Napsali jste nám - příběh uživatele Rajmunda

Napsali jste nám - příběh uživatele Rajmunda

Na této seznamce jsem se seznámil dvakrát a to velmi úspěšně. Asi se ptáte proč píšu dvakrát a úspěšně. Poprvé jsem byl se ženou tři roky krásného vztahu, který přešel ve skutečně krásné a pevné přátelství. Sám jsem nevěřil tomu, jak se někdy říká, že přátelství je někdy více než manželství.

Po druhé je to LÁSKA v tom pravém slova smyslu. Chcete li, když přeskočí jiskra, prostě je to tam, není  co řešit a to po všech stránkách.

Jsem šťastný :)

Musím dodat, že v obou případech jsem se dohromady sešel přibližně s patnácti ženami na prvních schůzkách. Uvádím to proto, že vždy odpovídaly popisu jak sebe sama, tak i fotkám. Nesetkal jsem se s jedinou informací, která by byla mylná. Proto se přimlouvám k Vám, co budete tuto seznamku využívat, buďte upřímní, pravdomluvní a čestní. Toto si protějšek zaslouží a Vy najdete tu pravou, která bude mít tyto vlastnosti také.

Přeji Vám mnoho štěstí a lásky. A věřte na LÁSKU, existuje. Je tady pro čestné a laskavé lidi.

Krásné dny
Rajmund

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Hany a Miloše

Seznámení Hany a Miloše

Po třech měsících jsme se sestěhovali, za dva roky, na výročí našeho seznámení u Vás, jsme se 23.10. 2023 vzali.

Seznámení pana Andreje

Seznámení pana Andreje

Mockrát Vám děkuji za tuto stránku EliteDate, našel jsem tu svoji polovičku a jsem šťastný. Jěště jednou děkuji. 👍👍👍

Seznámení Petra a Pavla

Seznámení Petra a Pavla

Odjakživa se mi líbili chlapi. Nestydím se za to. Jen mi mrzí, že Češi hledají většinou jenom sex. Já mám sex taky rád, ale chci k němu  i vztah. Proto jsem se registroval na ELITE Date. Byl jsem tu v kontaktu s několika gayi. S jedním si rozumím víc než dost, takže to spolu zkusíme.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Dobrý den, děkuji za  Vaše hezká a pravdivá slova. Každodenní běh života potvrzuje Vaše tvrzení, že nic nepřijde samo. Je krásné, že Vaše stránky existují. Přesto to chce velkou dávku odvahy jít na schůzku s někým, koho znáte jen přes PC. Já jsem se seznámila díky Vám s mužem, kterého bych při svém pracovním vytížení v bankovním sektoru nemohla potkat, jelikož jeho oborem je polygrafie. Myslím, že nám je spolu hezky a není to muž, který nehledá rozptýlení krátkodobého charakteru. Tak nám držte palce:-) Hezké dny Vašemu týmu a spokojené a hlavně úspěšné klienty přeje Vaše Petra

Čeněk - určitě seznamku doporučím

Čeněk - určitě seznamku doporučím

Jedná se totiž dle mého názoru o nejlepší solidní seznamku (pravé účty, žádné strhávání peněz atd.), už jsem chtěl účet zrušit a nakonec se objevil někdo, s kým to dávalo smysl, psaní bylo přirozené a vše vyšlo dle mých představ.

Seznámení pana Jana

Seznámení pana Jana

Ale, musím uznat, že již po pár dnech jsem našel partnerku která je fantastická a asi i vysněná. Dnes tohoto rozhodnutí vůbec nelituji a jsem šťastný, že jsem tento krok udělal. Pevně věříme oba, že Náš vztah vydrží po dlouhou dobu a bude se rozvíjet jen k tomu nejlepšímu.