Seznámili se přes elitedate

Petr a Maruška

Jak zacit? Seznámil jsem se přes Vasi seznamku před 6 měsíci. Ano 10.4. 2017 a jak se to vlastně stane? Rozešel jsem se po několika letech s přítelkyní a nějak me to dost zlomilo. A tak mě napadlo že jediná cesta, je odrazit se ode dna je zkusit se seznámit. A kde a jak? Jsem hodne vytizeny , mam dve deti ve střídavé peci a náročnou praci. Takže internetová seznamka byl celkem logický krok. Předem sem vyloučil seznamky zdarma. Mají jednu podstatnou chybu. Je tu spoustu lidi jenom pro zábavu. Takže nic pro skutečně vážné seznámení.
 
Takže jsem si udělal profil a napsal na několik návrhů. S několika ženami jsem si začal psát,ale úplně nejvíc me oslovila Maruška z Litoměřic...
Více o seznámení Petra a Marušky

Seznámení Antonína

Já, vdovec po 36letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23letech nepovedeného manželství.
Já dlouhán, výška 200 cm,  ona maličká, výška 162cm.
Já od sametové revoluce na vlastní noze, ona státní zaměstnanec, učitelka.
Já žijící v Austrálii, ona v Čechách. Přesto jsme se na Elite potkali a po 650 mailech a třech měsících poprvé uviděli. Byla statečná, přiletěla za mnou do Austrálie.

Více o seznámení Antonína

Jarda a Jarka

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje že je vším co jsem si přál.

I když jsme spolu krátce, připadá nám, že se známe dlouho. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Tu ženu hluboce miluji a jsem vděčný za to, že mi bylo dáno ji potkat.

Děkujeme seznamce Elite Date za skvělý servis a zprostředkování

Více o seznámení Jardy a Jarky

Vladimíra a Jaroslav

Požádali jste mě o můj příběh. Jelikož je to pro mě jako zázrak, co se mi stalo, podělím se s Vámi o něj.

Na seznamku jsem se přihlásila v říjnu 2016, protože jsem chtěla jít štěstí naproti a najít si partnera. Za necelého půl roku jsem nenašla nikoho, s kým bychom měli "společnou řeč". Už jsem to chtěla vzdát a byla jsem rozhodnuta, že si členství prodlužovat nebudu, že dál pokoušet štěstí nechci.

Více o seznámení Vladimíry a Jaroslavy

Seznámení Most – seznamka pro muže a ženy z Mostu a okolí

Seznamování v Mostu

Nechcete už být single, mingle ani zkoušet jiné typy moderních partnerských vztahů? Chcete se seznámit s někým, kdo bude sdílet vaše životní postoje a názory a s kým budete moci trávit společné chvíle? Chcete dát vaší samotě jednou pro vždy sbohem?

Pokud bydlíte V Mostu, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z Mostu, pak jste na správném místě. Seznamka Most je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Mostu na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte, v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes. Návod na štěstí vám neposkytneme, ale možnost seznámit se s partnerem na úrovni ano. Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché. Stačí se zaregistrovat, vyplnit osobnostní dotazník a můžete se seznamováním ihned začít.  

Ptáte se kam na rande v Mostu? 

Možností máte celou řadu. Most totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

V Mostu stojí určitě za zmínku tzv. „Mostecké dromy“. Co to znamená? Most dává svým obyvatelům, ale i návštěvníkům možnost užít si trochu adrenalinu ve vzduchu, na silnici, ve vodě nebo na koňském hřbetu. Jedná se o Aerodrom Most, Autodrom Most, AquaDrom Most nebo Hipodrom Most. Můžete se nejen přijít podívat, ale také si vše zmiňované vyzkoušet. Pro milovníky adrenalinu bude rande na letišti, závodní dráze, aquaparku nebo na dostihovém závodišti tím pravým.

Pokud se chcete na své první schůzce trochu projít, vydejte se k Mosteckému jezeru nebo na Naučnou stezku vrchu Ressl. Tři kilometry dlouhá naučná stezka má 13 zastávek, na nichž se můžete seznámit s místní faunou, florou a historií těžby uhlí na Mostecku. Pokud milujete přírodu, ale chození příliš neholdujete, sedněte do auta a vyjeďte si do Litvínova, kde začíná první český autookruh zvaný Krušnohorský autookruh. Délka autookruhu je 92 km. Provede vás 26 městečky a vesničkami, které spojuje těžba nerostného bohatství.

Za zmínku stojí také Galerie výtvarného umění Most, Oblastní muzeum Most nebo Podkrušnohorské technické muzeum.

Upřednostňujete-li spíše posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, před návštěvou muzeí a historických památek, zarezervujte si stůl v nějaké vaší oblíbené mostecké restauraci, vinárně, čajovně či kavárně. Doporučujeme navštívit vyhlášenou mosteckou Restauraci GoodGate přímo v centru města.  Tato restaurace má velmi širokou nabídku chutných předkrmů, polévek, hlavních jídel i dezertů. K dobrému obědu si zde můžete dát i šálek chutné kávy nebo horké čokolády.

Na první schůzku můžete vyrazit i do nějakého mosteckého divadla nebo kina. Vyzkoušet můžete třeba Městské divadlo Most nebo kino 5D Cinema Maxim. Jaký druh kultury zvolíte, je jen na vás!

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném mosteckém sportovišti. Můžete si zde třeba zajezdit na in-linech, zahrát golf, tenis, nebo cokoliv jiného, co vás baví. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

KKde? Na Seznamce Most. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší! Po prvním rande a následném vývoji událostí už budete moci sami zhodnotit, zda to s vámi myslí partner vážně nebo nikoliv.