Napsali jste nám - příběh uživatele Havla

Napsali jste nám - příběh uživatele Havla

Dobrý den,

prosím o zrušení profilu na Vašich stránkách. Partnera již nehledám. Našel jsem zcela přirozeným způsobem a je nám moc dobře. Děkuji za Vaši pomoc a budu Vašemu kolektivu i novým vztahům Vámi podpořeným moc fandit. Byli jste skvělí a já jsem také šťastný.

Můj nový vztah nechci ničím ohrozit - moc mi na něm záleží. Bylo, je a bude nutné rodící se vztah chránit. Je málo čistých vztahů a málo otevřených poctivých lidí. My jsme se našli a budeme se  chránit navzájem.   

Přeji i Vám mnoho životního štěstí a velmi si je opatrujte.   

Pěkný a sluníčkový den.   

Havel H.

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Jiřího

Seznámení pana Jiřího

Pozvala mě na koncert jedné rockové skupiny, která je mi velmi blízká. S některými členy této skupiny totiž hraji v jiné kapele. A tak tato náhoda pomohla k velmi rychlému seznámení..

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Vážení Eliťáci, držte nám palce, abych konečně rozšířila řady těch Vašich šťastně seznámených. Vám držím palce do další práce, ať se daří seznamce i Vám. Jak praví Vrchlický: Za trochu lásky šel bych světa kraj ...

Seznámení pana Davida

Seznámení pana Davida

Netrvalo dlouho a našel jsem svůj vysněný protějšek. Díky ELITE Date - nejsem už sám.

Napsali jste nám - příběh uživatele Luboše

Napsali jste nám - příběh uživatele Luboše

Určitě můžu vaši seznamku doporučit i jiným lidem, kteří jsou, stejně jako já, časově vytížení a nechtějí ztrácet čas povrchními vztahy nebo komunikací na sítích, ale naopak dávají přednost pečlivějšímu, možná uváženějšímu výběru partnera v tom rychlém světě kolem nás. 

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Je to velmi jednoduché, trvalo nám to sice asi 2 měsíce, než jsme se našli, ale chce to trpělivost a stále hledat v hlavně dobře si vybrat. Úplně jednoduchý recept.

Zuzana - nebyla jsem tu ani 2 měsíce a už mažu profil

Zuzana - nebyla jsem tu ani 2 měsíce a už mažu profil

Jsme spolu krátce, ale cítím, že už vaše služby nepotřebuju a upřímně doufám, že už ani potřebovat nebudu. Doporučuju vás ale dále, protože jsem vlastně u vás nebyla ani 2 měsíce a už mažu profil!