Seznámení paní Jasněnky

Seznámení paní Jasněnky

Jeden den jsem se přihlásila a druhý den jsem našla partnera, je to kamarád, s kterým se známe 30 let a nevěřili jsme tomu, že jsme se takto na seznamce potkali.

Abych se mohla dívat na jasné fotografie mužů, tak jsem si zaplatila 1200 Kč na celý rok. Nyní když jsme se seznámili, tak vždy příteli řeknu, že jsem našla štěstíčko za 1200 Kč a zasmějeme se tomu.

Bydlíme 6 Km od sebe a nikdy nás nenapadlo, že bychom jednou byli spolu. Oba nás osud připravil o naše partnery, ale štěstí nám přálo a našli jsme se na této seznamce. Je to neuvěřitelné.

Nejkrásnější na tom je, že se známe tolik let, můžeme si věřit, vše o sobě víme a i když jsme ztratili naše milované partnery, tak život jde dál a my jsme opravdu šťastni.

Děkuji této seznamce za to moje štěstíčko a opravdu všem ho také přeji a to upřímně.

Krásný pozdrav posílá Jasněnka

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Ten pravý se objevil po 3 měsícících po podání inzerátu

Ten pravý se objevil po 3 měsícících po podání inzerátu

Zatím se známe jen 4 měsíce, ale je to bezva. Jsme si hodně podobní, zažili jsme plno věcí a mám pocit, že se známe dlouho, a jsem šťastná. Několik měsíců jsem se odhodlávala k vytvoření seznamovacího profilu, ale zdá se, že to vyšlo. 😊 Doufám, že vztah vydrží. 

Napsali jste nám - příběh uživatelky Bohunky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Bohunky

Samou mě to překvapilo že to šlo celkem rychle i kdyz mi je už trochu více let. Prozili jsme už krásnou dovolenou v Bulharsku a je nám spolu dobře.

Seznámení pana Petra

Seznámení pana Petra

Asi po třech měsících mě byl můj úsměv opětován a i začali jsme si psát. Po několika zprávách jsme si sjednali osobní schůzku a dnes po pěti měsících mohu říct, že jsem našel lásku mého života. Rozumíme si takřka ve všem, trávíme spolu co nejvíce času s ohledem na naše rodiny a jsme oba dva opravdu šťastni.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zuzany a Petra

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zuzany a Petra

Vztah na dálku nám nakonec nestačí a já jsem se odhodlala pro budoucnost našeho vztahu odstěhovat z hlavního města k Petrovi. Držte nám palce a nebojte se to taky zkusit. Seznamky opravdu fungují!

Napsali jste nám - příběh uživatelky Katky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Katky

Z té schůzky se nakonec vyklubalo super rande, které vedlo k dalším schůzkám a daly vzniknout krásnému vztahu. Jestli to vydrží, ukáže až čas. Každopádně i kdyby to nedopadlo, byla to cenná zkušenost, kterou bych jinak nezískala.

Napsali jste nám - příběh uživatele Antonína

Napsali jste nám - příběh uživatele Antonína

Já, vdovec po 36letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23letech nepovedeného manželství. Já dlouhán, výška 200 cm,  ona maličká, výška 162cm. Já od sametové revoluce na vlastní noze, ona státní zaměstnanec, učitelka....