Napsali jste nám - příběh paní Aleny a Lukáše

Napsali jste nám - příběh paní Aleny a Lukáše

Na Elite Date jsem se seznamovala skoro přesně rok bez toho správného úspěchu (ale rozhodně toho nelituji, byla to zkušennost), než jsem potkala Lukáše.

Bylo to vlastně "na poslední chvíli", protože jsem si zrovna říkala, že si dám na čas od seznamování pauzu. Ale Lukáš mě oslovil, chvíli jsme si psali a celkem brzy se dohodli na schůzce. Myslím, že naše první rande se povedlo, obešli jsme půlku Prahy a já s radostí zjistila, že Luky je moc milý a máme hodně společného. Možná to bude znít trochu nadneseně, ale opravdu zjišťuji, že v mnoha směrech je Lukáš to, co jsem už dlouho hledala a myslela jsem, že už nenajdu.

Jak se tím můj život změnil k lepšímu? Určitě je veselejší, šťaštnější, romantičtější a pestřejší. Ve dvou je prostě všechno lepší.

Takže se snažím a doufám, aby to vydrželo hodně, hodně dlouho.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Leoše

Seznámení pana Leoše

Z mnoha žen mě nakonec jedna žena napsala. Byl jsem překvapený. Nejprve jsme si psali, po týdnu mě nabídla, abych přijel na oběd. To bylo druhé překvapení. Myslim, že je to na velice dobré cestě.

Seznámení Lenky a Tomáše

Seznámení Lenky a Tomáše

Ráda bych se s Vámi podělila o radostnou událost. 08. 08. 2020 jsme se vzali. Seznámili jsme se díky Vaší seznamce zhruba před dvěma lety. Jsme důkazem toho, že ani v padesáti není na lásku a nový vztah pozdě.

Seznámení pana Rostislava

Seznámení pana Rostislava

Začali jsme spolu chodit, je to báječné. Jsem zamilovaný. Je to super. Přeji všem!!!

Seznámení paní Natálie

Seznámení paní Natálie

Přes chat jsme si domluvili osobní schůzku a od té doby, jsme nerozlučná dvojka. Nemohla jsem uvěřit, že bych mohla najít někoho s kým bych si mohla tak rozumět. A to vše díky Elitedate.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

První schůzka dopadla dobře, přeskočila tam ta pověstná jiskra no a my se scházíme dál a je nám spolu hezky. Ten první krok jsme udělali tady, s pomocí seznamky, teď už záleží jen na nás co bude dál, ale důležité je vůbec začít a hned se nevzdávat, mě se to vyplatilo.

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Vídali jsme se dál a zjistili, že je nám spolu víc než prima, že chceme oba trvalý vztah a posléze i založit rodinu. Společně jsme jezdili na výlety a poznávali tak jeden druhého. Dokonce jsme zjistili, že bydlíme jen kousek od sebe, asi 15 minut. Po nějaké době jsem naznala, že už se nemusím s nikým dalším seznamovat, protože mi na Jirkovi záleží. Byl to fajn pocit - mít konečně druhou polovičku. Po delší době hledání a seznamování si vážíme, že jeden druhého máme.