Seznámení paní Kateřiny

Seznámení paní Kateřiny

Jmenuji se Kateřina a je mi 38 let. K tomu, abych se přihlásila na seznamku EliteDate, mě navedla reklama v rádiu, kterou jsem slyšela v autě cestou z práce.

Protože jsem po rozvodu již několik let neúspěšně hledala partnera, s nadějí, ale přesto již s lehkou skepsí jsem se přihlásila.

Jirka mě oslovil hned v prvním týdnu po vytvoření profilu. Přestože působil velice sympaticky a jeho text mě oslovil, nejdřív jsem ho odmítla, protože vzdálenost Brno - Prostějov mi přišla příliš velká. On se ale nedal, což je dobře a k setkání mě přesvědčil.

Jsem mu za to velice vděčná, protože poté, co jsem ho osobně poznala, jsem věděla, že tohoto muže chci poznat mnohem víc. Nevěřila bych, že je v mém věku možné se zamilovat stejně jako v pubertě. Je to krásný pocit a já doufám, že nám vydrží ještě hodně dlouho. Máme za sebou "teprve" čtyři schůzky, ale svůj profil jsem už smazala. Dál hledat totiž už nechci.

EliteDate můžu doporučit všem, kteří mají o vážné seznámení zájem. Snažila jsem se seznámit i jinde, ale ani několik měsíců na jiné seznamce nedokázalo to, co EliteDate za týden. :)

Moc děkuji za seznámení a přeji hodně štěstí všem, kteří svůj pravý protějšek ještě hledají.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

S těmi, které jsem zaujal i já, jsem si domluvil schůzku a hledal takovou, na které přeskočí jiskra na obou stranách. Na jedné schůzce jsme po hodině povídání v restauraci zjistili, že jsme si vlastně spoustu věcí vůbec nestihli říct a tak jsme domluvili hned další a další a další...

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Prožili spolu čtyři úžasné dny a zjistili, že si ve všech ohledech neuvěřitelně rozumíme. Pak další telefonování a Vlasta se několikrát vrátila do mého profilu na seznamce. Dnes jsme se dohodli, že se vezmeme v závěru letošního roku. Oba se vzájemně milujeme a důvěřujeme si.

Seznámení paní Johany

Seznámení paní Johany

Jsme spolu od srpna a oba si to užíváme. Mě se po mém těžké manželství, ze kterého jsem, odešla, opravdu plní sny. Na této seznamce nenajdete zoufalce, kteří si chtějí tajně zaflirtovat, je tady placené členství a to už eliminuje dost. Také chválím jednoduché a férové odhlášení členství.

Napsali jste nám - příběh uživatele Rajmunda

Napsali jste nám - příběh uživatele Rajmunda

Po druhé je to LÁSKA v tom pravém slova smyslu. Chcete li, když přeskočí jiskra, prostě je to tam, není  co řešit a to po všech stránkách. Jsem šťastný :)

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Naše seznámení bylo asi šťastná náhoda. Já sama jsem klikla na profil dnešního partnera a žádala jej o seznámemí. I on potvrdil seznámení. A naše povídání začalo. Asi po 3 dnech stáleho psaní, jsme se sešli a sympatie přeskočila. Je pravda , že samota je hrozná a když někdo někoho hledá, ví co chce. V tomto případě jsem byla já , jako žena iniciátorem. Proto všem ženám radím, zkuste to. Neváhejte.....

Jana - Jsme rádi oba, že jsme se našli

Jana - Jsme rádi oba, že jsme se našli

Jsme spolu od srpna a už jsme spolu nacestovali naši krásnou republiku. Jsme rádi oba, že jsme se našli. Přítel je mi oporou a já jemu také. Prostě si rozumíme, což je fajn.