Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Seznamkám jsem nikdy moc nevěřila, spíše jsem se jich bála. Bála jsem se, že člověk jde na schůzku už zoufalý s plánem být s někým za každou cenu.

Před seznamkou elitedate jsem měla profil i na spoustě veřejných seznamek, kde jsem dostávala intimní návrhy, nebo vzkazy typu "lýbíš se my".

Na osudnou schůzku jsem vlastně ani nechtěla jít a rozhodně si od ní nic neslibovala, snad jen, že jsi dám kávu a půjdu si po svém.

Když ovšem přišel ON a poprvé se usmál, věděla jsem, že káva nebude to, na co budu myslet zbytek dne. O pár dnů později jsme zašli do kina a já věděla, že jsem se zamilovala.

Pokud Vás napadá, že je bláznivé, že to šlo tak rychle, tak máte pravdu. Ale je mi nádherně, jsme spolu sice jen velmi krátce, a až čas ukáže, zda jsme pro sebe opravdu Ti praví, ale už jen pro ten pocit, který mám teď, stálo za to si seznamku založit.

Velmi doporučuji elitedate, nemusíte se zde bát nevhodných vzkazů nebo návrhů. Přeji Vám, abyste měli také takové štěstí jako jsem měla já a našli tu svou druhou polovinu, ale nezapomeňte, když to nezkusíte, nezjistíte.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Anny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Anny

Dobrý den,  ráda bych požádala o vymazání mého profilu, jelikož já už našla svého prince. Nechám tedy ostatní, ať si mohou také vybrat. Zdá se mi nemístné být na stránkách. Jsem si jistá, že máte mnoho spokojených uživatelů a tedy přeji i nadále mnoho štěstí a pracovních úspěchů.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzany a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzany a Pavla

Od té doby se pravidelně vídáme a je nám spolu pořád moc hezky, máme stejné názory, pohled na svět, máme o čem mluvit, máme společné zájmy......jsme šťastní.

Seznámení Lubi a Zdeňka

Seznámení Lubi a Zdeňka

Chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za krásné seznámení, díky vaší seznamce jsem našel lásku a určitě životní partnerku. Můžeme jen potvrdit, že tato seznamka opravdu funguje a lze zde najít partnera pro život. I když to někdy může nějakou dobu trvat.

Napsali jste nám - názor pana Lukáše

Napsali jste nám - názor pana Lukáše

Jsem registrovaným uživatelem vaší seznamky a prvně bych vám chtěl sdělit, že seznamka je naprosto nejlepší, jakou jsem poznal! Opravdu má úroveň - graficky perfektní, informovanost o nových členech, o možných seznámeních, i ti lidé, jací tam jsou..takový no bezva, velké díky!
 

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Nakonec se na mě štěstí usmálo a podařilo se. Seznámila jsem se s člověkem, který mi vyjadřuje podporu v mé současné nepřízni osudu, je ke mě pozorný a dává mi najevo, že jsem pro něho důležitá. To jsou pocity, které jsem již řadu let nepoznala.  O totéž se snažím i já a vážím si toho, že jsem měla to štěstí a prostřednictvím Vaší seznamky nacházím to, co jsem myslela, že už nenajdu.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzky a Víti

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzky a Víti

Celá rozechvěná jsem čekala a zavolal do 2 minut. Měl sympatický hlas, srdečně jsme se pobavili a zasmáli se a domluvili na druhý den sportovní výjezd na inliny. Řekla kde si. Jo super!! Někdo je aktivnější než já. Těšila jsem se jako malá holka, byla jsem napjatá či náhodou nebude o 10cm menší, víc šedivý... Ne, přesně jako by vypadl z té své fotky. Nic míň,nic víc. Hned jak jsem ho uviděla, věděla jsem, že je to ON.