Napsali jste nám - příběh uživatele Aloise

Napsali jste nám - příběh uživatele Aloise

Moje cesta za novým vztahem nebyla úplně přímočará.  Před tou poslední schůzkou, jsem absolvoval několik předcházejících, asi 5. Na schůzku vždy dorazila příjemná žena a bylo poznat, že upřímně hledá vztah a nevyužívá seznamky jen z rozmaru, jak jsem poznal na jiných seznamkách, které byly zdarma a přihlásil se na ně tak téměř kdokoli.

I když ale v principu jsem ze schůzek jako takových neměl špatný pocit, buď jsem cítil, že jsem u dané slečny nezabodoval, nebo naopak ona u mě nevzbudila potřebné sympatie. Navíc celou dobu seznamování mě provázela otázka, na kterou jsem neznal odpověď. Když si oba na schůzce budeme sympatičtí, jak poznám, že je to pravě ona, nebo co když odmítnu tu pravou jen proto, že to v danou chvíli nevycítím. Vybral jsem si ji zde podle profilu, ale co když ta pravá je přesně ta na následujícím profilu vedle, vždyť působí taky sympaticky…

Asi na 5. schůzce jsem poznal opravdu milou a sympatickou slečnu, ani v tomto případě jsem necítil nějaký pocit lásky na první pohled, ale co mě drobně „znervózňovalo“ bylo, že ledasco jsem ten večer cítil jinak nebo taky registroval spoustu drobností, které obyčejně nevnímám. Do teď jsem nezapomněl, jak jsem vnímal lehký příjemný letní vánek, který vanul ulicemi kolem nás, když jsem ji doprovázel na zastávku. Možná ten vánek nikdo jiný necítil, možná ani nebyl, ale pro mě to bylo jedno z více nenápadných znamení, díky kterým jsem s ní chtěl podniknout další schůzky, více ji poznávat a opět se cítit tak dobře.

Po první schůzce následovalo několik sms, po několika dalších dnech opět další povedené setkání a pak následovala další a další… Nyní jsme spolu 5 měsíců, není to mnoho, ale je nám krásně a věřím, že z měsíců se stanou roky.

Alois

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kateřiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kateřiny

Jsme moc šťastni oba, že jsme se našli.... Toť rada pro všechny, kdo hledají někoho..... asi si člověk musí projít něčím špatným, zklamáním.....aby si zasloužil milovaného človíčka po svém boku.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ilony

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ilony

Bezvadně zapadl do rodiny, hrozně si rozumí s mým bratrem. I když jsme zjistili hned na začátku, že moc společných zájmů nemáme, přítel rychle podlehl těm mým – práce na zahradě (dřív bydlel v bytě), cykloturistika, procházky, vodáctví. Kromě tancování se zatím pustil do všeho, co jsem mu nabídla, a jak rád říká, se mnou se mu líbí všechny aktivity, které už roky nedělal.

Jaroslav - váhajícím doporučuji a držím palce

Jaroslav - váhajícím doporučuji a držím palce

Ale podle mých zkušeností, a nejen mých, je placená seznamka Elite Date lepší než neplacené. Větší procento lidí se tu chce opravdu seznámit a to se vyplatilo i mne.

Seznámení Kamily a Romana

Seznámení Kamily a Romana

Díky Vám jsem našla před půl rokem svoji lásku a cítím povinnost Vám poděkovat. Stačil jeden den a bylo jasno. Jen doufám, že už to bude navždy a nezažiji další bolest a zklamání. Můj příběh by totiž mnohé odradil a můj princ se nedal.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Jak jsme se seznámili? ... hned jak jsem se registrovala tak me začal psát a byl vytrvalý a pak jsme se domluvili na schůzce. ... vlastně ne na schůzce ale výletě.... kde jsme se poznali vic jak při kafi....

Seznámení Andrey - Jsem šťastná!

Seznámení Andrey - Jsem šťastná!

.Díky vaší seznamce jsem před půl rokem poznala hodného a skvělého muže🙂. Jsem št´astná. Moc vám tímto děkuji ! Přeji vám, aby se vám podařilo udělat št´astných daleko více lidí 🙂