Seznámení Daniely a Petra

Seznámení Daniely a Petra

Profil na seznamce Elite Date jsem si založila v březnu letošního roku. Jedním z prvním mužů, kteří mne kontaktovali, byl Petr.

Zaujal mne nejen svým profilem, ale postupně i stylem psaní. Na  rozdíl od většiny ostatních mužů, kteří mne oslovili, mi po celou dobu vykal, nevyptával se na příliš osobní věci, ihned po mně  nepožadoval telefonní číslo ….

Jsem sedm let vdova, Petr přišel o manželku před 3,5 roky. Po čtyřech měsících psaní prostřednictvím seznamky, později mailem, a následné výměně několika fotografií, jsme se poprvé sešli. Počáteční sympatie byly vzájemné, ihned jsme si začali tykat a následující čtyři hodiny jsme si neustále měli co povídat.

Vlivem dalších neplánovaných událostí, jsme si  následující měsíc pouze psali. Posílali jsme si maily, fotografie, spoustu sms zpráv, každý den jsme si minimálně tři hodiny telefonovali. Poté jsme se ještě dvakrát sešli, a následoval první společný víkend.

Ač ani jeden z nás nepočítal s tím, že by se prostřednictvím Elite Date opravdu s seznámil s někým, kdo by se mohl stát potencionálním partnerem, o to více si vážíme toho, že jsme se našli. Oba jsme již pokročilejšího věku (60 a 67 let), ale duchem se citíme mnohem mladší. Zkoušíme spolu střídavě žít, vždy v domácnosti toho druhého, jezdíme na výlety a užíváme všech darů života, které nám nabízí ...

Přejeme všem, kteří již nechtějí být sami a s pomocí seznamky Elite Date (které tímto velice děkujeme) hledají někoho, s kým by jim bylo dobře, aby se jejich přání rychle plnila a našli svou spřízněnou duši.

Daniela a Petr

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Dáši

Seznámení paní Dáši

Schůzku jsme si dali v kavárně a mě bylo od prvního pohledu jasné, že to je on! Pro mě neskutečně sexy chlap, přitom úplně normální, s vyřešenou minulostí a s podobným pohledem na život jako mám já. Jak mi Aleš později řekl, měl to úplně stejně. Po první schůzce následovaly další a dnes jsme spolu už 5 měsíců.  Nedávno jsme se sestěhovali a plánujeme založit rodinu.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Míly

Napsali jste nám - příběh uživatelky Míly

Vážení, ptáte se na můj příběh. Za ty dva měsíce, které jsem si zaplatila, jsem se neseznámila s nikým Vlastně ano, byly to dva případy, které byly velice perspektivní, ale dělila nás od sebe poměrně velká vzdálenost, takže jsem to raději ukončila. Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat, zachovali jste se k moji osobě velice pěkně a přeji Vám do dalšího podnikání hodně zdaru a ještě více spokojených klientů. Míla. Děkuji!!

Napsali jste nám - příběh uživatele Brada

Napsali jste nám - příběh uživatele Brada

Po pár hodinách to mezi námi začalo opravdu jiskřit a nám bylo jasné že se něco děje. :) Po prvním setkání nadšení a láska rostla až jsme to nevydrželi a museli se znova vidět. Domluvili jsme se na víkend že půjdeme do centra Prahy trochu popít a zatančit, a jak to již bývá k ránu už jsme se vraceli v plném objetí. Je to zhruba měsíc a zatím nám to pořád funguje.

Seznámení Renaty a Zdenka

Seznámení Renaty a Zdenka

Od té doby už byly schůzky pravidelné a teď už jsou to společné víkendy. Vše tak krásně plyne, žije, roste a já jsem presvědčená, že jsem poznala ve svém Zdenkovi opravdovou lásku.

Napsali jste nám - příběh Helči a Alexandra

Napsali jste nám - příběh Helči a Alexandra

Dnes už je to necelý rok, kdy se navštěvujeme a máme podobné vyhlídky do budoucna. Uvažujeme nad pozemkem a stavbou rodinného domu. Chceme si navzájem plnit naše sny. Pokud dva lidi k sobě hledají vzájemnou cestu, tak by vzdálenost neměla hrát hlavní roli. A touto cestou bychom Vám chtěli poděkovat a přejeme ostatním, aby měli štěstí jako my dva.

Seznámení Kamily a Romana

Seznámení Kamily a Romana

Díky Vám jsem našla před půl rokem svoji lásku a cítím povinnost Vám poděkovat. Stačil jeden den a bylo jasno. Jen doufám, že už to bude navždy a nezažiji další bolest a zklamání. Můj příběh by totiž mnohé odradil a můj princ se nedal.