Napsali jste nám - příběh uživatelky Barbory

Napsali jste nám - příběh uživatelky Barbory

Dobrý den,

ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh.

Stejně jako mnozí jsem seznamce nevěřila a nic jsem od toho neočekávala, což možná také způsobilo, že jsem na první schůzce nebyla vůbec nervózní. S mým nynějším přítelem jsme si jen párkrát napsali, zjistili, že máme společné zájmy a tak jsme osobní setkání neprotahovali.

Moje možnosti byly v tu dobu omezeny, protože jsem měla po těžší operaci a asi dva měsíce jsem ještě musela chodit o berlích, takže po asi třech večeřích v restauraci už přišel k nám domů, kam dokonale zapadl. Můj život se od té doby změnil hodně, a to chci, aby si tady lidé, kteří váhají se zaregistrovat, přečetli.

Před tím jsem totiž měla problémy se seznamovat, neměla jsem do této chvíle ve svých 26 letech prakticky žádný skutečný vztah, proto jsem byla skeptická jako většina, ale našla jsem někoho, kdo mě nenechal nad vším tolik přemýšlet, nedával mi prostor pro váhání, to společně s okolnostmi po operaci způsobilo, že jsem teď šťastná jako jsem nikdy nebyla.

Za to vděčím právě těmto stránkám, nerada říkám "seznamka", protože to je výraz, který v lidech vyvolává pochyby, možná úsměv, možná i opovržení. Nazvala bych to spíše místem, kde hledají lidé, kteří to myslí vážně. Třeba my si už po třech měsících známosti spolu zařizujeme byt, což kdyby mi někdo před těmi třemi měsíci řekl, tak bych si akorát poklepala na čelo.

Toto je můj příběh a já děkuji Vám
Barbora

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Alča a Jiří - Je nám spolu krásně a jeden druhého si maximálně užíváme

Alča a Jiří - Je nám spolu krásně a jeden druhého si maximálně užíváme

Každému přeji hodně štěstí při seznámení. Když člověk něco chce, je potřeba pro to i něco udělat. Slušnost a upřímnost by měla být na prvním místě.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzany a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzany a Pavla

Od té doby se pravidelně vídáme a je nám spolu pořád moc hezky, máme stejné názory, pohled na svět, máme o čem mluvit, máme společné zájmy......jsme šťastní.

Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

Za 14 dní sám zavolal a domluvili jsme si znova rande, jako pokus o nápravu. A od té doby se snažíme aspoň jednou v týdnu scházet. Píšeme si a voláme. Honza nakonec svojí chybu přiznal a omluvil se. Já pochopila, že bych neměla být přísná, protože rodinu chci a jeho považuji i přesto vše za sympaťáka a fajn kluka, který možná na prvním rande zapůsobil jako typický muž.

Seznámení paní Kateřiny

Seznámení paní Kateřiny

EliteDate můžu doporučit všem, kteří mají o vážné seznámení zájem. Snažila jsem se seznámit i jinde, ale ani několik měsíců na jiné seznamce nedokázalo to, co EliteDate za týden. :)

Seznámení pana Vladimíra

Seznámení pana Vladimíra

Zaregistroval jsem se na Vaší seznamce na doporučení kamaráda. Zkusil jsem napsat pár písmenek a po pár týdnech jsme se sešli na procházku a teď chodíme na procházky společně. Děkuji za Vaši seznamku.

Seznámení pana Davida

Seznámení pana Davida

Tahle seznamka je super. To, že je placená mi vůbec nevadí, ceny mi přijdou adekvátní... A dá se tu najít super partner do života.