Seznámení paní Marcely

Seznámení paní Marcely

Před dvěma a půl lety náhle zemřel můj přítel. Rok jsem to "rozdýchávala", a když jsem viděla, že se nějak nemůžu vyhrabat z těch vzpomínek a z toho smutku, rozhodla jsem se, i když už mám přes šedesát let, že si podám inzerát a zkusím najít  muže, který by mě měl rád jako ten, co mě opustil.

Začala jsem na Elitedate, hned první schůzka byla slibná, ale nakonec pán usoudil, že těch dvě stě padesát km je pro víkendové návštěvy moc. Pak jsem se přihlásila na různé další seznamky, vždycky na pár týdnů: probíhala písemná komunikace, nějaké schůzky - a nic, vždycky to nějak vyšumělo, "jiskra nepřeskočila".

Po víc než roce jsem se vrátila na Elitedate. Protože jsem měla profil bez fotky, oslovovala jsem vhodné protějšky já.  Nejprve do vzdálenosti 50 km, pak do 100 km. V tomto rozšířeném okruhu se mi ozval Bohumil. Trochu jsme si psali, pak telefonovali. Jak v mailech, tak v telefonu mi byl moc sympatický. Následovala schůzka "na půl cesty" - oba jsme byli nervózní, chtěli jsme se tomu druhému líbit. A kupodivu "jiskra přeskočila". Cítili jsme, že se chceme vidět co nejdřív znovu. Teď máme za sebou vzájemné návštěvy a řešíme, jak co nejvíc být spolu.

Já ještě pracuju, tak spíš plánujeme (dlouhodobé) návštěvy u mě.

V prvních dnech naší známosti se rozjitřila moje lítost ze ztráty mého bývalého přítele, prošla jsem si znovu velkým smutkem, ale ten rychle odezněl. Teď se těším na nový život s mužem, kterého jsem našla díky seznamce Elitedate.

Přeju i dalším ženám, které zůstaly opuštěné, aby našly svůj vhodný protějšek. Elitedate je, dle mého názoru, solidní příležitostí.

Marcela

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Martiny a Eli

Seznámení Martiny a Eli

Na jiných lesbických seznamkách mi štěstí moc nepřálo. Na ELITE Date ano. Hned po registraci se mi ozvalo několik dívek. Nevypadaly vůbec zle, dokonce jsme měly i podobné zájmy, takže témat k hovoru bylo dostatek. Sešla jsem se jen se čtyřmi z nich. Eli se mi líbila nejvíc. Zatím spolu ještě nebydlíme, jenom se domlouváme na schůzkách a užíváme života. Věřím ale, že k tomu, co nevidět dojde. Vypadá to víc než slibně.

Napsali jste nám - příběh nejmenované uživatelky

Napsali jste nám - příběh nejmenované uživatelky

V den vložení inzerátu jsem měla hned 2 zajímavé nabídky.Odepsala jsem a další týden jsme se setkali.Od té doby jsme pokud to čas dovolí stále spolu a prožila jsem nádherný rok a půl po boku muže,který má stejné zájmy a velmi podobné plány.

Seznámení Katky a Richarda

Seznámení Katky a Richarda

Bydlíme od sebe velký kus cesty. Spojit dva samostatné světy v jeden společný je náročný proces. Ale věříme si. Milujeme se. Vím, že to spolu zvládneme. A jak to vím? Prostě to cítím. 

Seznámení paní Vlaďky

Seznámení paní Vlaďky

A protože i já jsem se díky seznamce seznámila s mně milým pánem, chci Vás v ELITE Date těmito málo řádky podpořit a chci podpořit i ty váhavé, kteří tomuto způsobu seznamování nevěří nebo jsou k němu skeptičtí.

Seznámení paní Majky

Seznámení paní Majky

Musím Vám napsat a zároveň i poděkovat, že díky vaší seznamce jsem se seznámila se strašně úžasným milým i romantickým partnerem, se kterým si velmi rozumíme. Máme i společné zájmy i koníčky. Nyní opravdu věřím a také jsem se o tom osobně přesvědčila, že láska kvete i v pozdním věku.Tímto velmi děkuji Vaší seznamce a doporučuji vaše služby.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zory

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zory

Ano, povedlo se. Na moji odpoved odpovedel dotycny, ze nejsem jeho typ. Slusne. A moje odpoved znela, ze nejsem z urazlivych holek. Rozpoutala jsem denni maily a po 3 tydnech jsme se sesli. Maily a SMS zmenily nas zivot. Zahoreli jsme oba. Povedlo se, ze jsme oba nasli, co jsme hledali.