Jak funguje ELITE Date

Test.jpgTest osobnosti

Během registrace si uděláte test osobnosti (max. 15 minut). Test je zaměřený na oblasti, které jsou důležité pro úspěšný vztah. Na základě vašich odpovědí vám ukážeme partnery, kteří se k vám hodí. Partnery si vybíráte jen vy sami, a to podle toho, jak se vám líbí, odkud jsou, podle věku nebo podle vlastností, které vám vyhovují.

vyhledavani.jpg

Vyhledávání

Partnera můžete vyhledat podle toho, co je pro vás důležité: věk, výška, bydliště, vzdělání... V profilech se dozvíte, jaké má uživatel zájmy, jestli chce mít děti a také jaké uznává hodnoty.

 

navrhy.jpg

Návrhy partnerů

Okamžitě po registraci na ELITE Date uvidíte uživatele, kteří se k vám na základě vašich odpovědí v testu nejvíce hodí povahou, charakterem a zájmy. Prohlédněte si profily a zjistěte, jak uživatelé vypadají, odkud jsou, nebo jaká je jejich představa vysněné dovolené.

 


seznamtese.jpgSeznamte se

Jestli chcete někoho doopravdy poznat, aktivujte si prémiové členství. Prémiové členství vám umožní osobní komunikaci - můžete si s uživateli dopisovat, ptát se, laškovat, hrát si nebo si vyměňovat fotky.

Vše je anonymní. Osobní údaje a fotky jsou pečlivě chráněné. Vaše fotografie zůstanou důvěrné do té doby, dokud je sami nezveřejníte.

Zaregistrujte se zdarma a podívejte se na profily uživatelů ve vašem okolí.

Registrujte se teď!

Registrace

Proč ELITE Date

Slibujeme příjemné a jednoduché hledání a výběr z UŽASNÝCH lidí, kteří budou splňovat vaše očekávání.

Více

Úspěšně se seznámili

Podle statistik se každý 5. člověk v České republice seznámí přes seznamku. Je to trend, který se v současné době stává běžným.

Více

V čem se liší prémiová seznamka ELITE Date od ostatních internetových seznamek?

Zajímá váš v čem se lišíme oproti naší konkurenci? Chcete se dozvědět více o fungování prémiové seznamky ELITE Date? Pokud máte před založením vašeho profilu ještě nějaké dotazy, zajisté na ně naleznete odpověď v následujcím článku.

Více