Tipy pro lepší partnerský sex!

Tipy pro lepší partnerský sex!

Udržovat kvalitní partnerský vztah není v dnešní době vůbec jednoduché. Stejně tak je to i s partnerským sexem. Lidé neumí dávat najevo své city a potřeby. Navíc chce v dnešní době většinou každý jen brát a málokdo dávat. Zkuste se tedy zamyslet nad tím, jak se k sobě s partnerem chováte. Uvidíte, že se změní i váš přístup ke společnému sexu.

Udržujte si běžný fyzický kontakt

V první řadě je velmi důležité to, jaké vztahy mezi sebou s partnerem máte. Pokud jste jak dvě zamilované hrdičky, které cukrují kdekoliv se jim zachce, pak nejspíše problémy v sexu mít nebudete. Pokud už jste postoupili do další fáze vztahu a prvotní zamilovanost je už dávno pryč, pak už to nebude nejspíše růžové ani se sexem. Chovejte se k sobě tak, jako na začátku  vašeho vztahu. Nebo se o to alespoň pokuste. Projevujte si lásku, kdykoliv je to možné. Obejměte se při ochodu do práce nebo při příchodu z práce, dejte si pusu na uvítanou nebo na rozloučení, líbejte se častěji, smějte se. Mějte potřebu dotýkat se partnera i mimo chvíle, kdy jste spolu v posteli. Vezměte partnera na procházce za ruku, přitulte se k němu na gauči, když se spolu díváte na film nebo ho sem tam jen pohlaďte po tváři. Uvidíte, že takovéto maličkosti jsou polovičkou vašeho úspěchu v posteli. Ptáte se proč? Protože pokud k sobě budete mít vřelý vztah během celého dne, budete mít mnohem větší potřebu milovat se. Chcít po partnerovi sex, když spolu nejste schopni promluvit za celý den ani slovo nebo když se celý den jen dohadujete, bývá někdy dosti náročné.

Myslete na sex

Na sex je zapotřebí myslet. Část z vás miluje sex nadevše a v tom případě není potřeba se na něj nikterak připravovat. Takoví jedinci se mohou milovat neustále. Problém nastává v případě, kdy se sexu podřizujete jen proto, že víte, že to od vás partner očekává. Snažte se změnit tento váš přístup k milování. Pokud máte nějaký fyzický problém, který vám v sexuálních hrátkách brání, snažte se ho odstranit. Pokud máte problém spíše psychického charakteru, pokuste se ho nejprve vyřešit se svým partnerem, případně s nějakým odborníkem přes partnerské vztahy. Na milování s partnerem byste se měli těšit. Je jedno zda půjde o plánované milování nebo o zcela spontánní vzplanutí vášně. Obě varianty byste si měli do sytosti užívat.

Vyzkoušejte nové sexuální praktiky

Pokud patříte mezi ty, kteří si v posteli příliš nevěří, změňte to. Zkuste se zamyslet nad tím, jak by se dal váš přístup k sexu zlepšit. Zkuste zalistovat třeba v kámasútře, zkuste si najít na internetu nové sexuální praktiky a uvidíte, že určitě objevíte něco, čím byste mohli svého partnera / svou partnerku překvapit. Pořiďte si k tomu  nějaké pěkné prádlo nebo si kupte společně s partnerem nějakou erotickou pomůcku. Váš sex tím nabere určitě zase na obrátkách. Hlavně se sexu nevzdávejte úplně. Pokud to totiž uděláte, vaše láska skončí dříve nebo později v posteli někoho jiného. Pamatujte, že je lepší horší sex, než sex žádný. Myslete i na to, že pokud budete chtít, vždycky budete mít prostor na to svůj vztah k milování a novým sexuálním praktikám vylepšit. Prostě to zkuste a uvidíte, jak to dopadne.

Mějte rádi nejen partnera, ale i sami sebe

A poslední důležitá věc, která může udělat váš sex lepším, než jakým doposud je. Mějte se rádi takovými, jakými jste. I s pár kily navíc, s celulitidou, kterou máte na stehnech, s větším zadečkem, malými prsy, pleší nebo velkým pivním břichem. Odhoďte jednou pro vždy vaše zábrany. Nesledujte při milování, kde se vám co krčí nebo kde vám co přebývá. Myslete jen na sexuální prožitek, který se má během milování dostavit. Myslete chvíli jen na to, co právě děláte. Věřte, že i lidé, kteří nevypadají jak ze žurnálu, mají právo na lásku a sex a dokáží si ho maximálně užít. Stačí jen chtít, věřit si a mít se rád! Pak bude i váš vztah k milování pozitivní!