Seznámení Veroniky a Vojty

Seznámení Veroniky a Vojty

Před rokem v říjnu jsem se zaregistrovala na EliteDate. 16. listopadu mi přišla první zpráva od Vojty. Už podle naší konverzace v seznamkovém chatu jsem věděla, že tohoto muže chci co nejdříve poznat osobně. Za týden bylo domluveno první rande. Moc jsem se těšila na první setkání. Sraz byl naplánován na Florenci u východu z metra. Vystoupala jsem schody, rozhlédla se a spatřila jeho.

Vykročil ke mně jistým krokem, úsměv od ucha kuchu, ruce roztažené na přivítanou. „Ahój,“ řekl příjemným hlasem, objal mě a dal mi na každou tvář seznamovací polibek. „Ahoj, ráda Tě poznávám“. Rande začalo obědem, následovala procházka historickým centrem Prahy. Rozuměli jsme si od první chvíle. Před Karlovým mostem jsme si dali první pusu a po mostě už šli ruku v ruce. Došli jsme až na Petřín. Zapadající slunce osvěcovalo město růžově, zatímco se rozsvěcelo pouliční osvětlení. Nádhera.

Od našeho prvního setkání jsme se začali vídat pravidelně každý víkend. Zpočátku na jedno odpoledne, později na celý víkend. Vzdálenost 152 km nám neumožňovala setkání během týdne. Právě vzdálenost nás začínala trápit čím dál tím více. Pak přišel koronavirus a první nouzový stav. V důsledku nastalých změn a nejistotě v některých firmách přišel Vojta o práci. Během 14 dnů se stěhoval za mnou na Vysočinu. Hledání nové práce nebylo jednoduché, ale povedlo se. I v důsledku omezení kontaktů a karantén jsme spolu strávili stovky hodin. Začali jsme společně chodit běhat, jezdili na výlety do přírody, chodili se koupat do rybníka.

První společnou dovolenou jsme naplánovali do Chorvatska. Týden u moře vyšel parádně. Vrátili jsme se a zavřely se hranice. Blížilo se roční výročí našeho seznámení. Jako místo oslavy jsme si vybrali Novohradské hory. A tady, pod 600 let starým dubem, mě můj Vojti požádal o ruku. Souhlasila jsem.

V létě 2021 se budeme brát. Svatební přípravy už jsme rozjeli. Je mužem, kterého jsem si vždy přála. Můj splněný sen. A poznala jsem ho na vaší seznamce. Kdyby mi tohle někdo před 13 měsíci tvrdil, jen bych se zasmála. Ale mne se to stalo! Jsem šťastně zamilovaná. Rozhodně mohu seznámení přes seznamku doporučit. Za nejdůležitější považuji uvedení pravdivých informací, upřímnost a férovost. My jsme do toho šli od začátku na 100 procent, upřímně, na rovinu. A vyplatilo se! Držím všem ostatním palce!

Veronika a Vojta.jpg


Zkušenosti se seznamkami

Iveta - na nic jsme nečekali a ihned si zavolali...

Iveta - na nic jsme nečekali a ihned si zavolali...

Setkání bylo nádherné, duchovní, slušné, ostýchavé... jiskra přeskočila a oba jsme pocítili, že máme zájem hned vztah budovat. Moc děkuju, že touto cestou jsem měla možnost najít úžasného člověka 🤗 Přeju všem, kdo hledají, ať to nevzdávají.. chce to trpělivost a věřit.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kláry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kláry

Jsme teprve na začátku, ale oba dva cítíme k sobě to samé a plánujeme společnou budoucnost. Zdá se nám to oboum neuvěřitelné, našli jsme svou druhou polovičku. Nikdy neztrácejte naději a věřte, že pro každého na světě existuje ten druhý, třeba na opačném konci republiky.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Radky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Radky

A mou snahu neúspěšnou nepřisuzuji Vaši seznamce. Nebyla ta správná doba a má netrpělivost mne odradila. Přeji všem potencionálním párům hodně štěstí a lásky vzájemné. :-) Možná mě čeká štěstí v podobě nové lásky jinde a za jiných okolností. JSTE SOLIDNÍ SEZNAMKA!

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Vážení Eliťáci, držte nám palce, abych konečně rozšířila řady těch Vašich šťastně seznámených. Vám držím palce do další práce, ať se daří seznamce i Vám. Jak praví Vrchlický: Za trochu lásky šel bych světa kraj ...

Seznámení paní Moniky

Seznámení paní Moniky

Hodně záleží na tom, s jakou energií do toho jdete. Já do toho šla s tím,  že pro mě existuje ideální partner, no a našel se. A hlavně se nebát být upřímný.

Seznámení paní Jitky

Seznámení paní Jitky

Po par tydnech jsme se sesli a zajiskrilo to mezi nami. Par mesicu jsme se navstevovali a vztah prohlubovali.... A zaver? po necelem roce jsme se sestehovali k sobe, zijeme spolu a je nam bajecne....