Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Seznamkám jsem nikdy moc nevěřila, spíše jsem se jich bála. Bála jsem se, že člověk jde na schůzku už zoufalý s plánem být s někým za každou cenu.

Před seznamkou elitedate jsem měla profil i na spoustě veřejných seznamek, kde jsem dostávala intimní návrhy, nebo vzkazy typu "lýbíš se my".

Na osudnou schůzku jsem vlastně ani nechtěla jít a rozhodně si od ní nic neslibovala, snad jen, že jsi dám kávu a půjdu si po svém.

Když ovšem přišel ON a poprvé se usmál, věděla jsem, že káva nebude to, na co budu myslet zbytek dne. O pár dnů později jsme zašli do kina a já věděla, že jsem se zamilovala.

Pokud Vás napadá, že je bláznivé, že to šlo tak rychle, tak máte pravdu. Ale je mi nádherně, jsme spolu sice jen velmi krátce, a až čas ukáže, zda jsme pro sebe opravdu Ti praví, ale už jen pro ten pocit, který mám teď, stálo za to si seznamku založit.

Velmi doporučuji elitedate, nemusíte se zde bát nevhodných vzkazů nebo návrhů. Přeji Vám, abyste měli také takové štěstí jako jsem měla já a našli tu svou druhou polovinu, ale nezapomeňte, když to nezkusíte, nezjistíte.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Jindřišky

Seznámení paní Jindřišky

Postupem času jsme se do sebe zamilovali, začali jsme spolu trávit veškerý volný čas, a teď u něj bydlím. Sice není tolik emotivní jako byl manžel Tomáš, ale má jiné přednosti. Je nám spolu dobře a jsme spolu šťastní.

Napsali jste nám - příběh uživatelky K.

Napsali jste nám - příběh uživatelky K.

TAK JSEM SE ZAREGISTROVALA VLASTNE OMYLEM NA VASI SEZNAMCE. V UNORU TOHOTO ROKU MI CHODILO SPOUSTA OZNAMENI O SEZNAMENI ALE JEN JEDEN ME ZAUJAL NATOLIK ZE JSME SI 13 BREZNA SPOLU ZACLI TELEFONOVAT A 16 BREZNA JSME MELI PRVNI RANDE.  BYLA TO LASKA NA PRVNI POHLED.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzky a Víti

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzky a Víti

Celá rozechvěná jsem čekala a zavolal do 2 minut. Měl sympatický hlas, srdečně jsme se pobavili a zasmáli se a domluvili na druhý den sportovní výjezd na inliny. Řekla kde si. Jo super!! Někdo je aktivnější než já. Těšila jsem se jako malá holka, byla jsem napjatá či náhodou nebude o 10cm menší, víc šedivý... Ne, přesně jako by vypadl z té své fotky. Nic míň,nic víc. Hned jak jsem ho uviděla, věděla jsem, že je to ON.

Napsali jste nám - příběh paní Aleny a Lukáše

Napsali jste nám - příběh paní Aleny a Lukáše

Jak se tím můj život změnil k lepšímu? Určitě je veselejší, šťaštnější, romantičtější a pestřejší. Ve dvou je prostě všechno lepší.
Takže se snažím a doufám, aby to vydrželo hodně, hodně dlouho.

Seznámení pana Jana

Seznámení pana Jana

Ale, musím uznat, že již po pár dnech jsem našel partnerku která je fantastická a asi i vysněná. Dnes tohoto rozhodnutí vůbec nelituji a jsem šťastný, že jsem tento krok udělal. Pevně věříme oba, že Náš vztah vydrží po dlouhou dobu a bude se rozvíjet jen k tomu nejlepšímu.

Seznámení Petra a Věry

Seznámení Petra a Věry

Vždycky jsem si říkal ,pokud to nezajiskří, tak je to o ničem. Ale takový výboj jsem opravdu nečekal. Věra mi pak řekla, že u ní to bylo také takové. Tak snad nám to vydrží. Zatím to jiskří stále.