Napsali jste nám - příběh uživatelky Barbory

Napsali jste nám - příběh uživatelky Barbory

Dobrý den,

ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh.

Stejně jako mnozí jsem seznamce nevěřila a nic jsem od toho neočekávala, což možná také způsobilo, že jsem na první schůzce nebyla vůbec nervózní. S mým nynějším přítelem jsme si jen párkrát napsali, zjistili, že máme společné zájmy a tak jsme osobní setkání neprotahovali.

Moje možnosti byly v tu dobu omezeny, protože jsem měla po těžší operaci a asi dva měsíce jsem ještě musela chodit o berlích, takže po asi třech večeřích v restauraci už přišel k nám domů, kam dokonale zapadl. Můj život se od té doby změnil hodně, a to chci, aby si tady lidé, kteří váhají se zaregistrovat, přečetli.

Před tím jsem totiž měla problémy se seznamovat, neměla jsem do této chvíle ve svých 26 letech prakticky žádný skutečný vztah, proto jsem byla skeptická jako většina, ale našla jsem někoho, kdo mě nenechal nad vším tolik přemýšlet, nedával mi prostor pro váhání, to společně s okolnostmi po operaci způsobilo, že jsem teď šťastná jako jsem nikdy nebyla.

Za to vděčím právě těmto stránkám, nerada říkám "seznamka", protože to je výraz, který v lidech vyvolává pochyby, možná úsměv, možná i opovržení. Nazvala bych to spíše místem, kde hledají lidé, kteří to myslí vážně. Třeba my si už po třech měsících známosti spolu zařizujeme byt, což kdyby mi někdo před těmi třemi měsíci řekl, tak bych si akorát poklepala na čelo.

Toto je můj příběh a já děkuji Vám
Barbora

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Míši

Seznámení paní Míši

Každá zpráva mi vykouzlila úsměv na tváři a někdy i slzu štěstí v koutku oka... Naše první setkání doprovázelo bušení srdce a konec polibek na mostě...
Nezáleží na tom, kolik je nám let... Stačí jen potkat toho pravého a stále věřit.

Eva - prožíváme radost a vděčnost, že jsme se našli

Eva - prožíváme radost a vděčnost, že jsme se našli

S každým dalším setkáním jsem si uvědomovala, jak je mi s ním dobře a jak moc se těším na společně strávený čas. Postupně se mé obavy rozplynuly.

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Těším se, co další týdny, měsíce a třeba i roky přinesou a jsem ráda, že jsem jen nečekala, ale byla v hledání aktivní. Když si to vezmu zpětně, tento člověk by si mě možná ani nevšimnul, protože svůj profil neměl nastaven na takovou dálku.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Asi uznáte, že tohle opravdu není zářivá reklama na vaše služby...ale za sebe můžu Elite Date jen doporučit, ty dva měsíce, co jsem byla prémiovým členem, mě fakt bavily. Systém máte vychytaný, na žádné úchyly jsem nenarazila...a jestli je něco, co mi vadilo, tak to si fakt nevzpomenu, neb jsem tam včera vlezla po dlouhých 7 měsících jen proto, abych svůj účet zrušila...

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Měla jsem štěstí a na vaší seznamce našla muže, se kterým bych se v běžném životě neměla šanci setkat. Seznámili jsem se 16. srpna a od té doby trávíme alespoň nějaký čas společně. Oba máme pocit, že jsme našli toho, na kterého jsme už dlouho čekali.

Napsali jste nám - příběh Jitky a Mirka

Napsali jste nám - příběh Jitky a Mirka

Prijel za mnou 8o km, 3 hodiny jsme se spolu smali a povidali si u caje a bylo to ... To se stalo 18. unora, za tyden jsem ho pozvala k sobe a uz nejsem sama. Mirek je pohodar, optimista a moje krevni skupina.