Napsali jste nám - příběh uživatele Rajmunda

Napsali jste nám - příběh uživatele Rajmunda

Na této seznamce jsem se seznámil dvakrát a to velmi úspěšně. Asi se ptáte proč píšu dvakrát a úspěšně. Poprvé jsem byl se ženou tři roky krásného vztahu, který přešel ve skutečně krásné a pevné přátelství. Sám jsem nevěřil tomu, jak se někdy říká, že přátelství je někdy více než manželství.

Po druhé je to LÁSKA v tom pravém slova smyslu. Chcete li, když přeskočí jiskra, prostě je to tam, není  co řešit a to po všech stránkách.

Jsem šťastný :)

Musím dodat, že v obou případech jsem se dohromady sešel přibližně s patnácti ženami na prvních schůzkách. Uvádím to proto, že vždy odpovídaly popisu jak sebe sama, tak i fotkám. Nesetkal jsem se s jedinou informací, která by byla mylná. Proto se přimlouvám k Vám, co budete tuto seznamku využívat, buďte upřímní, pravdomluvní a čestní. Toto si protějšek zaslouží a Vy najdete tu pravou, která bude mít tyto vlastnosti také.

Přeji Vám mnoho štěstí a lásky. A věřte na LÁSKU, existuje. Je tady pro čestné a laskavé lidi.

Krásné dny
Rajmund

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Na prvním rande jsme byli spolu 6 hodin.. procházeli jsme se na Vyšehradě.. a už se domlouvali na příště.. No... a pak už to šlo krásně samo... Nevěřila bych, kdybych to sama nezažila..

Vašek a Lenka - těšíme na mnoho dalších společných let

Vašek a Lenka - těšíme na mnoho dalších společných let

Nyní jsem s Lenkou a její rodinou šestý měsíc. Jsme teď sami dva na dovolené - dovolenou s dětmi jsme absolvovali před týdnem. Samozřejmě není vše jen růžové, ale všechny dosavadní neshody nás jen sblížily, a my se těšíme na mnoho dalších společných let.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Jak jsme se seznámili? ... hned jak jsem se registrovala tak me začal psát a byl vytrvalý a pak jsme se domluvili na schůzce. ... vlastně ne na schůzce ale výletě.... kde jsme se poznali vic jak při kafi....

Seznámení paní Dany

Seznámení paní Dany

Po 3 zprávách jsme se domluvili, že je lepší se setkat osobně. Tak se stalo a po prvním setkání jsme se domluvili na dalším. Nyní je náš vztah založený na velké lásce, kterou nyní oba prožíváme. Máme se opravdu velice rádi, navštěvujeme se, každý týden za mnou jezdí 9O km, ale nevadí mu to.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Asi uznáte, že tohle opravdu není zářivá reklama na vaše služby...ale za sebe můžu Elite Date jen doporučit, ty dva měsíce, co jsem byla prémiovým členem, mě fakt bavily. Systém máte vychytaný, na žádné úchyly jsem nenarazila...a jestli je něco, co mi vadilo, tak to si fakt nevzpomenu, neb jsem tam včera vlezla po dlouhých 7 měsících jen proto, abych svůj účet zrušila...

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Zdá se, že díky vám jsem našel tu pravou která mi vyhovuje a snad i já ji. Sice nás dělí slušná dálka, ale vzájemná přitažlivost a respekt nás znovu a znovu posílá do náručí. Velmi vám děkuji, protože pouze jedině vaše seznamka nabízí opravdový výběr partnera na míru.