Jak funguje ELITE Date

Test.jpgTest osobnosti

Během registrace si uděláte test osobnosti. Ten vám zabere zhruba 15 minut času. Test je zaměřený na oblasti, které jsou důležité pro úspěšný vztah. Na základě vašich odpovědí vám ukážeme partnery, kteří se k vám hodí. Ale partnery si vybíráte jen vy sami, a to podle toho, jak se vám líbí, odkud jsou, podle věku nebo podle vlastností, které mají.

vyhledavani.jpg

Vyhledávání

Můžete si vyhledat partnera podle toho, co se vám líbí a co je pro vás důležité: věk, výška, bydliště, vzdělání. U profilů se dozvíte, jaké má uživatel zájmy, jestli chce mít děti, a také jaké uznává hodnoty.

 

navrhy.jpg

Návrhy partnerů

Vypátráme, kdo se pro vás na základě vašich odpovědí při testu hodí nejvíce. Okamžitě po registraci na seznamce uvidíte uživatele, kteří se k vám nejvíce hodí povahou, charakterem a vlastnostmi. Pak si už jen prohlížíte profily. Chcete přece vědět, jak uživatelé vypadají, co dělají, odkud jsou, jaké mají zájmy nebo jakou mají vysněnou dovolenou.

 

seznamtese.jpgSeznamte se

Jestli opravdu chcete poznat partnera, rozhodněte se pro VIP členství. Umožní vám to osobní komunikaci, umožní vám to dopisovat si, ptát se, laškovat, hrát si nebo si vyměňovat fotky.

Vše je anonymní. Osobní údaje a fotky jsou pečlivě střeženy a chráněny. Vaše fotky zůstanou důvěrné do té doby, dokud je sami nezveřejníte.


 

Registrujte se teď!

Registrace

Jsem

Hledám

Proč ELITE Date

Slibujeme příjemné a jednoduché hledání a výběr z UŽASNÝCH lidí, kteří budou splňovat vaše očekávání.

Více

Úspěšně se seznámili

Podle statistik se každý 5. člověk v České republice seznámí přes seznamku. Je to trend, který se v současné době stává běžným.

Více

Jaké funkce nabízí základní členství?

Základní členství je určeno pro osoby, které chtějí vyzkoušet, jak naše prémiová seznamka funguje. Máte možnost zjistit, kolik uživatelů od kterého pohlaví je u nás zaregistrováno, zda se mezi novými či navrhovanými partnery nachází někdo, koho byste chtěli kontaktovat a blíže poznat. Nevýhodou základního členství je to, že vidíte u všech partnerů rozmazanou profilovou fotografii a nemáte možnost danou osobu oslovit. Proto, abyste mohli využívat všech funkcí naší prémiové seznamky, je zapotřebí získat prémiové členství.

Více