Seznámení paní Marie

Seznámení paní Marie

Seznamování na online seznamce bylo pro mě vždy spíš noční můrou než potěšením. Nicméně kde se v této době má člověk seznámit? Odhodila jsem tedy všechny své zábrany a pustila se do toho. Ne, že bych byla dravec. Spíše pozorovatel, který se na seznamce rozkoukával a jen reagoval na to, co mu přišlo. Během té doby jsem si také v sobě srovnávala priority a představu o tom, koho vlastně po svém boku chci mít. A právě tento moment byl rozhodující. Když se mi ukázal profil muže, kterému jsem se líbila, něco mě k němu okamžitě táhlo.

Začali jsme si psát a po pár dnech společné konverzace, kdy nám nebylo cizí žádné téma, jsme oba věděli, že se chceme vidět. První schůzka byla plná rozpaků a nervozity. Od druhé schůzky však bylo více než jasné, že začíná mezi námi vznikat velmi silné pouto, které se neustále prohlubuje. Jsme spolu sice teprve pár týdnů, ale já už nyní vím, že je to ON, moje SPŘÍZNĚNÁ DUŠE, se kterou chci prožívat radosti i strasti společného života.

A co bych poradila těm, kteří ještě váhají? Neváhejte, nikdy nevíte, kdo se na druhé straně objeví. Nikdy nevíte, koho k sobě přitáhnete. Stačí si v sobě ujasnit, co od druhého očekáváte a jít si za tím. On už Vám život cestu ukáže. Také to nevzdávejte, pokud první seznámení nevyjde. Je to proces. Zároveň nezahazujte hned svou šanci v případě, kdy první schůzka nevyšla podle Vašich představ. První schůzky zkrátka takové bývají. Přeji Vám všem, abyste právě zde našli svou spřízněnou duši a nechali se unášet společným životem - je to báječný pocit.

Marie

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Po pár dnech psaní a seznamování jsme se sešli osobně a v ten moment jsem věděla, že je to ten pravý. Vyvíjí se to krásně a doufám že to tak bude i pokračovat. Na seznamky jsem nevěřila, ale díky Elite Date jsem začala. Opravdu to funguje a přeju všem ať si každý najde toho svého pravého partnera k sobě.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Laďky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Laďky

Z auta vystoupil sympaťák s pomlázkou, koledu ukončil polibkem........chvíli jsme si doma povídali, pak jsme odjeli do sportovního centra, zahráli si bowling, líbali se při procházce ve velikonoční vánici a ve 14h odjel. Od té doby se vídáme pravidelně, on jezdí ke mě a já k němu a každý den je krásný.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

První schůzka dopadla dobře, přeskočila tam ta pověstná jiskra no a my se scházíme dál a je nám spolu hezky. Ten první krok jsme udělali tady, s pomocí seznamky, teď už záleží jen na nás co bude dál, ale důležité je vůbec začít a hned se nevzdávat, mě se to vyplatilo.

Napsali jste nám - názor paní Marty

Napsali jste nám - názor paní Marty

Celou dobu jsem vnímala, že všichni, kteří tuto agendu zpracovávají - pracují jistě s chutí a nadšením. Proto všem děkuji a přeji, ať se jim i nadále daří.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Dobrý den, děkuji za maily, a zároveň chci říct, že vaším prostřednictvím jsem se seznámila s moc milým mužem, jsme zamilovaní a všechen volný čas trávíme spolu...Přeji vám plno takto spokojených dvojic...Eva

Seznámení paní Kateřiny

Seznámení paní Kateřiny

EliteDate můžu doporučit všem, kteří mají o vážné seznámení zájem. Snažila jsem se seznámit i jinde, ale ani několik měsíců na jiné seznamce nedokázalo to, co EliteDate za týden. :)