Seznámení paní Marcely

Seznámení paní Marcely

Před dvěma a půl lety náhle zemřel můj přítel. Rok jsem to "rozdýchávala", a když jsem viděla, že se nějak nemůžu vyhrabat z těch vzpomínek a z toho smutku, rozhodla jsem se, i když už mám přes šedesát let, že si podám inzerát a zkusím najít  muže, který by mě měl rád jako ten, co mě opustil.

Začala jsem na Elitedate, hned první schůzka byla slibná, ale nakonec pán usoudil, že těch dvě stě padesát km je pro víkendové návštěvy moc. Pak jsem se přihlásila na různé další seznamky, vždycky na pár týdnů: probíhala písemná komunikace, nějaké schůzky - a nic, vždycky to nějak vyšumělo, "jiskra nepřeskočila".

Po víc než roce jsem se vrátila na Elitedate. Protože jsem měla profil bez fotky, oslovovala jsem vhodné protějšky já.  Nejprve do vzdálenosti 50 km, pak do 100 km. V tomto rozšířeném okruhu se mi ozval Bohumil. Trochu jsme si psali, pak telefonovali. Jak v mailech, tak v telefonu mi byl moc sympatický. Následovala schůzka "na půl cesty" - oba jsme byli nervózní, chtěli jsme se tomu druhému líbit. A kupodivu "jiskra přeskočila". Cítili jsme, že se chceme vidět co nejdřív znovu. Teď máme za sebou vzájemné návštěvy a řešíme, jak co nejvíc být spolu.

Já ještě pracuju, tak spíš plánujeme (dlouhodobé) návštěvy u mě.

V prvních dnech naší známosti se rozjitřila moje lítost ze ztráty mého bývalého přítele, prošla jsem si znovu velkým smutkem, ale ten rychle odezněl. Teď se těším na nový život s mužem, kterého jsem našla díky seznamce Elitedate.

Přeju i dalším ženám, které zůstaly opuštěné, aby našly svůj vhodný protějšek. Elitedate je, dle mého názoru, solidní příležitostí.

Marcela

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Kateřiny

Seznámení paní Kateřiny

Nejdřív chtěl být mým kamarádem, protože si myslel, že to nemůže klapnout přes tu vzdálenost. Je to kolem 300 km. Ale touha být spolu byla silnější. A tak jsme se spolu sestěhovali. Když jsem viděla, jak partner pomáhá, jak se chová, tak jsem zjistila, že už nikoho takového nenajdu.

Seznámení Martiny a Eli

Seznámení Martiny a Eli

Na jiných lesbických seznamkách mi štěstí moc nepřálo. Na ELITE Date ano. Hned po registraci se mi ozvalo několik dívek. Nevypadaly vůbec zle, dokonce jsme měly i podobné zájmy, takže témat k hovoru bylo dostatek. Sešla jsem se jen se čtyřmi z nich. Eli se mi líbila nejvíc. Zatím spolu ještě nebydlíme, jenom se domlouváme na schůzkách a užíváme života. Věřím ale, že k tomu, co nevidět dojde. Vypadá to víc než slibně.

Seznámení paní Mirky

Seznámení paní Mirky

Když se mezi novými členy objevil Vladimír, zaujal mě jeho profil natolik, že jsem ho oslovila jako první. Už první vzkazy a pak i jeho fotografie ukázaly, že to byl krok správným směrem. Od prvního setkání jsme si připadali jako dva dílky skládačky, která do sebe po všech stránkách dokonale zapadá.

Seznámení pana Davida

Seznámení pana Davida

Netrvalo dlouho a našel jsem svůj vysněný protějšek. Díky ELITE Date - nejsem už sám.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy a Ládi

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy a Ládi

Přeji všem,kteří mají skutečný zájem o seznámení,aby jim to vyšlo a našli si partnera jako já. Víte,není to vždy jen o sexu, jak si mnoho lidí na seznamce myslí,ale jsou i jiné,daleko lepší hodnoty a příležitosti k seznámení.

Napsali jste nám - příběh uživatele Antonína

Napsali jste nám - příběh uživatele Antonína

Já, vdovec po 36letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23letech nepovedeného manželství. Já dlouhán, výška 200 cm,  ona maličká, výška 162cm. Já od sametové revoluce na vlastní noze, ona státní zaměstnanec, učitelka....