Seznámení paní Zuzany

Seznámení paní Zuzany

Dobrý den,

Vaše seznamka mi pomohla, hned na počátku jsem se seznámila s člověkem, který mi po všech stránkách konvenuje. I když jsme senioři, je příjemné se vídat s člověkem, který Vám projevuje úctu.

Přeji hezký den
Zuzana

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámených uživatelů.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Zdravím. Naše seznámení proběhlo velice rychle.Jediným problémem ze začátku bylo to,že jsem neměla vip členství a tudíž jsem neviděla fotky ostatních ani jim nemohla odepsat.Zaujala jsem hodně lidí,ale ozvala se jen jednomu a to jen na základě informací z jeho profilu.Ten človíček byl tak duchaplný,že mi napsal svůj mail,kdybych se náhodou chtěla ozvat.No a já se ozvala,pak už to šlo ráz na ráz......

Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Moje rada zní -dejte si záležet na profilu. Dejte si tam opravdu hezké fotografie, na kterých se sami sobě líbíte a pak také zahrňte do těch posledních tří otázek něco osobnějšího, milého a příjemného. Nebuďte odměření a strozí, ale otevření a pozitivní. Nikdo přece nechce mít vedle sebe nějakého mrzouta! Já- protože jsem trošku upovídaná, jsem se v profilu trochu více, ale hlavně upřímně rozepsala. A víte, co mi na to pak řekl Zdeněk? Tak nádhernému profilu prostě nešlo odolat...  :-) Tak holky, buďte chytré a vemte rozum do hrsti :-D

Seznámení Petra a Pavla

Seznámení Petra a Pavla

Odjakživa se mi líbili chlapi. Nestydím se za to. Jen mi mrzí, že Češi hledají většinou jenom sex. Já mám sex taky rád, ale chci k němu  i vztah. Proto jsem se registroval na ELITE Date. Byl jsem tu v kontaktu s několika gayi. S jedním si rozumím víc než dost, takže to spolu zkusíme.

Seznámení paní Terezy

Seznámení paní Terezy

Plánujeme setkání, ale až budeme mít oba čas. Já pracuji na směny a on má dceru ve střídavý péči. Moc se na to těším. Moc vám všem děkuji.

Ulrika - Za dva měsíce jsem již randila a v červnu spolu budeme na stálo rok. Vzalo to rychlý spád a jsme spokojeni.

Ulrika - Za dva měsíce jsem již randila a v červnu spolu budeme na stálo rok. Vzalo to rychlý spád a jsme spokojeni.

Co na tom, že x krát nepadnete někomu do oka? No a? Zkoušejte, aktivně hledejte, pište, nebojte se. Držím všem palce, ať se daří!!!

Seznámení pana Vlastislava

Seznámení pana Vlastislava

Děkuji Elite Date s.r.o. za vaši seznamku. Díky ní jsem našel (po předchozích neúspěších jinde) vynikající ženu po všech stránkách. Náš vztah se již téměř rok pořád rozvíjí a máme mnoho společných zážitků i plánů do budoucna.