Seznámení Veroniky a Vojty

Seznámení Veroniky a Vojty

Před rokem v říjnu jsem se zaregistrovala na EliteDate. 16. listopadu mi přišla první zpráva od Vojty. Už podle naší konverzace v seznamkovém chatu jsem věděla, že tohoto muže chci co nejdříve poznat osobně. Za týden bylo domluveno první rande. Moc jsem se těšila na první setkání. Sraz byl naplánován na Florenci u východu z metra. Vystoupala jsem schody, rozhlédla se a spatřila jeho.

Vykročil ke mně jistým krokem, úsměv od ucha kuchu, ruce roztažené na přivítanou. „Ahój,“ řekl příjemným hlasem, objal mě a dal mi na každou tvář seznamovací polibek. „Ahoj, ráda Tě poznávám“. Rande začalo obědem, následovala procházka historickým centrem Prahy. Rozuměli jsme si od první chvíle. Před Karlovým mostem jsme si dali první pusu a po mostě už šli ruku v ruce. Došli jsme až na Petřín. Zapadající slunce osvěcovalo město růžově, zatímco se rozsvěcelo pouliční osvětlení. Nádhera.

Od našeho prvního setkání jsme se začali vídat pravidelně každý víkend. Zpočátku na jedno odpoledne, později na celý víkend. Vzdálenost 152 km nám neumožňovala setkání během týdne. Právě vzdálenost nás začínala trápit čím dál tím více. Pak přišel koronavirus a první nouzový stav. V důsledku nastalých změn a nejistotě v některých firmách přišel Vojta o práci. Během 14 dnů se stěhoval za mnou na Vysočinu. Hledání nové práce nebylo jednoduché, ale povedlo se. I v důsledku omezení kontaktů a karantén jsme spolu strávili stovky hodin. Začali jsme společně chodit běhat, jezdili na výlety do přírody, chodili se koupat do rybníka.

První společnou dovolenou jsme naplánovali do Chorvatska. Týden u moře vyšel parádně. Vrátili jsme se a zavřely se hranice. Blížilo se roční výročí našeho seznámení. Jako místo oslavy jsme si vybrali Novohradské hory. A tady, pod 600 let starým dubem, mě můj Vojti požádal o ruku. Souhlasila jsem.

V létě 2021 se budeme brát. Svatební přípravy už jsme rozjeli. Je mužem, kterého jsem si vždy přála. Můj splněný sen. A poznala jsem ho na vaší seznamce. Kdyby mi tohle někdo před 13 měsíci tvrdil, jen bych se zasmála. Ale mne se to stalo! Jsem šťastně zamilovaná. Rozhodně mohu seznámení přes seznamku doporučit. Za nejdůležitější považuji uvedení pravdivých informací, upřímnost a férovost. My jsme do toho šli od začátku na 100 procent, upřímně, na rovinu. A vyplatilo se! Držím všem ostatním palce!

Veronika a Vojta.jpg


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Těším se, co další týdny, měsíce a třeba i roky přinesou a jsem ráda, že jsem jen nečekala, ale byla v hledání aktivní. Když si to vezmu zpětně, tento člověk by si mě možná ani nevšimnul, protože svůj profil neměl nastaven na takovou dálku.

Seznámení paní Katky

Seznámení paní Katky

Sotva jsem se zaregistrovala, dostala jsem mnoho nabídek k seznámení... jediný, koho jsem sama aktivně oslovila byl ON - Petr. Jeho reakce na sebe nenechala dlouho čekat a dali jsme se do řeči. Už po pár zprávách mi bylo jasné, že o nikoho jiného už zájem nemám, a tak jsem konverzaci s ostatními "nápadníky" ukončila.

Napsali jste nám - příběh uživatele Alana

Napsali jste nám - příběh uživatele Alana

Chtěli se i vidět, ale bydlím v Rakousku a tak to bylo trochu složité, ale ona se nevzdávala. Viděli jsme se až po měsíci psaní a padli si do oka. Je ale těžké mít vztah na dálku. Takže doufám, že to vydrží. Když se ale dva mají rádi a důvěřují si, tak to fungovat bude :

Seznámení paní Pavlíny

Seznámení paní Pavlíny

Našla jsem zde partnera pro život, ačkoliv jsem to brala opravdu s rezervou, podařilo se. Po několika schůzkách a kontaktech se podařilo nalézt jeden druhého.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Dobrý den, děkuji za maily, a zároveň chci říct, že vaším prostřednictvím jsem se seznámila s moc milým mužem, jsme zamilovaní a všechen volný čas trávíme spolu...Přeji vám plno takto spokojených dvojic...Eva

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Ani vzdalenost není prekazka, vzdy se to da nejak udelat. Jak se říká - Laska hory prenasi. :) Aktualne planujeme spolecne bydleni, vize naší budoucnosti i další dulezite kroky jako je svatba a dite.