Seznámení paní Kateřiny

Seznámení paní Kateřiny

Dobrý den,

nejdříve jsem přes vaší seznamku chodila asi tři měsíce s mužem a neklapalo to... Nyní už půl roku žiji s mužem, u kterého to byla láska na první pohled.

Seznámili jsme se pres Elitedate, týden si psali a poté se často vídali asi tři měsíce, a nakonec jsme se k němu se synem přestěhovali. Já po 42 letech z Prahy na venkov do rodinného domku.

Nyní nám to klape a jsme zasnoubeni. Tímto vám chci moc poděkovat a popřát všem ostatním mnoho štěstí.. A malou radu: štěstí k Vám nepřijde samo, běžte mu naproti a hledejte!

Ještě jednou děkuji!!!

Kateřina

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Dobrý večer, chtěla bych Vám moc poděkovat, neboť jsem se díky Vaší seznamce seznámila s úžasným mužem - přesně takovým, o kterém jsem celý život snila, ale nevěřila jsem, že by mohl existovat i ve skutečnosti. Takže už dva měsíce prožíváme kouzelný vztah. Již při prvním setkání jsme věděli, že spolu chceme být - sympatie byly oboustranné. Oba jsme si v životě prožili náročná období, takže si umíme všeho hezkého vážit. Od počátku si na nic nehrajeme, je nám spolu krásně a všechny volné chvíle trávíme společně. Máme se moc rádi a věříme, že tomu tak bude napořád. Nebýt Vaší seznamky, určitě bychom se nepoznali. Moc děkuji a přeji všem hodně štěstí. Helena

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Chtěla jsem vám poděkovat za všechny služby, které byly s mym inzerátem spojené. Z vaši strany bych to povazovala za opravdu profesionální práci.

Seznámení Karla a Jana

Seznámení Karla a Jana

Nelituju toho, že jsem na Elitedate zaplatil prémiové členství. Rád investuju do něčeho, co má smysl. Profily jsou tu kontrolované, žádné „fejky“ jako jinde a proto jsem do toho šel. Vyplatilo se! Po třech měsících se mi tady podařilo najít lásku. Profily už jsme oba dva zrušili. Funguje nám to!

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Za dva dny jsme si dali sraz v jedné kavárně a bylo zaděláno na lásku od první chvíle :) Vídáme se často a jelikož oba máme úžasné děti, tak si užíváme každou chvíli s nimi a spolu :) ... Pevně doufám, že je to osud a vydrží nám to. Všem doporučuji aby neváhali a zkusili se taky touto cestou seznámit a věřili,že ten pravý tu někde čeká ... Třeba to nebude hned ale jednou určitě...

Seznámení Petry a Petra

Seznámení Petry a Petra

Mezi tím množstvím zpráv mne zaujala ta od Petra, která mi dorazila hned druhý den po registraci. Psali jsme si, další den jsme si zatelefonovali a ten následující se sešli. Jiskra přeskočila okamžitě i při osobním setkání a od té doby jsme spolu - za pár týdnů to budou 3 roky.

Seznámení Martiny a Eli

Seznámení Martiny a Eli

Na jiných lesbických seznamkách mi štěstí moc nepřálo. Na ELITE Date ano. Hned po registraci se mi ozvalo několik dívek. Nevypadaly vůbec zle, dokonce jsme měly i podobné zájmy, takže témat k hovoru bylo dostatek. Sešla jsem se jen se čtyřmi z nich. Eli se mi líbila nejvíc. Zatím spolu ještě nebydlíme, jenom se domlouváme na schůzkách a užíváme života. Věřím ale, že k tomu, co nevidět dojde. Vypadá to víc než slibně.