Seznamte se s mužem nebo ženou
z Plzně a okolí

Seznámení pro muže a ženy z Plzně. Pokud se chcete seznámit s někým v Plzni, u nás máte jedinečnou šanci najít svoji vysněnou lásku. Seznámení v Plzni nebylo nikdy jednodušší!

CHCI SI NAJÍT PARTNERA

na online seznamce pro náročné

Seznámili se přes elitedate

Seznámili se přes elitedate

Ilona a Pavel

Vladimír a Lenka

Zuzka a Petr

Vlasta a Ruda

Markéta a Tomáš

Seznámili se přes elitedate

Ilona a Pavel

Jednoho podzimního večera jsme se sešli online na seznamce. Druhý den jsme si dali schůzku. Ještě ten večer jsme si volali a od té doby jsme spolu. Po necelých dvou měsících jsme spolu začali bydlet. Jsme šťastní a rozumí si i naše rodiny a dospělé děti. Asi jsme se mohli někdy někde potkat náhodou, ale určitě bychom se na ulici neseznámili. Nikdo z nás nemá na čele napsáno, že je volný a hledá lásku…

Vladimír a Lenka

Okamžitě jsme si padli do oka. Povahou, zájmy, pohledem na budoucnost. No prostě ve všem. Ihned jsme se začali navštěvovat a už spolu prakticky půl roku bydlíme se vším všudy. Stále tomu oba nemůžeme věřit. Je nám čím dál lépe a jako v pohádce. Ženatý jsem byl 31 let a takovou pohodu jsem neměl za celou dobu. A velmi důležité je, že Lenka to říká také. Hezké na tom je to, že se nejedná o tuctový filmový příběh, ale je to skutečnost.

Zuzka a Petr

Od prvního setkání uběhlo již několik měsíců a my jsme stále spolu a je nám spolu úžasně. I společnou zátěžovou turistickou dovolenou v letních Alpách jsme přežili. Vztah na dálku nám nakonec nestačí a já jsem se odhodlala pro budoucnost našeho vztahu odstěhovat z hlavního města k Petrovi. Držte nám palce a nebojte se to také zkusit. Seznamky opravdu fungují!

Proč si vybrat elitedate?

Seznámení Plzeň – seznamka pro muže a ženy z Plzně a okolí

Seznamování v Plzni

Toužíte potkat partnera svých snů? Chcete zažít na vlastní kůži to, co právě prožívají zamilované páry kolem vás? Trávíte však většinu svého volného času v práci a pak už nestíháte vyrazit s přáteli za zábavou? Nebo snad máte jiný důvod, proč nechodíte do společnosti a nehledáte toho pravého partnera?  Ať už za tím stojí cokoliv, poradíme vám, jak se snadno a rychle seznámit přes internet!

Pokud bydlíte v Plzni a okolí, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z Plzně, pak jste na správném místě. Seznamka Plzeň je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Plzni na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes. Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché. Stačí se zaregistrovat, vyplnit osobnostní dotazník a můžete se začít seznamovat s partnery na úrovni.

Ptáte se kam na rande v Plzni? 

Možností máte celou řadu. Plzeň totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

Chcete-li se na první schůzce procházet přírodou a přitom si pěkně popovídat, zkuste se projít tzv. plzeňským sadovým okruhem, zdobeným stromy, nádhernými květinovými záhony a fontánami. Začít můžete ve Smetanových sadech a postupně projít Kopeckého sady, Šafaříkovy sady, Křižíkovy sady, sady 5. května a sady Pětatřicátníků. Další z krásných pohledů vám nabídne i vodní kanál Mlýnská strouha s možností posezení v přilehlé kavárně přímo u vody. A když už se budete pohybovat kolem náměstí, nezapomeňte se podívat ke Katedrále sv. Bartoloměje. Z věže katedrály si můžete vychutnat Plzeň pěkně z výšky.  Po sestoupení z věže si můžete přát něco hezkého u „Andělíčka“. Ten nejvíce ohmataný andělíček na mříži totiž nosí lidem štěstí!

Za vhodný tip na první rande v Plzni můžeme považovat i prohlídku Zoologické a botanické zahrady města Plzeň, Dinoparku, Pivovarského muzea, plzeňského historického podzemí, 3D planetária nebo Techmania Science Centra.

Upřednostňujete-li spíše posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, zarezervujte si stůl v nějaké vaší oblíbené plzeňské restauraci, vinárně či kavárně. Při skleničce vína nebo šálku dobré kávy si určitě pěkně popovídáte. Pozor však na témata, o kterých budete na prvním rande hovořit . Na kávu a zákusek vám doporučujeme zajít do plzeňského Business centra Bohemia, a.s. přezdívaného „Bohemka“, kde si při povídání a konzumaci budete moci vychutnat i nádherný pohled na celou Plzeň. Z restaurací doporučujeme Restauraci Na Spilce umístěnou ve světoznámém pivovaru Plzeňský Prazdroj.

Na první schůzku můžete vyrazit i do nějakého vašeho oblíbeného plzeňského divadla nebo kina. Za zmínku určitě stojí ojedinělé Kabaretní divadlo Pluto, v němž si při představení samotném můžete dát pivo a utopence.

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném plzeňském sportovišti. Můžete si třeba zajezdit na in-linech, zahrát si tenis nebo dělat cokoliv jiného, co vás napadne. Krásný sportovní areál najdete například ve Škodalandu v Liticích u Borské přehrady nebo ve Štruncových sadech. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

Kde? Na Seznamce Plzeň. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!

Seznámení v okolí