Seznamte se s mužem nebo ženou
z Mostu a okolí

Seznámení pro muže a ženy z Mostu. Pokud se chcete seznámit s někým v Mostu, u nás máte jedinečnou šanci najít svoji vysněnou lásku. Seznámení v Mostu nebylo nikdy jednodušší!

CHCI SI NAJÍT PARTNERA

na online seznamce pro náročné

Seznámili se přes elitedate

Seznámili se přes elitedate

Ilona a Pavel

Vladimír a Lenka

Zuzka a Petr

Vlasta a Ruda

Markéta a Tomáš

Seznámili se přes elitedate

Ilona a Pavel

Jednoho podzimního večera jsme se sešli online na seznamce. Druhý den jsme si dali schůzku. Ještě ten večer jsme si volali a od té doby jsme spolu. Po necelých dvou měsících jsme spolu začali bydlet. Jsme šťastní a rozumí si i naše rodiny a dospělé děti. Asi jsme se mohli někdy někde potkat náhodou, ale určitě bychom se na ulici neseznámili. Nikdo z nás nemá na čele napsáno, že je volný a hledá lásku…

Vladimír a Lenka

Okamžitě jsme si padli do oka. Povahou, zájmy, pohledem na budoucnost. No prostě ve všem. Ihned jsme se začali navštěvovat a už spolu prakticky půl roku bydlíme se vším všudy. Stále tomu oba nemůžeme věřit. Je nám čím dál lépe a jako v pohádce. Ženatý jsem byl 31 let a takovou pohodu jsem neměl za celou dobu. A velmi důležité je, že Lenka to říká také. Hezké na tom je to, že se nejedná o tuctový filmový příběh, ale je to skutečnost.

Zuzka a Petr

Od prvního setkání uběhlo již několik měsíců a my jsme stále spolu a je nám spolu úžasně. I společnou zátěžovou turistickou dovolenou v letních Alpách jsme přežili. Vztah na dálku nám nakonec nestačí a já jsem se odhodlala pro budoucnost našeho vztahu odstěhovat z hlavního města k Petrovi. Držte nám palce a nebojte se to také zkusit. Seznamky opravdu fungují!

Proč si vybrat elitedate?

Seznámení Most – seznamka pro muže a ženy z Mostu a okolí

Seznamování v Mostu

Nechcete už být single, mingle ani zkoušet jiné typy moderních partnerských vztahů? Chcete se seznámit s někým, kdo bude sdílet vaše životní postoje a názory a s kým budete moci trávit společné chvíle? Chcete dát vaší samotě jednou pro vždy sbohem?

Pokud bydlíte V Mostu, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z Mostu, pak jste na správném místě. Seznamka Most je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Mostu na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte, v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes. Návod na štěstí vám neposkytneme, ale možnost seznámit se s partnerem na úrovni ano. Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché. Stačí se zaregistrovat, vyplnit osobnostní dotazník a můžete se seznamováním ihned začít.  

Ptáte se kam na rande v Mostu? 

Možností máte celou řadu. Most totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

V Mostu stojí určitě za zmínku tzv. „Mostecké dromy“. Co to znamená? Most dává svým obyvatelům, ale i návštěvníkům možnost užít si trochu adrenalinu ve vzduchu, na silnici, ve vodě nebo na koňském hřbetu. Jedná se o Aerodrom Most, Autodrom Most, AquaDrom Most nebo Hipodrom Most. Můžete se nejen přijít podívat, ale také si vše zmiňované vyzkoušet. Pro milovníky adrenalinu bude rande na letišti, závodní dráze, aquaparku nebo na dostihovém závodišti tím pravým.

Pokud se chcete na své první schůzce trochu projít, vydejte se k Mosteckému jezeru nebo na Naučnou stezku vrchu Ressl. Tři kilometry dlouhá naučná stezka má 13 zastávek, na nichž se můžete seznámit s místní faunou, florou a historií těžby uhlí na Mostecku. Pokud milujete přírodu, ale chození příliš neholdujete, sedněte do auta a vyjeďte si do Litvínova, kde začíná první český autookruh zvaný Krušnohorský autookruh. Délka autookruhu je 92 km. Provede vás 26 městečky a vesničkami, které spojuje těžba nerostného bohatství.

Za zmínku stojí také Galerie výtvarného umění Most, Oblastní muzeum Most nebo Podkrušnohorské technické muzeum.

Upřednostňujete-li spíše posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, před návštěvou muzeí a historických památek, zarezervujte si stůl v nějaké vaší oblíbené mostecké restauraci, vinárně, čajovně či kavárně. Doporučujeme navštívit vyhlášenou mosteckou Restauraci GoodGate přímo v centru města.  Tato restaurace má velmi širokou nabídku chutných předkrmů, polévek, hlavních jídel i dezertů. K dobrému obědu si zde můžete dát i šálek chutné kávy nebo horké čokolády.

Na první schůzku můžete vyrazit i do nějakého mosteckého divadla nebo kina. Vyzkoušet můžete třeba Městské divadlo Most nebo kino 5D Cinema Maxim. Jaký druh kultury zvolíte, je jen na vás!

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném mosteckém sportovišti. Můžete si zde třeba zajezdit na in-linech, zahrát golf, tenis, nebo cokoliv jiného, co vás baví. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

KKde? Na Seznamce Most. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší! Po prvním rande a následném vývoji událostí už budete moci sami zhodnotit, zda to s vámi myslí partner vážně nebo nikoliv.

Seznámení v okolí