Seznámení paní Marie

Seznámení paní Marie

Seznamování na online seznamce bylo pro mě vždy spíš noční můrou než potěšením. Nicméně kde se v této době má člověk seznámit? Odhodila jsem tedy všechny své zábrany a pustila se do toho. Ne, že bych byla dravec. Spíše pozorovatel, který se na seznamce rozkoukával a jen reagoval na to, co mu přišlo. Během té doby jsem si také v sobě srovnávala priority a představu o tom, koho vlastně po svém boku chci mít. A právě tento moment byl rozhodující. Když se mi ukázal profil muže, kterému jsem se líbila, něco mě k němu okamžitě táhlo.

Začali jsme si psát a po pár dnech společné konverzace, kdy nám nebylo cizí žádné téma, jsme oba věděli, že se chceme vidět. První schůzka byla plná rozpaků a nervozity. Od druhé schůzky však bylo více než jasné, že začíná mezi námi vznikat velmi silné pouto, které se neustále prohlubuje. Jsme spolu sice teprve pár týdnů, ale já už nyní vím, že je to ON, moje SPŘÍZNĚNÁ DUŠE, se kterou chci prožívat radosti i strasti společného života.

A co bych poradila těm, kteří ještě váhají? Neváhejte, nikdy nevíte, kdo se na druhé straně objeví. Nikdy nevíte, koho k sobě přitáhnete. Stačí si v sobě ujasnit, co od druhého očekáváte a jít si za tím. On už Vám život cestu ukáže. Také to nevzdávejte, pokud první seznámení nevyjde. Je to proces. Zároveň nezahazujte hned svou šanci v případě, kdy první schůzka nevyšla podle Vašich představ. První schůzky zkrátka takové bývají. Přeji Vám všem, abyste právě zde našli svou spřízněnou duši a nechali se unášet společným životem - je to báječný pocit.

Marie

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nadi

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nadi

Nebýt Vás, tak bychom se nepotkali a to i přesto, že jsme bydleli tak blízko :-). 

Napsali jste nám - příběh uživatelky Simony

Napsali jste nám - příběh uživatelky Simony

První setkání v kavárně napovědělo o vzájemných sympatiích... Následné oťukávání na našich výletech, vzájemných návštěvách a dovolených vyústilo ve společné bydlení. Každý den se těším z přítomnosti spřízněné duše a užívám si nově nabytého nového života. To vše díky Vám.

Seznámení Karla a Jana

Seznámení Karla a Jana

Nelituju toho, že jsem na Elitedate zaplatil prémiové členství. Rád investuju do něčeho, co má smysl. Profily jsou tu kontrolované, žádné „fejky“ jako jinde a proto jsem do toho šel. Vyplatilo se! Po třech měsících se mi tady podařilo najít lásku. Profily už jsme oba dva zrušili. Funguje nám to!

Seznámení Jirky a Věry

Seznámení Jirky a Věry

Tušil jsem o koho jde a tak jsem jí napsal, druhý den už měla fotky a píše - Tak už víš, kdo jsem? No věděl, my se známe už 35 let, jen jsme netušili, kdo je jak volný.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Vlaďky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Vlaďky

Děkuji Vám za služby. Již jsem si partnera našla a to díky Vaší seznamce. Mnohokrát děkuji Vašemu týmu a službám, které děláte pro lidi. Kdyby do budoucna bylo třeba využít Vašich služeb, tak je ráda obnovím. S pozdravem Vlaďka K.

Seznámení paní Heleny

Seznámení paní Heleny

K seznamce jsem byla zpočátku skeptická, ale nyní jsem ráda, že jsem této možnosti využila a našla toho, koho jsem hledala.