Dneska se mi stalo něco opravdu zvláštního

Toto je email, který jsme dostali od jednoho z naši uživatelů.

Dneska se mi stalo něco opravdu zvláštního. Volal mi člověk z Vaší seznamky EliteDate a ověřoval můj profil! Něco takového se mi na seznamce nikdy nestalo. Velmi mě to zaujalo a nějak jsem tím nabyl přesvědčení, že by tahle seznamka fungovat mohla. Přiznám se, že jsem se na profil přihlásil od registrace teprve až dnes, a to na základě toho telefonátu. Vzpomínám si, že když jsem profil před několika dny vyplňoval, byl součástí registrace osobnostní dotazník. Vyplnil jsem jej a profil, který z něj „vypadl“ opravdu téměř na 100% souhlasil s mojí osobou.

Jsem přesně takový, jak mě výsledek testu popsal. Ale pak jsem na to zapomněl a dále to neřešil... Až dnes.

Překvapilo mne, že na mém profilu jsem dokonce nalezl jednu zprávu od slečny. To se mi také ještě nikde nestalo (ale nehledám dlouho, na seznamce se pohybuji cca 2 měsíce - lide.cz a stesti.cz. Ale tyto seznamky už jsou takové, řekněme „přebrané“, prostě se mi úplně nepozdávají). Takže to rád budu zkoušet u Vás.

Přiznám se, že na mě Váš web a povídání působilo trochu americky, tak nějak nedůvěryhodně, jako když Vám někdo nabízí nějaký super produkt, a chce jej prodat za každou cenu. Ale teď se můj názor opravdu mění. - Cítím to správně?

 Opravdu to není jen nějaký bussines a lapání uživatelů?

 Opravdu je zaregistrováno více žen než mužů? Jak je to možné? Na „lide.cz“ je např. 20 tis. žen a 40 tis. mužů... Jak se Vám to podařilo? Proč neregistrujete okresy? Např. Středočeský kraj je opravdu velký! A  z Ml. Boleslavi do Benešova, Příbrami nebo Berouna je opravdu už moc daleko....

Děkuji moc za případné vysvětlení:-) Opravdu téhle seznamce maximálně fandím, pokud je taková jak se tváří!!!


Nejnovější články

PF 2023

Do nového roku Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky, spokojenosti a osobních úspěchů. Tým ELITE Date

PF 2021

Do nového roku Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky, spokojenosti a osobních úspěchů. Tým ELITE Date

EliteDate: Plány na rok 2019

Rád bych se s vámi podělil o naše plány s online seznamkou EliteDate na rok 2019.

Novinky z 10. 9. a co pro vás plánujeme dál?

- ve zprávách nyní můžete smazat konverzaci, nahlásit a zablokovat uživatele

- uživatele můžete nahlásit i z jeho profilu

- příští novinkou bude možnost zadat si město, ze kterého pocházíte a vyhledávat partnery podle vzdálenosti

Změna sídla společnosti

Rozhodli jsme se změnit sídlo společnosti. Od 21. června 2017 sídlíme nově na adrese Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1.

Ohlédnutí za zářijovou diskusí na téma Jak se ,,balí” v Česku v 21.století?

Praha – Ve středu 17. září proběhl v prostoru Era svět osmý díl pořadu Úhel pohledu na téma Jak se ,,balí” v Česku v 21.století? Atmosféra byla uvolněná, pozitivní, příjemná. Stejně tak vhodná pro obohacující, inteligentní a věcnou diskusi, kterou svými pohledy doplnili skvělí hosté jako sex koučka Julie Gaia Poupětová, majitelka agentury Náhoda Veronika Vinterová, kouč a spolumajitel online seznamky ELITE Date Jan Patrman, psycholog a rodinný poradce Pavel Rataj a marketingový manažer gay a lesbické seznamky iBoys.cz a iGirsl.cz Jiří Koubek.