Seznámení pana Milana

Seznámení pana Milana

Dobrý den,

z důvodu nedostatku volných a slušných žen a mé časové pracovní vytíženosti jsem se rozhodl pro založení profilu na seznamce Elitedate. Pár žen jsem oslovil, s několika vyměnil zprávu, ale stále to nebylo, že bych si řekl wooow. Asi po 2 měsících marného hledání jsem již chtěl profil zrušit a smířit se s tím, že tomu nechám volný průběh, když v tom se na mě usmála z profilové fotky sympatická žena, přiměřeného věku ke mě a já si řekl, buď teď nebo nikdy...a stalo se. Tato usměvavá žena odpověděla a my si začali psát. Bylo to pro mě jako zjevení, protože takovou shodu v názorech a myšlení jsem snad ještě nezažil. Několik dnů jsme si psali dlouho do noci a stále to nestačilo. Proto jsem se rozhodli, že není nač čekat a po pěti dnech intenzivního psaní se poprvé setkali. Padli jsme si oba do oka, stále si měli, co vyprávět a ikdyž vzdálenost mezi námi je 100 km, tak o pár dnů později došlo na další setkání. A to bylo ještě lepší, protože už jsme věděli, do čeho jdem. A ikdyž jsme stále na počátku, tak již uvažujem o sestěhování a společném životě a zestárnutí. Proto bych všem doporučoval nezahazovat po prvních nezdarech flintu do žita, někde je určitě protějšek, který stojí o Vás a Vaši lásku.

S pozdravem
Milan

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Heleny

Seznámení paní Heleny

K seznamce jsem byla zpočátku skeptická, ale nyní jsem ráda, že jsem této možnosti využila a našla toho, koho jsem hledala.

Seznámení pana Jirky

Seznámení pana Jirky

Po zaregistrovaní ve Vaší seznamce, jsem oslovil několik žen a po pouhých čtyřech dnech, jsem si začal psát se sympatickou ženou, se kterou jsem se po 14 dnech setkal osobně a cítil jsem, že jsem našel partnerku, protože jsme oba po třech schůzkách našli společnou přitažlivost.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Andrey

Napsali jste nám - příběh uživatelky Andrey

Chtěla bych Vám moc poděkovat. Vaše seznamka je na velmi vysoké úrovni. Jsem velice spokojena, jak je seznamka vytvořena a hlavně velmi mile překvapena jak rychle reagujete na případné problémy Vašich klientů. Je to velice milé, snažíte se nám pomoci při seznamování a při tom dokážete člověka podpořit, dát mu další naději, vašimi milými slovy a úkony. Za to vše Vám všem kteří tuto seznamku tvoří, patří velký dík.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Nakonec se na mě štěstí usmálo a podařilo se. Seznámila jsem se s člověkem, který mi vyjadřuje podporu v mé současné nepřízni osudu, je ke mě pozorný a dává mi najevo, že jsem pro něho důležitá. To jsou pocity, které jsem již řadu let nepoznala.  O totéž se snažím i já a vážím si toho, že jsem měla to štěstí a prostřednictvím Vaší seznamky nacházím to, co jsem myslela, že už nenajdu.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Ani vzdalenost není prekazka, vzdy se to da nejak udelat. Jak se říká - Laska hory prenasi. :) Aktualne planujeme spolecne bydleni, vize naší budoucnosti i další dulezite kroky jako je svatba a dite.

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Již jsme manželé. Svatba proběhla v Itálii na den přesně - dva roky od našeho prvního setkání, spojili jsme ji rovnou s líbánkami a projeli několik italských měst.