Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Dobrý den,

na seznamku Elite date jsem se přihlásila v září 2016. Využila jsem prostoru a kolonek a rozepsala se o sobě, aby můj protějšek o mně mohl zjistit už z profilu víc informací. Vložila jsem několik fotek, ze kterých bylo patrné, jaká asi jsem a co mám ráda. Fotku z výstavy historických vozidel, fotku z houbaření, fotku s luční kytkou za uchem, fotku, na které s dětmi dovádíme oblečení v řece.

Po pár dnech mě zaujal profil mého přítele. I on o sobě prozradil víc, než muži v jiných profilech. Částečně jsme se shodovali, oba nekuřáci, oba mající děti, oba rádi cestujeme a fotografujeme.

Na jeho profilu mě také zaujaly výstižné tři otázky. Dalo se z nich usuzovat, že na druhé straně moitoru je chytrý a vtipný člověk.

Tak jsem mu napsala. Nikoliv jen "zaujal jsi mne", ale rovnou psaní, ve kterém jsem mu odpověděla na jeho otázky. A nebyly to jednoslovné odpovědi typu ano/ne/nevím.

Odpověděl mi druhý den. Týden jsme si intenzivně psali, vtipkovali, kladli si otázky a poznávali se. Potom jsme se domluvili na osobní schůzce.

Šli jsme se projít po staré části města a pak zašli do kavárny. Z obou nás bylo cítit, že jsme uvolnění a že se ve společnosti toho druhého cítíme příjemně. V následujících čtyřech dnech jsme se viděli každý den. A tak nějak mlčky z toho vyplynulo, že spolu chodíme.

Jsme spolu 4 měsíce. Stále se poznáváme a stále je nám spolu hezky. Co se cestování týče, stihli jsme už Salzburg, Vídeň, Prahu i Benátky a také společnou dovolenou s dětmi v jižních Čechách. A též společné Vánoce a Silvestra. Plánujeme jarní dovolenou na horách a pro nás dva výlet do Budapešti.

Oba máme rádi kulturu, takže jsme už byli na koncertě, v divadle i v kině.

Společné chvíle jsou moc krásné.

Přeji všem, aby také brzy našli to, co hledají.

Renáta

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh Vladimíry a Jaroslava

Napsali jste nám - příběh Vladimíry a Jaroslava

A nakonec to všechno bylo jinak. Týden před našim plánovaným setkáním mě čekalo překvapení. Jarda to jednoduše nevydržel, sedl večer do auta a jel přes celou republiku a nad ránem mi zavolal, že je tady. Bylo 3:46.

Renata - oba dva máme naději,  že to bude už napořád

Renata - oba dva máme naději, že to bude už napořád

A  tam se objevil  -  ON  -   milý, příjemný, slušný, vydával ze sebe neuvěřitelný klid a pohodu.  Strávili jsme spolu 4 hodiny  a já odjížděla s pocitem,  že takhle příjemného člověka jsem dlouho nepotkala.  Každá další schůzka byla intenzivní, krásná a nešlo to ukončit.  Dnes jsou to dva měsíce,  co jsme spolu  a máme oba dva naději,  že to bude už napořád. 

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Dali jsme se dohromady dva lidi, kteří už pár zkušeností ze seznamek měli a přesto to nevzdali - nakonec cca rok a půl po prvním rande už čekáme vytouženého potomka! :)

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Dobrý den, chtěla bych poděkovat Elite Date. Je to seznamka na úrovni a i když jsem zde byla krátce ( necelé 2 měsíce ), našla jsem zde partnera, přítele, zkrátka muže, který mi imponuje a myslím, že si dobře rozumíme. Chtěla bych touto cestou podpořit ženy, které se cítí být hodně ublížené z předchozího vztahu a jsou přesvědčené o tom, že se to nemůže změnit... I já jsem byla nedůvěřivá... ale kdo nechce jít štěstí naproti, samo ho nepotká :-) Přeji hodně štěstí. Jana

Napsali jste nám - příběh uživatele Mirka

Napsali jste nám - příběh uživatele Mirka

No, jsme zatím v úplném začátku, takže toho nějak moc nenapíši. Podstatné ale je, že tato seznamovací možnost přes Váš program je moc fajn. Nevím ještě jak se bude vyvíjet naše seznámení, ale každopádně tuto otázku prodiskutujeme s mojí nastávající přítelkyní, která taktéž využila seznamovací možnost přes Váš program...

Napsali jste nám - příběh uživatelů Drahomíry a Rudolfa

Napsali jste nám - příběh uživatelů Drahomíry a Rudolfa

První schůzka proběhla velmi příjemně a zajímavě v jejím bydlišti. Po 3-hodinovém obědě, kdy jsme si příjemně popovídali o životě, jsme se šli projít do botanické zahrady. Nastala průtrž mračen a my přitisknuti k sobě,  pod malým, jedním deštníkem jsme dorazili na zastávku tramvaje. K našemu úžasu jsme nastoupili do staré, tramvaje, která jezdila před 50 lety.