Novinky z 10. 9. a co pro vás plánujeme dál?

Novinky z 10. 9. a co pro vás plánujeme dál?

Poslouchali jsme vás a přinášíme vám novinky

1) Do záložky Zprávy jsme přidali 4 nové funkce. Rozklikněte si záložku Zprávy, vyberte uživatele / uživatelku, u které chcete provést nějakou změnu. Následně klikněte na "3 tečky". Rozbalí se Vám nabídka možností - Zobrazit profil / Blokovat uživatele / Nahlásit uživatele / Smazat konverzaci. Pak už si jen vyberte, co chcete s daným profilem provést. Změna se automaticky provede.

 Ze zpráv lze smazat konverzaci, nahlásit a zablokovat uživatele

 

2) Pokud chcete nahlásit nějakého uživatele / nějakou uživatelku kvůli nevhodnému obsahu v profilu, kvůli závadným fotografiím nebo nepatřičnému chování, můžete použít tlačítko "Nahlásit závadný profil" umístěné přímo pod fotografiemi v jeho / jejím profilu.

Uživatele lze nahlásit i zjeho profilu

A co pro vás připravujeme dále?

Příští novinkou bude možnost zadat si město, ze kterého pocházíte a vyhledávat partnery podle vzdálenosti. O spuštění této funkce Vás budeme informovat!

 


Podobné články

Ohlédnutí za zářijovou diskusí na téma Jak se ,,balí” v Česku v 21.století?

Praha – Ve středu 17. září proběhl v prostoru Era svět osmý díl pořadu Úhel pohledu na téma Jak se ,,balí” v Česku v 21.století? Atmosféra byla uvolněná, pozitivní, příjemná. Stejně tak vhodná pro obohacující, inteligentní a věcnou diskusi, kterou svými pohledy doplnili skvělí hosté jako sex koučka Julie Gaia Poupětová, majitelka agentury Náhoda Veronika Vinterová, kouč a spolumajitel online seznamky ELITE Date Jan Patrman, psycholog a rodinný poradce Pavel Rataj a marketingový manažer gay a lesbické seznamky iBoys.cz a iGirsl.cz Jiří Koubek.

Příběh o výjimečném seznámení

Každý, kdo by se rád s někým seznámil, si jednou za čas položí otázku, zda se obrátit na seznamku nebo zda počká, až se pan Božský ukáže sám. Pokud se rozhodneme, že svěříme naše tužby a přání do rukou online seznamky pro náročné, měli bychom být upřímní, nepsat žádné výmysly, jací bychom si přáli být, ale napsat po pravdě, kdo jsme, a jaký by měl být náš protějšek.

Dneska se mi stalo něco opravdu zvláštního

Dneska se mi stalo něco opravdu zvláštního. Volal mi člověk z Vaší seznamky EliteDate a ověřoval můj profil! Něco takového se mi na seznamce nikdy nestalo. Velmi mě to zaujalo a nějak jsem tím nabyl přesvědčení, že by tahle seznamka fungovat mohla. Přiznám se, že jsem se na profil přihlásil od registrace teprve až dnes ...

Listopadové setkání uživatelů seznamky s tvůrci

Minulý týden proběhlo listopadové setkání uživatelů seznamky ELITE Date s jejími tvůrci. Místem setkání bylo prostředí příjemné kavárny pražírna a setkání se protáhlo dlouho do noci :)