Seznámení Veroniky a Vojty

Seznámení Veroniky a Vojty

Před rokem v říjnu jsem se zaregistrovala na EliteDate. 16. listopadu mi přišla první zpráva od Vojty. Už podle naší konverzace v seznamkovém chatu jsem věděla, že tohoto muže chci co nejdříve poznat osobně. Za týden bylo domluveno první rande. Moc jsem se těšila na první setkání. Sraz byl naplánován na Florenci u východu z metra. Vystoupala jsem schody, rozhlédla se a spatřila jeho.

Vykročil ke mně jistým krokem, úsměv od ucha kuchu, ruce roztažené na přivítanou. „Ahój,“ řekl příjemným hlasem, objal mě a dal mi na každou tvář seznamovací polibek. „Ahoj, ráda Tě poznávám“. Rande začalo obědem, následovala procházka historickým centrem Prahy. Rozuměli jsme si od první chvíle. Před Karlovým mostem jsme si dali první pusu a po mostě už šli ruku v ruce. Došli jsme až na Petřín. Zapadající slunce osvěcovalo město růžově, zatímco se rozsvěcelo pouliční osvětlení. Nádhera.

Od našeho prvního setkání jsme se začali vídat pravidelně každý víkend. Zpočátku na jedno odpoledne, později na celý víkend. Vzdálenost 152 km nám neumožňovala setkání během týdne. Právě vzdálenost nás začínala trápit čím dál tím více. Pak přišel koronavirus a první nouzový stav. V důsledku nastalých změn a nejistotě v některých firmách přišel Vojta o práci. Během 14 dnů se stěhoval za mnou na Vysočinu. Hledání nové práce nebylo jednoduché, ale povedlo se. I v důsledku omezení kontaktů a karantén jsme spolu strávili stovky hodin. Začali jsme společně chodit běhat, jezdili na výlety do přírody, chodili se koupat do rybníka.

První společnou dovolenou jsme naplánovali do Chorvatska. Týden u moře vyšel parádně. Vrátili jsme se a zavřely se hranice. Blížilo se roční výročí našeho seznámení. Jako místo oslavy jsme si vybrali Novohradské hory. A tady, pod 600 let starým dubem, mě můj Vojti požádal o ruku. Souhlasila jsem.

V létě 2021 se budeme brát. Svatební přípravy už jsme rozjeli. Je mužem, kterého jsem si vždy přála. Můj splněný sen. A poznala jsem ho na vaší seznamce. Kdyby mi tohle někdo před 13 měsíci tvrdil, jen bych se zasmála. Ale mne se to stalo! Jsem šťastně zamilovaná. Rozhodně mohu seznámení přes seznamku doporučit. Za nejdůležitější považuji uvedení pravdivých informací, upřímnost a férovost. My jsme do toho šli od začátku na 100 procent, upřímně, na rovinu. A vyplatilo se! Držím všem ostatním palce!

Veronika a Vojta.jpg


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Bohumily

Seznámení paní Bohumily

Na nějakou dobu jsme se našli, prožili krásné dovolené. Jsme kamarádi, teď už spíš jenom po telefonu, ale i to se počítá.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Drahomíry a Rudolfa

Napsali jste nám - příběh uživatelů Drahomíry a Rudolfa

První schůzka proběhla velmi příjemně a zajímavě v jejím bydlišti. Po 3-hodinovém obědě, kdy jsme si příjemně popovídali o životě, jsme se šli projít do botanické zahrady. Nastala průtrž mračen a my přitisknuti k sobě,  pod malým, jedním deštníkem jsme dorazili na zastávku tramvaje. K našemu úžasu jsme nastoupili do staré, tramvaje, která jezdila před 50 lety.

Seznámení Jany - Už se od sebe nemůžeme odtrhnout!

Seznámení Jany - Už se od sebe nemůžeme odtrhnout!

Měla jsem k seznamkám dost negativní postoj, ale teď jsem šťastná, že jsem se odhodlala. 

Seznámení paní Natálie

Seznámení paní Natálie

Přes chat jsme si domluvili osobní schůzku a od té doby, jsme nerozlučná dvojka. Nemohla jsem uvěřit, že bych mohla najít někoho s kým bych si mohla tak rozumět. A to vše díky Elitedate.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Petra

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Petra

Dobrý den. Posílám Vám zprávu o seznámení s panem Petrem P. Odstěhovala jsem se od druha, protože tam bylo domácí nasilí. Když jsem se usadila, zaregistrovala jsem se do seznamky Elite. Ozvalo se mi několik zájemců a  z toho jsem si vybrala jednoho, co je z Bardubic. Zatím si jen píšeme, ale ....

Napsali jste nám - příběh Jany a Luďka

Napsali jste nám - příběh Jany a Luďka

Začali jsme se více a více poznávat a zjistili jsme, že je nám spolu moc dobře. Po roce na oslavu ročního setkání, opět v restauraci u Tonka, jsme se  zasnoubili a příští rok plánujeme svatbu.