Seznamte se s mužem nebo ženou
z Pardubic a okolí

Seznámení pro muže a ženy z Pardubic. Pokud se chcete seznámit s někým v Pardubicích, u nás máte jedinečnou šanci najít svoji vysněnou lásku. Seznámení v Pardubicích nebylo nikdy jednodušší!

CHCI SI NAJÍT PARTNERA

na online seznamce pro náročné

Seznámili se přes elitedate

Seznámili se přes elitedate

Ilona a Pavel

Vladimír a Lenka

Zuzka a Petr

Vlasta a Ruda

Markéta a Tomáš

Seznámili se přes elitedate

Ilona a Pavel

Jednoho podzimního večera jsme se sešli online na seznamce. Druhý den jsme si dali schůzku. Ještě ten večer jsme si volali a od té doby jsme spolu. Po necelých dvou měsících jsme spolu začali bydlet. Jsme šťastní a rozumí si i naše rodiny a dospělé děti. Asi jsme se mohli někdy někde potkat náhodou, ale určitě bychom se na ulici neseznámili. Nikdo z nás nemá na čele napsáno, že je volný a hledá lásku…

Vladimír a Lenka

Okamžitě jsme si padli do oka. Povahou, zájmy, pohledem na budoucnost. No prostě ve všem. Ihned jsme se začali navštěvovat a už spolu prakticky půl roku bydlíme se vším všudy. Stále tomu oba nemůžeme věřit. Je nám čím dál lépe a jako v pohádce. Ženatý jsem byl 31 let a takovou pohodu jsem neměl za celou dobu. A velmi důležité je, že Lenka to říká také. Hezké na tom je to, že se nejedná o tuctový filmový příběh, ale je to skutečnost.

Zuzka a Petr

Od prvního setkání uběhlo již několik měsíců a my jsme stále spolu a je nám spolu úžasně. I společnou zátěžovou turistickou dovolenou v letních Alpách jsme přežili. Vztah na dálku nám nakonec nestačí a já jsem se odhodlala pro budoucnost našeho vztahu odstěhovat z hlavního města k Petrovi. Držte nám palce a nebojte se to také zkusit. Seznamky opravdu fungují!

Proč si vybrat elitedate?

Seznámení Pardubice – seznamka pro muže a ženy z Pardubic a okolí

Seznamování v Pardubicích

Jste stále sami? Došlo už vám, že samota není pro vás? Nechcete už spát sami ve své posteli, trávit večery u televize se svým domácím mazlíčkem ani večeřet o samotě u velkého jídelního stolu? Toužíte po tom, aby vás měl někdo rád? Možností, jak se seznámit, existuje celá řada. My vám s jednou z nich pomůžeme. Seznámíme vás přes internet!

Pokud bydlíte v Pardubicích, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z Pardubic, pak jste na správném místě. Seznamka Pardubice je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Pardubicích na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes. Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché. Stačí se zaregistrovat, vyplnit osobnostní dotazník a můžete se začít seznamovat s partnery na úrovni.

Abyste nebyli sami o vánocích, na Valentýna či na jiný svátek, při němž samota na člověka nejvíce doléhá, je zapotřebí, abyste byli v seznamování aktivní. A právě randění je jednou z těch správných aktivit, kterou můžete začít!

Ptáte se kam na rande v Pardubicích? 

Možností máte celou řadu. Pardubice totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

V Pardubicích stojí určitě za zmínku krásný Pardubický zámek. Po prohlídce zámku můžete rovnou zavítat i do Východočeského muzea a Východočeské galerie. Je zde umístěno několik stálých expozic. Mezi ty nejzajímavější patří například největší středoevropská sbírka pohlednic Orbis pictus, sbírka českého ateliérového skla 20. století nebo expozice zbraní.  Pokud budete mít štěstí, můžete při své první schůzce natrefit i na často se konající společenské akce, divadelní představení nebo koncerty. A to vše v rytířských sálech Pardubického zámku nebo na nádvoří.

Jste-li milovníci koní, přijdete si na své na pardubických dostizích nebo při prohlídce světově proslulého Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem. A když už jste z Pardubic, nebylo by milé koupit svému partnerovi (své partnerce) nějaký pěkně malovaný pardubický perníček? Takovou maličkostí si uděláte navzájem určitě radost! A když k tomu přidáte váš krásný úsměv, hned bude vaše schůzka veselejší. Pamatujte, že s úsměvem jde všechno lépe.

Upřednostňujete-li spíše posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, před návštěvou muzeí a historických památek, zarezervujte si stůl v nějaké vaší oblíbené pardubické restauraci, vinárně, čajovně či kavárně. Doporučujeme navštívit vyhlášenou pardubickou restauraci Café-Restaurant KRAKRA. Za vyzkoušení stojí také grilovaná jídla z Restaurace U Dvou Kohoutů. Chutnou kávu vám připraví v nádherné stylové kavárně „Ve dvoře“ zvané Café Bajer.

Na první schůzku můžete vyrazit i do Východočeského divadla, Divadla Exil nebo kina. Při pěkném počasí vyměňte klimatizovaný sál kina za filmovou produkci v Pardubickém Letním kině Perštejn.

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném pardubickém sportovišti. Můžete si zde třeba zajezdit na in-linech, zahrát golf, tenis, nebo cokoliv jiného, co vás baví. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

Kde? Na Seznamce Pardubice. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!

Seznámení v okolí