Seznámení paní Dáši

Seznámení paní Dáši

Dobrý den,

chtěla bych se s Vámi podělit o příběh mého seznámení s Alešem.

Po nepříliš úspěšném hledání partnera v "běžném" životě, kdy jsem začínala mít pocit, že všichni muži kolem mě jsou buď mamánkové a nebo zadaní, jsem se rozhodla vyzkoušet virtuální cestu internetové seznamky. Volba padla na Elitedate.

Prakticky ihned po registraci mě oslovilo množství mužů a já postupem času taktéž několik ze zde zaregistrovaných. S některými jsem začala více komunikovat. Nutno říci, že žádný z nich mě podle fotografií  nijak zvlášť nezaujal, ale podle toho co psali, jsme měli společné zájmy, tak jsem si říkala, proč se nesejít a nezkusit osobní kontakt. Postupně jsem se sešla se třemi z nich. První dvě rande byla vlastně fajn, oba pánové byli milí, dobře se s nimi povídalo, jen bylo od začátku jasné, že ani jeden z nich se mým budoucím partnerem nestane. Žádná jiskřička z mé strany tu nebyla. Třetí rande pak bylo opravdu tragické. Po tomto setkání,  ze kterého jsem byla dost rozčarovaná, jsem chtěla s online seznamováním skončit a věcem nechat volný průběh. Ale i přesto jsem občas mrkla na seznamku, i když spíš už jen ze zvědavosti. Zájemcům jsem však většinou ani neodpovídala.

A jednoho dne, asi tak 2 měsíce od mé registrace na Elitedate, mi přišla zpráva od Aleše. Přišel mi jako zjevení. Podle profilu měl podobné zájmy a názory jako já, ale hlavně, líbil se mi i jen podle fotek:-)  Odepsala jsem mu tedy a on ihned napsal zpátky. Po velice krátké komunikaci jsme se oba shodli, že se chceme setkat osobně.

Schůzku jsme si dali v kavárně a mě bylo od prvního pohledu jasné, že to je on! Pro mě neskutečně sexy chlap, přitom úplně normální, s vyřešenou minulostí a s podobným pohledem na život jako mám já. Jak mi Aleš později řekl, měl to úplně stejně. Po první schůzce následovaly další a dnes jsme spolu už 5 měsíců.  Nedávno jsme se sestěhovali a plánujeme založit rodinu.

Nikdy bych nevěřila, že přes internetovou seznamku poznám tak skvělého chlapa, jakým Aleš je, ale stalo se.

Děkuji Elitedate a přeji mnoho dalších úspěšně seznámených párů.

Dáša

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh Jardy a Jarky

Napsali jste nám - příběh Jardy a Jarky

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje že je vším co jsem si přál. I když jsme spolu krátce, připadá nám, že se známe dlouho. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Katky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Katky

Z té schůzky se nakonec vyklubalo super rande, které vedlo k dalším schůzkám a daly vzniknout krásnému vztahu. Jestli to vydrží, ukáže až čas. Každopádně i kdyby to nedopadlo, byla to cenná zkušenost, kterou bych jinak nezískala.

Seznámení paní Andrey

Seznámení paní Andrey

Nezávazně jsem pak začala konverzaci s jediným uživatelem, který mi byl nejsympatičtější a nic od toho nečekala. On evidentně taky ne. A tohle byla jedna z milionu věcí, co nás spojovala. Za dva týdny jsme měli rande, no a teď už spolu několik měsíců bydlíme a já jsem tak vděčná, že se to stalo, že to ani neumím popsat :)

Seznámení pana Vlastislava

Seznámení pana Vlastislava

Děkuji Elite Date s.r.o. za vaši seznamku. Díky ní jsem našel (po předchozích neúspěších jinde) vynikající ženu po všech stránkách. Náš vztah se již téměř rok pořád rozvíjí a máme mnoho společných zážitků i plánů do budoucna.

Seznámení paní Miluše

Seznámení paní Miluše

Ale nakonec moje zvědavost byla tak velká, že jsem se odhodlala kliknout na jednoho pána, který mi odepsal. Velice mě zaujal tím, jak jsme si začali psát. Ještě jsme se nepotkali, zatím je to dost složité, píšeme si už přes rok, ale neztrácím naději, že se jednou tak stane.

Napsali jste nám - příběh uživatele Havla

Napsali jste nám - příběh uživatele Havla

Můj nový vztah nechci ničím ohrozit - moc mi na něm záleží. Bylo, je a bude nutné rodící se vztah chránit. Je málo čistých vztahů a málo otevřených poctivých lidí. My jsme se našli a budeme se  chránit navzájem.