Seznámení paní Marie

Seznámení paní Marie

Seznamování na online seznamce bylo pro mě vždy spíš noční můrou než potěšením. Nicméně kde se v této době má člověk seznámit? Odhodila jsem tedy všechny své zábrany a pustila se do toho. Ne, že bych byla dravec. Spíše pozorovatel, který se na seznamce rozkoukával a jen reagoval na to, co mu přišlo. Během té doby jsem si také v sobě srovnávala priority a představu o tom, koho vlastně po svém boku chci mít. A právě tento moment byl rozhodující. Když se mi ukázal profil muže, kterému jsem se líbila, něco mě k němu okamžitě táhlo.

Začali jsme si psát a po pár dnech společné konverzace, kdy nám nebylo cizí žádné téma, jsme oba věděli, že se chceme vidět. První schůzka byla plná rozpaků a nervozity. Od druhé schůzky však bylo více než jasné, že začíná mezi námi vznikat velmi silné pouto, které se neustále prohlubuje. Jsme spolu sice teprve pár týdnů, ale já už nyní vím, že je to ON, moje SPŘÍZNĚNÁ DUŠE, se kterou chci prožívat radosti i strasti společného života.

A co bych poradila těm, kteří ještě váhají? Neváhejte, nikdy nevíte, kdo se na druhé straně objeví. Nikdy nevíte, koho k sobě přitáhnete. Stačí si v sobě ujasnit, co od druhého očekáváte a jít si za tím. On už Vám život cestu ukáže. Také to nevzdávejte, pokud první seznámení nevyjde. Je to proces. Zároveň nezahazujte hned svou šanci v případě, kdy první schůzka nevyšla podle Vašich představ. První schůzky zkrátka takové bývají. Přeji Vám všem, abyste právě zde našli svou spřízněnou duši a nechali se unášet společným životem - je to báječný pocit.

Marie

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh Marie a Zbyška

Napsali jste nám - příběh Marie a Zbyška

Jsme oba zpětně moc rádi, že jsme se na seznamce zaregistrovali a mohli jsme se potkat. Někdy člověk pro oči „nevidí“ a i když jsme se nacházeli na stejných místech, nemohli jsme se potkat, protože jsme se míjeli, a i kdybychom se potkali, možná bychom se neviděli, protože jsme zrovna trávili čas se svými přáteli….

Já už nehledám. Já už vím, že ho mám!

Já už nehledám. Já už vím, že ho mám!

Děkuji, našla jsem si svého prince. Přeji všem, kteří stále hledají, aby našli tu pravou, či toho pravého.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Čas spolu trávíme aktivně, máme podobné zájmy a dokonce i podobně staré děti. Většinu času trávíme s nimi, ale jsme velice vynalézaví a vždycky si dokážeme najít chvilku jen pro sebe. Příští týden oslavíme první 3 měsíce a to na naší první společné dovolené (a bez dětí :-D). Seznamka Elitedate mi určitě změnila život, protože díky ní jsem se seznámila s mužem, který mi rozzářil svět a ukázal mi, že žít se dá i jinak.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Psali jsme si asi týden snad 50 zpráv denně. Na schůzku přijel s kyticí, galantní, pozorný, vtipný a odvezl mě do krásné restaurace .... Smáli jsme se až do půlnoci a cestou k autu mě chytl za ruku a políbil mě. Od té doby jsme spolu a já doufám, že tomu tak zůstane napořád.

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Nakonec hodnotím prostředí Vaší seznamky za velmi intuitivní a příjemné. Placená verze je efektivní a přehledná. Seznamku vřele doporučuji.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Chtěla jsem vám poděkovat za všechny služby, které byly s mym inzerátem spojené. Z vaši strany bych to povazovala za opravdu profesionální práci.