Seznámení Šárky a Tomáše

Seznámení Šárky a Tomáše

Doplnění po roce:

Dobrý den,

na přelomu roku 2021 a 2022 jsme si založili oba seznamku.

1.2.2022 jsme měli první rande

12.6.2022 jsme se sestěhovali

a

9.9.2023 jsme se vzali... a jelikož jsme Vám oba psali referenci, posíláme Vám k nim naši svatební fotku, aby tam nebyla ta ,,ilustrační,,

Děkujeme :-)


PS: posílám úryvek ze svatebního proslovu mého bráchy :-D

Všechno to začalo jednoho zimního večera, kdy Tom s kamarádkou Klárou a Šárka se švagrovou Janou (každý v jiné části republiky - tehdy o sobě ještě nevěděli) rozebírali nad lahví vína (u Toma těch lahví bylo víc...) svůj nepříliš kladný vztah k seznamkám, které jsou, podle obou, pro zoufalce🙂Tom je bystřejší a tak se nechal přesvědčit a ještě ten večer profil založil, Šárka se se spoustou pochybností - její vysněný dvoumetrový, zrzavý, ramenatý chlap s vizáží kanadského dřevorubce a silou drtikola přece na seznamce být nemůže (měla pravdu - nebyl😃) nechala přesvědčit až od Štěpánky.

 

Původní reference od Šárky:

Dobrý den, níže zasílám referenci :-) ... a díky !

Já i přítel jsme seznamku vždy odsuzovali, ani jeden jsme se nikdy netajili naším negativním pohledem na tento druh seznámení. Účet na elitedate jsme si oba založili pod nátlakem, já rodiny, přítel kamarádů. Oba jsme si účet zaplatili na několik měsíců. Ale život měl potřebu nám náš negativní postoj rychle vyvrátit a tak jsme po měsíci od založení, prohodili pár písmen a po dvou dnech velmi aktivního psaní, jsme měli rande. Od prvního okamžiku jsme věděli, že je to ono, a víme to dodnes. Nyní jsme se sestěhovali a těšíme se na nový, společný život.... Děkujeme ! Jako fakt ! :-)

Šárka

 

Původní reference od Tomáše:

Dobrý den,


níže zasílám referenci 🙂

Tak nakonec i já, tak zarytý odpůrce seznamek jsem našel tu svou ,,vyvolenou,, právě tady, trochu paradox... K založení účtu na Elitedate, mě po láhvi vína dotlačila kamarádka. Díky za ní i za ten večer. Za pár dní se mi ozvala Šárka, po dvou dnech psaní jsme měli rande a od toho dne jsme spolu. Nedávno jsem si ji nastěhoval domů a kupodivu ji zatím nepřetrhl :-D ... Tohle fakt vyšlo, díky !

Zdravím,
Tomáš

 


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Jen vám chci napsat, že v našem případě se to povedlo. V srpnu před 6-ti lety jsme se poznali přes elite date a letos jsme se vzali. Tak díky, že jste!

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dagmar

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dagmar

Musela jsem překonat obrovský odpor k seznamce, natož internetové. Když mi bylo nejhůř, odpověděla jsem na jedno jediné seznámení.
A je to ten pravý.

Napsali jste nám - názor pana Lukáše

Napsali jste nám - názor pana Lukáše

Jsem registrovaným uživatelem vaší seznamky a prvně bych vám chtěl sdělit, že seznamka je naprosto nejlepší, jakou jsem poznal! Opravdu má úroveň - graficky perfektní, informovanost o nových členech, o možných seznámeních, i ti lidé, jací tam jsou..takový no bezva, velké díky!
 

Napsali jste nám - příběh Jany a Luďka

Napsali jste nám - příběh Jany a Luďka

Začali jsme se více a více poznávat a zjistili jsme, že je nám spolu moc dobře. Po roce na oslavu ročního setkání, opět v restauraci u Tonka, jsme se  zasnoubili a příští rok plánujeme svatbu.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Agáty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Agáty

 
Já jsem se díky vaší seznamce seznámila s mužem, jakého jsem hledala posledních 5 let. Nevím, jestli je to náhoda nebo nějaké řízení vyšší mocí, protože jsme byli oba i na jiných seznamkách, dokonce ve stejný čas, ale nebyli jsme programem spárováni, takže jsme o sobě nevěděli. Seznámili jsme se díky Elite.....

Napsali jste nám - příběh uživatelky Bohunky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Bohunky

Samou mě to překvapilo že to šlo celkem rychle i kdyz mi je už trochu více let. Prozili jsme už krásnou dovolenou v Bulharsku a je nám spolu dobře.