Napsali jste nám - příběh uživatele Brada

Napsali jste nám - příběh uživatele Brada

Dobrý den,

rád bych se s Vámi podělil o náš příběh jak jsme se seznámili přes vaši seznamku Elitedate.

Nejdříve proběhlo pár zpráv a již v tu chvíli, jsme věděli, že si budeme mít co říct. K prvnímu reálnému setkání došlo asi během týdne v jedné nejmenované nákupní galerii.

Po pár hodinách to mezi námi začalo opravdu jiskřit a nám bylo jasné že se něco děje. :) Po prvním setkání nadšení a láska rostla až jsme to nevydrželi a museli se znova vidět.

Domluvili jsme se na víkend že půjdeme do centra Prahy trochu popít a zatančit, a jak to již bývá k ránu už jsme se vraceli v plném objetí. Je to zhruba měsíc a zatím nám to pořád funguje.

Takže moc děkujeme seznamce Elitedate, za možnost seznámení.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Bohumil - našel jsem přes vás ženu svých snů

Bohumil - našel jsem přes vás ženu svých snů

MUSÍM Vám poděkovat za vše co děláte, jelikož přes Vás jsem našel ženu svých snů, i když už jsem nedoufal v nějaký vztah při ztrátě manželky po 41 letech společného šťastného manželství.

Seznámení Renaty a Jana

Seznámení Renaty a Jana

Psali jsme si měsíc, pak jsme měli první schůzku a ta se oproti obligátne doporučovaným dvěma hodinám protáhla na celých sedum hodin vyplněných spoustou povídání, procházek a smíchu. S mým Janem jsme spolu dodnes, naši synové si říkají ,,brácho" a rodiny nás obou náš vztah i nás, přivítali s nadšením. ☺️

Napsali jste nám - příběh uživatelů Petra a Hanky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Petra a Hanky

Díky Vaší seznamce se nám život změnil k lepšímu, a chceme i tímto ostatním lidem dát zprávu, že Vaše seznamka pomohla dalším lidem najít lásku, porozumění a víru v lepší budoucnost.

Napsali jste nám - příběh uživatele Libora

Napsali jste nám - příběh uživatele Libora

Když už jsem ztrácel naději, odpověděl jsem na profil ženy, kde jsem ani nedoufal, že by z toho něco bylo. Ona však odpověděla, došlo k výměně několika mailů a krátce potom jsme se setkali. V prvním setkání byla iniciativnější, takže přijela ona za mnou (naše vzájemná vzdálenost 60Km). Následně jsme se setkávali pravidelně o víkendech - jednou ona u mne, podruhé já u ní.

Marcela - za měsíc spolu jedeme na dovolenou

Marcela - za měsíc spolu jedeme na dovolenou

Děkuji za to , že jsem se mohla na Vaši seznamce seznámit se skvělým partnerem, kdy jsem nedoufala, že ještě někoho takového v životě potkám.

Napsali jste nám - příběh uživatelek Olívie a Markéty

Napsali jste nám - příběh uživatelek Olívie a Markéty

Z tohoto setkání se nakonec vyklubal vztah, které nás obě překvapil svou sílou a intenzitou. Ani jedna z nás před tím tak silný a oddaných vztah nezažila. Teď již spolu chodíme půl roku. A jelikož jsme zvládly společně vkročit i do nového roku 2017, rozhodly jsme se svůj příběh poslat vám do seznamky.