Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Pěkný den,

děkuji, že jsem díky vaší seznamce potkala přítele. I přesto, že jsem zprvu měla z internetové seznamky strach, sebrala jsem všechnu odvahu, zaregistrovala se a dnes nelituji. Seznámila jsem se tak díky vaší seznamce s člověkem, kterého nyní mohu nazývat miláčkem a trávit s ním volné chvilky.

Mé členství na EliteDate nemělo dlouhého trvání. Registrovala jsem se v sobotu, od neděle jsme si s dotyčným psali zprávy a v pátek již šli na rande. Nyní po 2 týdnech ruším své členství na seznamce, možná mám na nose růžové brýle, ale věřím, že vaše služby již nebudu potřebovat :D

Přeji i ostatním členům seznamek, aby našli svou druhou polovičku ;)

Pěkný den,
Kamila

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Jany a Miloše

Seznámení Jany a Miloše

Díky vám jsem se seznámila s báječným mužem a už jsme dva měsíce manželé. Jsme oba moc šťastní a naši vzájemné splynutí duši, považujeme oba za zázrak. Ještě jednou moc a moc děkujeme za vaši seznamku .

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Zdravím. Naše seznámení proběhlo velice rychle.Jediným problémem ze začátku bylo to,že jsem neměla vip členství a tudíž jsem neviděla fotky ostatních ani jim nemohla odepsat.Zaujala jsem hodně lidí,ale ozvala se jen jednomu a to jen na základě informací z jeho profilu.Ten človíček byl tak duchaplný,že mi napsal svůj mail,kdybych se náhodou chtěla ozvat.No a já se ozvala,pak už to šlo ráz na ráz......

Seznámení paní Zuzany

Seznámení paní Zuzany

Vaše seznamka mi pomohla, hned na počátku jsem se seznámila s člověkem, který mi po všech stránkách konvenuje. I když jsme senioři, je příjemné se vídat s člověkem, který Vám projevuje úctu.

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Seznámila jsem s úžasným partnerem, se kterým si skvělé rozumíme, máme stejné koníčky a stejný pohled na život. :) Zdálo se, že půjde jen o „letní lásku" a nyní už plánujeme další společnou letní dovolenou. :) Děkuji Vaši seznamce a mohu Vaše služby jen doporučit a popřát spoustu takto spokojených klientů.

Seznámení paní Bronislavy - Nenechte se odradit věkem!

Seznámení paní Bronislavy - Nenechte se odradit věkem!

Ale zato mám teď pocit, že zájem je oboustranný a můžeme plánovat i v našem věku (66, 75) další společné chvíle. Nenechte se odradit věkem. Taky jsem si nemyslela, že mě život přivede do cesty někoho o tolik staršího, ale vitalita a zájem to vyrovnají.

Seznámení paní Zuzany

Seznámení paní Zuzany

Jako bychom se znali už dlouho. Souzníme v mnoha směrech, společný máme hlavně smysl pro humor. S postupujícím časem poznáváme, že to, co bylo na začátku dobré, je pořád lepší a lepší. Jsme spokojeni v naší každodennosti a prorůstáme navzájem. Je prostě fajn mít někoho, kdo vás po náročném dni obejme a zajímá ho, co jste prožili.