Seznámení paní Marie

Seznámení paní Marie

Seznamování na online seznamce bylo pro mě vždy spíš noční můrou než potěšením. Nicméně kde se v této době má člověk seznámit? Odhodila jsem tedy všechny své zábrany a pustila se do toho. Ne, že bych byla dravec. Spíše pozorovatel, který se na seznamce rozkoukával a jen reagoval na to, co mu přišlo. Během té doby jsem si také v sobě srovnávala priority a představu o tom, koho vlastně po svém boku chci mít. A právě tento moment byl rozhodující. Když se mi ukázal profil muže, kterému jsem se líbila, něco mě k němu okamžitě táhlo.

Začali jsme si psát a po pár dnech společné konverzace, kdy nám nebylo cizí žádné téma, jsme oba věděli, že se chceme vidět. První schůzka byla plná rozpaků a nervozity. Od druhé schůzky však bylo více než jasné, že začíná mezi námi vznikat velmi silné pouto, které se neustále prohlubuje. Jsme spolu sice teprve pár týdnů, ale já už nyní vím, že je to ON, moje SPŘÍZNĚNÁ DUŠE, se kterou chci prožívat radosti i strasti společného života.

A co bych poradila těm, kteří ještě váhají? Neváhejte, nikdy nevíte, kdo se na druhé straně objeví. Nikdy nevíte, koho k sobě přitáhnete. Stačí si v sobě ujasnit, co od druhého očekáváte a jít si za tím. On už Vám život cestu ukáže. Také to nevzdávejte, pokud první seznámení nevyjde. Je to proces. Zároveň nezahazujte hned svou šanci v případě, kdy první schůzka nevyšla podle Vašich představ. První schůzky zkrátka takové bývají. Přeji Vám všem, abyste právě zde našli svou spřízněnou duši a nechali se unášet společným životem - je to báječný pocit.

Marie

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Moniky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Moniky

Já měla štěstí v tom, že jsme si párkrát napsali pár řádek a třetí den jsme si již zavolali a volali si každý den a domluvili se na schůzce. Už během prvního rozhovoru jsem poznala, že jsem potkala někoho, kdo se ke mně opravu hodí a uběhlo pár dnů a my se sešli a díky našim předešlým rozhovorům jsme si vlastně ani na té první schůzce nebyli vůbec cizí.

Helena - Od setkání uplynulo 7 měsíců a náš vztah je stále hezčí a hezčí...

Helena - Od setkání uplynulo 7 měsíců a náš vztah je stále hezčí a hezčí...

Díky vaší seznamce jsme našla svého současného partnera. Partner byl jedním z mužů, které jsem oslovila hned první den, ale odepsal mi až za několik týdnů (což jsem už nečekala) a nevypadalo to vůbec nadějně, jelikož hledal někoho z blízkého okolí (jsme 160 km daleko)....

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Za dva dny jsme si dali sraz v jedné kavárně a bylo zaděláno na lásku od první chvíle :) Vídáme se často a jelikož oba máme úžasné děti, tak si užíváme každou chvíli s nimi a spolu :) ... Pevně doufám, že je to osud a vydrží nám to. Všem doporučuji aby neváhali a zkusili se taky touto cestou seznámit a věřili,že ten pravý tu někde čeká ... Třeba to nebude hned ale jednou určitě...

Seznámení paní Veroniky

Seznámení paní Veroniky

Je to 2,5 roku, co jsem se  seznámila na vaší seznamce s mým současným partnerem a tatínkem mého 8 měsíčního syna. Chtěla jsem vám poděkovat za zprostředkování seznámení. Můj partner byl můj první kontakt na seznamce a jsme spolu dodnes.

Seznámení paní Lucky

Seznámení paní Lucky

Díky Vaší seznamce jsem de dokázala seznámit s přítelem, se kterým si skvěle rozumím. Všechno je na dobré cestě a snad to tak bude i nadále pokračovat. Hodně štěstí Všem ostatním.

Květa - vyrážíme spolu na první společnou dovolenou

Květa - vyrážíme spolu na první společnou dovolenou

Se svým partnerem se vztah vyvíjí přirozeně, klidně a s respektem. Oba to bereme vážně a těšíme se, že spolu vyrážíme i na první společnou dovolenou. Seznamku vnímám jako seriózní prostor, kde se dá skutečně potkat někdo, kdo hledá opravdový vztah.