku poznám tak skvělého chlapa, jakým Aleš je, ale stalo se.

Děkuji Elitedate a přeji mnoho dalších úspěšně seznámených párů.

Dáša

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

S Jindřichem jsem se seznámila letos v dubnu. Jsme teprve na začátku, ale přijde nám, že společně strávený čas je mnohem delší, než opravdu je a já mohu s jistotou říci, že jsem potkala svoji druhou půlku, zkrátka spřízněnou duši. Zaplnil díru v mém srdci. Těžko můžu vyjádřit pocit štěstí, co mám.

Napsali jste nám - příběh uživatelů llony a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů llony a Pavla

Asi jsme se mohli někdy někde potkat náhodou, ale určitě bychom se na ulici neseznámili, nikdo z nás nemá na čele napsáno, že je volný a hledá lásku…

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Jsme spolu 4 měsíce. Stále se poznáváme a stále je nám spolu hezky. Co se cestování týče, stihli jsme už Salzburg, Vídeň, Prahu i Benátky a také společnou dovolenou s dětmi v jižních Čechách. A též společné Vánoce a Silvestra. Plánujeme jarní dovolenou na horách a pro nás dva výlet do Budapešti.

Napsali jste nám - poděkování od paní Alice

Napsali jste nám - poděkování od paní Alice

Zasloužíte si fakt uznání. Pracujete spolehlivě a rychle, je vidět, že chcete lidem pomoci. Jste úžasní a budu Vás doporučovat.

Seznámení paní Vilmy

Seznámení paní Vilmy

Je mi 56 let a seznamku jsem zkusila poprvé v životě, bez nějakého většího očekávání. Proto mne velice překvapilo, kolik mužů se ozvalo. Kupodivu ten pravý byl hned ten první. Od počátku jsme cítili oboustranné sympatie a máme společné koníčky.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Je to velmi jednoduché, trvalo nám to sice asi 2 měsíce, než jsme se našli, ale chce to trpělivost a stále hledat v hlavně dobře si vybrat. Úplně jednoduchý recept.