Seznámení pana Davida

Seznámení pana Davida

Dobrý den, vztah se seznámenou zde sice skončil cca po 3 měsících, ale tahle seznamka je super.

To, že je placená mi vůbec nevadí, ceny mi přijdou adekvátní... A dá se tu najít super partner do života.

Hned jsem se zamiloval, ale časem se ukázalo, že láska byla slepá.

Tak přeji mnoho úspěchů všem při dalším seznamování na Elitedate :-)

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí tohoto uživatele.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Již jsme manželé. Svatba proběhla v Itálii na den přesně - dva roky od našeho prvního setkání, spojili jsme ji rovnou s líbánkami a projeli několik italských měst.

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Dnes spolu bydlíme a jsme šťastni. Proto radím všem, kteří po prvních neúspěších mají tendenci to vzdát, aby neházeli tak zbrkle flintu do žita. Třeba se i jim poštěstí a už příště přijde to pravé.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Čas spolu trávíme aktivně, máme podobné zájmy a dokonce i podobně staré děti. Většinu času trávíme s nimi, ale jsme velice vynalézaví a vždycky si dokážeme najít chvilku jen pro sebe. Příští týden oslavíme první 3 měsíce a to na naší první společné dovolené (a bez dětí :-D). Seznamka Elitedate mi určitě změnila život, protože díky ní jsem se seznámila s mužem, který mi rozzářil svět a ukázal mi, že žít se dá i jinak.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nikol a Jaroslava

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nikol a Jaroslava

Jsem za něj moc šťastná, protože tak hodného člověka dnes najít je unikum. Vím, že mne má hodně rád.  Chodíme spolu tančit, na koncerty a do kina. Dále spolu jezdíme na výlety apod. Rozumím si i s jeho rodinou.

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Dali jsme se dohromady dva lidi, kteří už pár zkušeností ze seznamek měli a přesto to nevzdali - nakonec cca rok a půl po prvním rande už čekáme vytouženého potomka! :)

Seznámení Jirky a Květy

Seznámení Jirky a Květy

První schůzka proběhla na poloviční cestě mezi našimi domovy. Několik hodin procházek, mezi tím oběd a další procházka. Povídání a povídání. Mezitím asi přeskočila ona pověstná jiskra mezi námi.