Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Dobrý den,

dosud jsem měla se seznamováním přes internet špatné zkušenosti. Na neplacené seznamky se může registrovat opravdu každý, dokonce jsem měla negativní zkušenost s falešným profilem, který používal mé fotky. Tuto seznamku jsem si tedy zvolila právě proto, že jsou profily zde kontrolované a seriózní.

Já trávím hodně času v práci a nemám tolik možností k seznámení, taky jsem se přistěhovala a nemám tu tolik přátel, proto mi seznamka připadala jako nejlepší možná volba. Seznámení s Honzou nebyla moje úplně první schůzka, byla jsem na několika schůzkách, ale z psaní nic nepoznáte, důležité je se co nejdříve sejít, než si půl roku dopisovat a potom zjistit, že tam nic není, já dám na svůj instinkt.

Napsal mi tenkrát že není "pan dokonalý" a já mu odpověděla, že o tom rozhoduji já :) a tak to začalo. První schůzka dopadla dobře, přeskočila tam ta pověstná jiskra no a my se scházíme dál a je nám spolu hezky. Ten první krok jsme udělali tady, s pomocí seznamky, teď už záleží jen na nás co bude dál, ale důležité je vůbec začít a hned se nevzdávat, mě se to vyplatilo.

Přeji vám všem ať tu najdete partnera co hledáte a hodně štěstí!

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Eva - Nedokázala jsem na něho přestat myslet...

Eva - Nedokázala jsem na něho přestat myslet...

Těším se, jak se náš vztah bude dále rozvíjet, ale řekli jsme si na 1. Máje pod rozkvetlou třešní, že si nedokážeme již představit být s někým jiným a zaznívají i slova NAVŽDY...tak se nechám překvapit ❤️.

Seznámení pana Tibora

Seznámení pana Tibora

Najít si někoho bez seznamky v mém věku je velmi těžké. Proto vám chci poděkovat, za vaši seznamku, nech těch štastných párů na vaší seznamce je stále vice a více. Každý chce být štastný a mít někoho rád.

Seznámení Kamily a Romana

Seznámení Kamily a Romana

Díky Vám jsem našla před půl rokem svoji lásku a cítím povinnost Vám poděkovat. Stačil jeden den a bylo jasno. Jen doufám, že už to bude navždy a nezažiji další bolest a zklamání. Můj příběh by totiž mnohé odradil a můj princ se nedal.

Napsali jste nám - příběh uživatelky In

Napsali jste nám - příběh uživatelky In

První schůzka byla taková seznámovací. Jsme spolu. Je to ale krátká doba, tak nám držte palce, ať nám to vydrží. Moc si to oba přejeme.

Napsali jste nám - příběh uživatele Havla

Napsali jste nám - příběh uživatele Havla

Můj nový vztah nechci ničím ohrozit - moc mi na něm záleží. Bylo, je a bude nutné rodící se vztah chránit. Je málo čistých vztahů a málo otevřených poctivých lidí. My jsme se našli a budeme se  chránit navzájem.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vlastimila a Věry

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vlastimila a Věry

Prožili jsme spolu krásné Vánoce i přivítali Nový rok. Trávíme spolu veškerý čas a je nám čím víc krásněji. Za tento zázrak, nebojíme se to tak napsat, děkujeme ELITE Date.