Dneska se mi stalo něco opravdu zvláštního

Toto je email, který jsme dostali od jednoho z naši uživatelů.

Dneska se mi stalo něco opravdu zvláštního. Volal mi člověk z Vaší seznamky EliteDate a ověřoval můj profil! Něco takového se mi na seznamce nikdy nestalo. Velmi mě to zaujalo a nějak jsem tím nabyl přesvědčení, že by tahle seznamka fungovat mohla. Přiznám se, že jsem se na profil přihlásil od registrace teprve až dnes, a to na základě toho telefonátu. Vzpomínám si, že když jsem profil před několika dny vyplňoval, byl součástí registrace osobnostní dotazník. Vyplnil jsem jej a profil, který z něj „vypadl“ opravdu téměř na 100% souhlasil s mojí osobou.

Jsem přesně takový, jak mě výsledek testu popsal. Ale pak jsem na to zapomněl a dále to neřešil... Až dnes.

Překvapilo mne, že na mém profilu jsem dokonce nalezl jednu zprávu od slečny. To se mi také ještě nikde nestalo (ale nehledám dlouho, na seznamce se pohybuji cca 2 měsíce - lide.cz a stesti.cz. Ale tyto seznamky už jsou takové, řekněme „přebrané“, prostě se mi úplně nepozdávají). Takže to rád budu zkoušet u Vás.

Přiznám se, že na mě Váš web a povídání působilo trochu americky, tak nějak nedůvěryhodně, jako když Vám někdo nabízí nějaký super produkt, a chce jej prodat za každou cenu. Ale teď se můj názor opravdu mění. - Cítím to správně?

 Opravdu to není jen nějaký bussines a lapání uživatelů?

 Opravdu je zaregistrováno více žen než mužů? Jak je to možné? Na „lide.cz“ je např. 20 tis. žen a 40 tis. mužů... Jak se Vám to podařilo? Proč neregistrujete okresy? Např. Středočeský kraj je opravdu velký! A  z Ml. Boleslavi do Benešova, Příbrami nebo Berouna je opravdu už moc daleko....

Děkuji moc za případné vysvětlení:-) Opravdu téhle seznamce maximálně fandím, pokud je taková jak se tváří!!!

Podobné články

Registrace

Jsem

Hledám

Proč ELITE Date

Slibujeme příjemné a jednoduché hledání a výběr z UŽASNÝCH lidí, kteří budou splňovat vaše očekávání.

Více

Úspěšně se seznámili

Podle statistik se každý 5. člověk v České republice seznámí přes seznamku. Je to trend, který se v současné době stává běžným.

Více

Jak často chodí upozornění na nové zprávy?

Pokud nechcete, abychom vám zasílali jakékoliv informace, změňte si nastavení svého účtu. Perioda pro zasílání informací o nově příchozích zprávách od ostatních uživatelů, návrhů partnerů nebo informací o tom, kdo si zobrazil váš profil, záleží jen na vás. Po přihlášení do svého si účtu si můžete v záložce Můj profil – Nastavení  – Emailová upozornění navolit, zda chcete zasílat zprávy okamžitě, jednou denně, jednou týdně nebo nikdy.

Více