Seznámení Veroniky a Vojty

Seznámení Veroniky a Vojty

Před rokem v říjnu jsem se zaregistrovala na EliteDate. 16. listopadu mi přišla první zpráva od Vojty. Už podle naší konverzace v seznamkovém chatu jsem věděla, že tohoto muže chci co nejdříve poznat osobně. Za týden bylo domluveno první rande. Moc jsem se těšila na první setkání. Sraz byl naplánován na Florenci u východu z metra. Vystoupala jsem schody, rozhlédla se a spatřila jeho.

Vykročil ke mně jistým krokem, úsměv od ucha kuchu, ruce roztažené na přivítanou. „Ahój,“ řekl příjemným hlasem, objal mě a dal mi na každou tvář seznamovací polibek. „Ahoj, ráda Tě poznávám“. Rande začalo obědem, následovala procházka historickým centrem Prahy. Rozuměli jsme si od první chvíle. Před Karlovým mostem jsme si dali první pusu a po mostě už šli ruku v ruce. Došli jsme až na Petřín. Zapadající slunce osvěcovalo město růžově, zatímco se rozsvěcelo pouliční osvětlení. Nádhera.

Od našeho prvního setkání jsme se začali vídat pravidelně každý víkend. Zpočátku na jedno odpoledne, později na celý víkend. Vzdálenost 152 km nám neumožňovala setkání během týdne. Právě vzdálenost nás začínala trápit čím dál tím více. Pak přišel koronavirus a první nouzový stav. V důsledku nastalých změn a nejistotě v některých firmách přišel Vojta o práci. Během 14 dnů se stěhoval za mnou na Vysočinu. Hledání nové práce nebylo jednoduché, ale povedlo se. I v důsledku omezení kontaktů a karantén jsme spolu strávili stovky hodin. Začali jsme společně chodit běhat, jezdili na výlety do přírody, chodili se koupat do rybníka.

První společnou dovolenou jsme naplánovali do Chorvatska. Týden u moře vyšel parádně. Vrátili jsme se a zavřely se hranice. Blížilo se roční výročí našeho seznámení. Jako místo oslavy jsme si vybrali Novohradské hory. A tady, pod 600 let starým dubem, mě můj Vojti požádal o ruku. Souhlasila jsem.

V létě 2021 se budeme brát. Svatební přípravy už jsme rozjeli. Je mužem, kterého jsem si vždy přála. Můj splněný sen. A poznala jsem ho na vaší seznamce. Kdyby mi tohle někdo před 13 měsíci tvrdil, jen bych se zasmála. Ale mne se to stalo! Jsem šťastně zamilovaná. Rozhodně mohu seznámení přes seznamku doporučit. Za nejdůležitější považuji uvedení pravdivých informací, upřímnost a férovost. My jsme do toho šli od začátku na 100 procent, upřímně, na rovinu. A vyplatilo se! Držím všem ostatním palce!

Veronika a Vojta.jpg


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Milana

Napsali jste nám - příběh uživatele Milana

Srdečně zdravím váš celý tým Elitedate a musím vyjádřit velkou pochvalu a dík za váš profesionálně a bezproblemově vedený tento seznamovací portál. Nelze jinak, než vám zapsat jedničku a pět hvězdiček.

Napsali jste nám - poděkování od paní Alice

Napsali jste nám - poděkování od paní Alice

Zasloužíte si fakt uznání. Pracujete spolehlivě a rychle, je vidět, že chcete lidem pomoci. Jste úžasní a budu Vás doporučovat.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Chtěla jsem vám poděkovat za všechny služby, které byly s mym inzerátem spojené. Z vaši strany bych to povazovala za opravdu profesionální práci.

Napsali jste nám - příběh paní Jarmily

Napsali jste nám - příběh paní Jarmily

Dobrý den, jste jediná seriozní seznamka  a myslím, že finanční částka kterou si necháte účtovat je úměrná poskytovaným službám. Všechny seznamky, na kterých je registrace tzv.zadarmo evidují většinou neseriozní klienty kteří, hledají pouze roztýlení nebo se jim seznamování stalo závislostí....

Lenka - pojďte svému štěstí naproti a zkuste začít tady

Lenka - pojďte svému štěstí naproti a zkuste začít tady

A pokud si někdo myslí, že už má vše za sebou, tak se plete. Láska se neptá na věk. Pro lásku je rozhodující kvalita času stráveného s milovanou osobou. A tak pojďte život naplno prožívat a ne jen přežívat. Pojďte svému štěstí naproti a zkuste začít tady. Když budete dostatečně trpěliví a neodradí vás dílčí neúspěchy, tak zde najdete toho pravého parťáka pro život stejně jako jsem ho našla já😊

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

A ted jsme spolu pul roku. Zažili jsme spolu krasne zážitky. A myslim ze toho mame ještě spoustu před sebou. A ze mame dohromady čtyři deti,to nam nevadí. Je s nimi sranda a oba je milujeme. A co v ložnici mame klic a nebojime se ho pouzit. Takže vsem držím palce a věřte chce to jenom to zkusit.