Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Děkuji,

touto cestou bych chtěla poděkovat této seznamce. Už jsem nepočítala, že bych se mohla s někým příjemným seznámit. Pracuji v ryze ženském kolektivu a nikde jsem nechodila. Po pár dnech mě oslovil velice sympatický pán, začli jsme si psát a asi po 14 dnech proběhla první schůzka.

Padli jsme si do oka, přeskočila jiskra a už jsou to krásné 4 měsíce, můžu říci, že to je láska mého života, plánujeme společnou dovolenou a dokonce i společné bydlení.

Proto neváhejte a zkuste své štěstí, opravdu to stojí za to.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Petra -  Bez Vás bych teď nebyl tam, kde jsem teď

Seznámení Petra - Bez Vás bych teď nebyl tam, kde jsem teď

A po oslovení jsme si chvíli psali, i jsme si zavolali a jsme spolu v kontaktu, a zítra máme naplánované rande.

Seznámení Daniely a Petra

Seznámení Daniely a Petra

Ač ani jeden z nás nepočítal s tím, že by se prostřednictvím Elite Date opravdu s seznámil s někým, kdo by se mohl stát potencionálním partnerem, o to více si vážíme toho, že jsme se našli. Oba jsme již pokročilejšího věku (60 a 67 let), ale duchem se citíme mnohem mladší.

Seznámení paní Marie

Seznámení paní Marie

Seznamka už pro mne nemá význam, protože díky ní jsem zde našla skvělého přítele, s kterým zažívám nádherné chvíle, plánujeme společné bydlení a kdo ví, ale začali jsme mluvit i o miminku.

Alena - Všem známým tuto seznamku doporučím

Alena - Všem známým tuto seznamku doporučím

Nejsou tu žádné falešné profily a prohlédnout si fotky může jen přihlášený člen (pokud hledám muže, nemohu si prohlížet profily ostatních žen). Také zde nejsou lidé hledající pouze flirt nebo zábavu.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Soni

Napsali jste nám - příběh uživatelky Soni

Už v prvních řádcích se pozná, o co tomu druhému jde. U nás bylo cítit, že k sobě cítíme vzájemné sympatie a že máme mnoho společného. Po pár setkáních jsme spolu strávili víkend ve Wellness a věděli jsme oba, že spolu chceme žít.

Napsali jste nám - příběh Jany a Luďka

Napsali jste nám - příběh Jany a Luďka

Začali jsme se více a více poznávat a zjistili jsme, že je nám spolu moc dobře. Po roce na oslavu ročního setkání, opět v restauraci u Tonka, jsme se  zasnoubili a příští rok plánujeme svatbu.