Seznámení Daniely a Petra

Seznámení Daniely a Petra

Profil na seznamce Elite Date jsem si založila v březnu letošního roku. Jedním z prvním mužů, kteří mne kontaktovali, byl Petr.

Zaujal mne nejen svým profilem, ale postupně i stylem psaní. Na  rozdíl od většiny ostatních mužů, kteří mne oslovili, mi po celou dobu vykal, nevyptával se na příliš osobní věci, ihned po mně  nepožadoval telefonní číslo ….

Jsem sedm let vdova, Petr přišel o manželku před 3,5 roky. Po čtyřech měsících psaní prostřednictvím seznamky, později mailem, a následné výměně několika fotografií, jsme se poprvé sešli. Počáteční sympatie byly vzájemné, ihned jsme si začali tykat a následující čtyři hodiny jsme si neustále měli co povídat.

Vlivem dalších neplánovaných událostí, jsme si  následující měsíc pouze psali. Posílali jsme si maily, fotografie, spoustu sms zpráv, každý den jsme si minimálně tři hodiny telefonovali. Poté jsme se ještě dvakrát sešli, a následoval první společný víkend.

Ač ani jeden z nás nepočítal s tím, že by se prostřednictvím Elite Date opravdu s seznámil s někým, kdo by se mohl stát potencionálním partnerem, o to více si vážíme toho, že jsme se našli. Oba jsme již pokročilejšího věku (60 a 67 let), ale duchem se citíme mnohem mladší. Zkoušíme spolu střídavě žít, vždy v domácnosti toho druhého, jezdíme na výlety a užíváme všech darů života, které nám nabízí ...

Přejeme všem, kteří již nechtějí být sami a s pomocí seznamky Elite Date (které tímto velice děkujeme) hledají někoho, s kým by jim bylo dobře, aby se jejich přání rychle plnila a našli svou spřízněnou duši.

Daniela a Petr

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Michaely

Napsali jste nám - příběh uživatelky Michaely

Hned po čtyřech dnech jsme si domluvili první rande...zajiskřilo to a sbližování, poznávání se pokračuje a oba jsme za to vděční a prožíváme hezké společné chvíle.

Seznámení paní Edity

Seznámení paní Edity

15.6. 2023 jsem se stala manželkou mého úžasného manžela Vojty :-) Prosím nevzdávejte se a věřte! Milí pánové, kdo věří na zázraky, tomu se dějí. A mě se jeden právě děje. ON mě taky prostě našel...a nebál se jít za hvězdou... tak se s vámi všemi loučím.

Napsali jste nám - příběh uživatelky In

Napsali jste nám - příběh uživatelky In

První schůzka byla taková seznámovací. Jsme spolu. Je to ale krátká doba, tak nám držte palce, ať nám to vydrží. Moc si to oba přejeme.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Nechodily mi žádné vulgární nabídky ani podobné výroky. S přítelem jsme se shodli, že pokud se chce člověk opravdu seznámit, tak toto je v dnešní době jediná možnost. Musí se ovšem vyplnit dotazník pravdivě, jinak to nemá cenu. Nám se to díky bohu podařilo a doufám že budeme spolu nadále.

Seznámení paní Renáty

Seznámení paní Renáty

Koupila jsem si roční členství  a seznámila se záhy s mužem, se kterým se již rok scházím a je to moc fajn.

Napsali jste nám - příběh uživatele Michala

Napsali jste nám - příběh uživatele Michala

Zprvu jsem jí nevěřil ale po nějaké době jsem poznal skvělou dívku. Jsme spolu rozumíme si jsme štastný a to vše díky Elite Date. Samozřejmě seznamku doporučuji ale chce to čas vytrvat a nevzdat to. Výsledek stojí za to.