Napsali jste nám - příběh uživatelky Katky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Katky


Dobrý den,

děkuji za zprávu. Můj osobní příběh ze seznamky vám ráda prozradím:

Zaregistrovala jsem se na seznamku spíš ze zvědavosti. Absolvovala jsem pár schůzek, ale každý, s kým jsem si vyrazila, byl něčím zvláštní. Nevím jestli jsem moc náročná, ale zkrátka mi tam vždy něco nesedělo.  

Když jsem už byla z toho všeho unavená, a měla sto chutí s tím seknout, napsal mi ještě jeden zájemce o setkání docela milou a vtipnou zprávu. Moc se mi do toho už nechtělo, ale řekla jsem si, že to naposled zkusím, pak si dám pauzu a dlouho zase nikam nepůjdu.

Z té schůzky se nakonec vyklubalo super rande, které vedlo k dalším schůzkám a daly vzniknout krásnému vztahu. Jestli to vydrží, ukáže až čas. Každopádně i kdyby to nedopadlo, byla to cenná zkušenost, kterou bych jinak nezískala.

Proto bych ráda poradila všem, ať se seznamek nebojí. I kdyby vám nepřinesla lásku na celý život, budete mít možnost poznat spoustu zajímavých lidí, kteří vás mohou něčím inspirovat.

Katka

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivy

Nyní jsme spolu teprve dva měsíce, ale vztah se vyvíjí velmi dobře, plánujeme společnou budoucnost, plánujeme společné bydlení, plánujeme spoustu společných aktivit. Někomu se tohle může zdát bláznivé, ale my jsme šťastní.

Marie - prožíváme krásné období i v tomto pozdějším věku

Marie - prožíváme krásné období i v tomto pozdějším věku

Dotyčný pán / dnes už můj přítel/ byl velice pohodový,veselý člověk, který mi pomohl překonat pooperační problémy. Po 14 dnech jsem byla propuštěna do domácího ošetřování a následující den přijela návštěva. Nechtěla jsem tomu ani uvěřit, že tak náhle a v mém věku / přes 70 roků/ zafunguje něco, v co jsem vůbec nedoufala.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

S přítelem jsme na sebe narazili víceméně náhodou. Každopádně jsme si začali psát a zhruba po necelých 14 dnech se osobně sešli... ten den jsme spolu seděli 8,5hodiny v restauraci a jen a jen povídali.. od té doby si máme stále co říci a trávíme spolu i přes větší vzdálenost několik dní v týdnu.

Napsali jste nám - příběh uživatele Václava

Napsali jste nám - příběh uživatele Václava

Vaše seznamka Elite Date je na kvalitní a vysoké úrovni. Líbí se mi způsob, kterým je možno se stát jejím členem a jak je vytvořena. Stejně tak jsem spokojen s možností různých forem úhrady Vašich služeb. Jsem velice spokojen. Děkuji celému pracovnímu týmu za profesionální přístup a hledání řešení pro klienta. Václav

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nadi

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nadi

Nebýt Vás, tak bychom se nepotkali a to i přesto, že jsme bydleli tak blízko :-). 

Seznámení pana Jana

Seznámení pana Jana

Našel jsem zde krásnou, upřímnou a inteligentní  ženu. Po dvou týdnech psaní na webu jsme si vyměnili čísla a komunikovali už jen pomocí SMS. Nyní začínáme budovat krásný vztah.