Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Seznamkám jsem nikdy moc nevěřila, spíše jsem se jich bála. Bála jsem se, že člověk jde na schůzku už zoufalý s plánem být s někým za každou cenu.

Před seznamkou elitedate jsem měla profil i na spoustě veřejných seznamek, kde jsem dostávala intimní návrhy, nebo vzkazy typu "lýbíš se my".

Na osudnou schůzku jsem vlastně ani nechtěla jít a rozhodně si od ní nic neslibovala, snad jen, že jsi dám kávu a půjdu si po svém.

Když ovšem přišel ON a poprvé se usmál, věděla jsem, že káva nebude to, na co budu myslet zbytek dne. O pár dnů později jsme zašli do kina a já věděla, že jsem se zamilovala.

Pokud Vás napadá, že je bláznivé, že to šlo tak rychle, tak máte pravdu. Ale je mi nádherně, jsme spolu sice jen velmi krátce, a až čas ukáže, zda jsme pro sebe opravdu Ti praví, ale už jen pro ten pocit, který mám teď, stálo za to si seznamku založit.

Velmi doporučuji elitedate, nemusíte se zde bát nevhodných vzkazů nebo návrhů. Přeji Vám, abyste měli také takové štěstí jako jsem měla já a našli tu svou druhou polovinu, ale nezapomeňte, když to nezkusíte, nezjistíte.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Vlaďky

Seznámení paní Vlaďky

A protože i já jsem se díky seznamce seznámila s mně milým pánem, chci Vás v ELITE Date těmito málo řádky podpořit a chci podpořit i ty váhavé, kteří tomuto způsobu seznamování nevěří nebo jsou k němu skeptičtí.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Petry a Františka

Napsali jste nám - příběh uživatelů Petry a Františka

Uz na zacatku psaní bylo skoro jasne,ze je to ten pravy. Stale mame po temer 2.mesicich oba stejny pocit,i kdyz urcite problemy (rozvod atd.) tam jsou a budou. Napisi Vam po roce,jestli nam to opravdu vydrzelo :).

Ten pravý se objevil po 3 měsícících po podání inzerátu

Ten pravý se objevil po 3 měsícících po podání inzerátu

Zatím se známe jen 4 měsíce, ale je to bezva. Jsme si hodně podobní, zažili jsme plno věcí a mám pocit, že se známe dlouho, a jsem šťastná. Několik měsíců jsem se odhodlávala k vytvoření seznamovacího profilu, ale zdá se, že to vyšlo. 😊 Doufám, že vztah vydrží. 

Katka - věřím, že tento vztah bude na celý život

Katka - věřím, že tento vztah bude na celý život

Díky Vám jsem na Vaší seznamce našla úžasného muže mého srdce. Po několika nevydařených pokusech jsem se konečně setkala s někým, kdo je mou spřízněnou duší.

Napsali jste nám - příběh Marie a Zbyška

Napsali jste nám - příběh Marie a Zbyška

Jsme oba zpětně moc rádi, že jsme se na seznamce zaregistrovali a mohli jsme se potkat. Někdy člověk pro oči „nevidí“ a i když jsme se nacházeli na stejných místech, nemohli jsme se potkat, protože jsme se míjeli, a i kdybychom se potkali, možná bychom se neviděli, protože jsme zrovna trávili čas se svými přáteli….

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Koncem října spolu letíme na společnou dovolenou do Emirátů. Věřím, že nám naše láska vydrží. Jsem šťastná. I ve vyšším věku je možné prožít něco krásného.