Seznámení Šárky a Tomáše

Seznámení Šárky a Tomáše

Doplnění po roce:

Dobrý den,

na přelomu roku 2021 a 2022 jsme si založili oba seznamku.

1.2.2022 jsme měli první rande

12.6.2022 jsme se sestěhovali

a

9.9.2023 jsme se vzali... a jelikož jsme Vám oba psali referenci, posíláme Vám k nim naši svatební fotku, aby tam nebyla ta ,,ilustrační,,

Děkujeme :-)


PS: posílám úryvek ze svatebního proslovu mého bráchy :-D

Všechno to začalo jednoho zimního večera, kdy Tom s kamarádkou Klárou a Šárka se švagrovou Janou (každý v jiné části republiky - tehdy o sobě ještě nevěděli) rozebírali nad lahví vína (u Toma těch lahví bylo víc...) svůj nepříliš kladný vztah k seznamkám, které jsou, podle obou, pro zoufalce🙂Tom je bystřejší a tak se nechal přesvědčit a ještě ten večer profil založil, Šárka se se spoustou pochybností - její vysněný dvoumetrový, zrzavý, ramenatý chlap s vizáží kanadského dřevorubce a silou drtikola přece na seznamce být nemůže (měla pravdu - nebyl😃) nechala přesvědčit až od Štěpánky.

 

Původní reference od Šárky:

Dobrý den, níže zasílám referenci :-) ... a díky !

Já i přítel jsme seznamku vždy odsuzovali, ani jeden jsme se nikdy netajili naším negativním pohledem na tento druh seznámení. Účet na elitedate jsme si oba založili pod nátlakem, já rodiny, přítel kamarádů. Oba jsme si účet zaplatili na několik měsíců. Ale život měl potřebu nám náš negativní postoj rychle vyvrátit a tak jsme po měsíci od založení, prohodili pár písmen a po dvou dnech velmi aktivního psaní, jsme měli rande. Od prvního okamžiku jsme věděli, že je to ono, a víme to dodnes. Nyní jsme se sestěhovali a těšíme se na nový, společný život.... Děkujeme ! Jako fakt ! :-)

Šárka

 

Původní reference od Tomáše:

Dobrý den,


níže zasílám referenci 🙂

Tak nakonec i já, tak zarytý odpůrce seznamek jsem našel tu svou ,,vyvolenou,, právě tady, trochu paradox... K založení účtu na Elitedate, mě po láhvi vína dotlačila kamarádka. Díky za ní i za ten večer. Za pár dní se mi ozvala Šárka, po dvou dnech psaní jsme měli rande a od toho dne jsme spolu. Nedávno jsem si ji nastěhoval domů a kupodivu ji zatím nepřetrhl :-D ... Tohle fakt vyšlo, díky !

Zdravím,
Tomáš

 


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Povídali jsme si a stále bylo o čem. Pozval mě na kafe a na sushi a šli jsme se projít. Začalo se stmívat a byla romantika tak využil situace a dal mi pusu. Jedno z nejkrásnějších rande co jsem měla. A tímto chci poděkovat Vám za umožnění seznámení.

Napsali jste nám - příběh uživatelek Olívie a Markéty

Napsali jste nám - příběh uživatelek Olívie a Markéty

Z tohoto setkání se nakonec vyklubal vztah, které nás obě překvapil svou sílou a intenzitou. Ani jedna z nás před tím tak silný a oddaných vztah nezažila. Teď již spolu chodíme půl roku. A jelikož jsme zvládly společně vkročit i do nového roku 2017, rozhodly jsme se svůj příběh poslat vám do seznamky.

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Ahoj všem, seznamku bych určitě doporučil jako dobrou cestu jak se seznámit. Důležité je nevzdat to a nečekat se založenýma rukama až si mě někdo všimne. Být přijatelně aktivní a oslovovat partnery. A nebát se jít na schůzku. Určitě to bude několik schůzek, které k ničemu nepovedou, ale má to smysl zkoušet....

Napsali jste nám - příběh uživatelů A.Š. a G.G.

Napsali jste nám - příběh uživatelů A.Š. a G.G.

Takže místo nadávání, jsme si seznamování pochválili a pak jsme se pochválili vzájemně a pak bychom ještě chtěli pochválit seznamku ELITE Date, protože splnila své poslání a umožnila nám seznámit se (i když poněkud kuriózním způsobem, ale co se počítá je výsledek a ten je jednoznačně pozitivní :) )

Napsali jste nám - příběh uživatelů Barči a Jana

Napsali jste nám - příběh uživatelů Barči a Jana

Od našeho prvního rande jsme se spolu snažili být co nejvíce, brzy jsme se sestěhovali a letos v červnu mě požádal o ruku a 8.10.2016 se budeme brát.

Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

Asi po dvouch dnech mi krome jinych napsal jeden muz - hned od prvni zpravy a pohledu jsem nejak mela pocit, ze je to ta moje druha pulka. :-) Uz skoro dva mesice randime a je to na dobre ceste. :-)