Seznámení pana Petra

Seznámení pana Petra

Dobrý den.

Můj příběh začal rozvodem po třiceti letém manželství. Po tak dlouhé době s partnerkou jsem neměl již chuť ani sílu hledat nový vztah. Asi po půl ročním mládeneckém životě, kdy jsem si užíval nově nabyté svobody si člověk uvědomí, že být sám není žádné terno.

Naštěstí mám dobré kolegy a kamarády kteří mě přinutili dát si seznamovací inzerát. Vybrali jsme Elite Date a zadali profil, přidali pár fotografií a čekal jsem co se bude dít. Na několik návrhů jsem poslal úsměv - bez odezvy, na několik odepsal zprávou, ale bez jakékoli zpětné vazby.

Asi po třech měsících mě byl můj úsměv opětován a i začali jsme si psát. Po několika zprávách jsme si sjednali osobní schůzku a dnes po pěti měsících mohu říct, že jsem našel lásku mého života. Rozumíme si takřka ve všem, trávíme spolu co nejvíce času s ohledem na naše rodiny a jsme oba dva opravdu šťastni.
Děkuji tímto seznamce Elite Date a doporučuji všem co ještě váhají učinit ten první krok - stojí to za to.

Přeji hodně zdraví. Petr

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Antonína

Seznámení pana Antonína

Hned na první schůzce jsme si strašně sedli a teď to vidíme do konce života:) Nechci nic zakřiknout, ale plánujeme děti, bydlení a společnou budoucnost. Ani jeden z nás nepochybuje, jsme strašně šťastný, vzájemně si věříme a důvěřujeme si:)

Napsali jste nám - příběh uživatelky Libuše

Napsali jste nám - příběh uživatelky Libuše

Píši Vám že se mi celkem změnil život, těším se z každého dne, vlastně to není ani můj typ, ale jak ho poznávám, je mi s ním dobře čím dále více. Máme krásný intimní vztah a jedeme spolu na velikonoce do Polska a v květnu jedem do Egypta. Je to prostě fičák, jak to nazýváme.

Seznámení paní Lucie

Seznámení paní Lucie

Mé seznámení netrvalo tak dlouho jak jsem myslela. Stihli jsme spolu tři hezké rande, ještě před rozšířením omezením v restauraci, na motokárách. Věděli jsme, že se chceme vídat dál. Momentálně jsme oba velmi spokojeni a chceme to udržet, co to jen půjde.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzky a Víti

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzky a Víti

Celá rozechvěná jsem čekala a zavolal do 2 minut. Měl sympatický hlas, srdečně jsme se pobavili a zasmáli se a domluvili na druhý den sportovní výjezd na inliny. Řekla kde si. Jo super!! Někdo je aktivnější než já. Těšila jsem se jako malá holka, byla jsem napjatá či náhodou nebude o 10cm menší, víc šedivý... Ne, přesně jako by vypadl z té své fotky. Nic míň,nic víc. Hned jak jsem ho uviděla, věděla jsem, že je to ON.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jirky

Napsali jste nám - příběh uživatele Jirky

Vzniklo mezi námi něco nádherného, jednoduše jsme se do sebe zamilovali. I když to není moc dlouho od seznámení, jsme strašně zamilovaní, šťastní a začínáme spolu pomaličku žít. Milujeme se opravdu upřímně, prožíváme něco naprosto úžasného, co by ani jednoho z nás nikdy nenapadlo. Seznámení na Vaši seznamce nám změnilo život. Ani si nedokážete představit jak jsme spolu šťastní, slova to neumí popsat....jsou nedokonalá pro tento cit.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vlasty a Rudy

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vlasty a Rudy

Dobrý večer milá Seznamko, jednoho dne jsem prohlížela fotografie a hle? Jen jsem nahlédla a zase zmizela,nicméně ještě nekolikrát jsem fotografie přezkoumala.Tímto jsem ukončila prohlídku profilů.Druhý den jsem obdržela zprávu a naše konverzace začala.Trvala pouhé 4 dny,jelikož psání je příliš zdlouhavé,navrhla jsem "co takhle telefon?"...