Seznámili se přes elitedate

Petr a Maruška

Jak zacit? Seznámil jsem se přes Vasi seznamku před 6 měsíci. Ano 10.4. 2017 a jak se to vlastně stane? Rozešel jsem se po několika letech s přítelkyní a nějak me to dost zlomilo. A tak mě napadlo že jediná cesta, je odrazit se ode dna je zkusit se seznámit. A kde a jak? Jsem hodne vytizeny , mam dve deti ve střídavé peci a náročnou praci. Takže internetová seznamka byl celkem logický krok. Předem sem vyloučil seznamky zdarma. Mají jednu podstatnou chybu. Je tu spoustu lidi jenom pro zábavu. Takže nic pro skutečně vážné seznámení.
 
Takže jsem si udělal profil a napsal na několik návrhů. S několika ženami jsem si začal psát,ale úplně nejvíc me oslovila Maruška z Litoměřic...
Více o seznámení Petra a Marušky

Seznámení Antonína

Já, vdovec po 36letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23letech nepovedeného manželství.
Já dlouhán, výška 200 cm,  ona maličká, výška 162cm.
Já od sametové revoluce na vlastní noze, ona státní zaměstnanec, učitelka.
Já žijící v Austrálii, ona v Čechách. Přesto jsme se na Elite potkali a po 650 mailech a třech měsících poprvé uviděli. Byla statečná, přiletěla za mnou do Austrálie.

Více o seznámení Antonína

Jarda a Jarka

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje že je vším co jsem si přál.

I když jsme spolu krátce, připadá nám, že se známe dlouho. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Tu ženu hluboce miluji a jsem vděčný za to, že mi bylo dáno ji potkat.

Děkujeme seznamce Elite Date za skvělý servis a zprostředkování

Více o seznámení Jardy a Jarky

Vladimíra a Jaroslav

Požádali jste mě o můj příběh. Jelikož je to pro mě jako zázrak, co se mi stalo, podělím se s Vámi o něj.

Na seznamku jsem se přihlásila v říjnu 2016, protože jsem chtěla jít štěstí naproti a najít si partnera. Za necelého půl roku jsem nenašla nikoho, s kým bychom měli "společnou řeč". Už jsem to chtěla vzdát a byla jsem rozhodnuta, že si členství prodlužovat nebudu, že dál pokoušet štěstí nechci.

Více o seznámení Vladimíry a Jaroslavy

Seznámení Plzeň – seznamka pro muže a ženy z Plzně a okolí

Seznamování v Plzni

Toužíte potkat partnera svých snů? Chcete zažít na vlastní kůži to, co právě prožívají zamilované páry kolem vás? Trávíte však většinu svého volného času v práci a pak už nestíháte vyrazit s přáteli za zábavou? Nebo snad máte jiný důvod, proč nechodíte do společnosti a nehledáte toho pravého partnera?  Ať už za tím stojí cokoliv, poradíme vám, jak se snadno a rychle seznámit přes internet!

Pokud bydlíte v Plzni a okolí, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z Plzně, pak jste na správném místě. Seznamka Plzeň je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Plzni na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes. Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché. Stačí se zaregistrovat, vyplnit osobnostní dotazník a můžete se začít seznamovat s partnery na úrovni.

Ptáte se kam na rande v Plzni? 

Možností máte celou řadu. Plzeň totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

Chcete-li se na první schůzce procházet přírodou a přitom si pěkně popovídat, zkuste se projít tzv. plzeňským sadovým okruhem, zdobeným stromy, nádhernými květinovými záhony a fontánami. Začít můžete ve Smetanových sadech a postupně projít Kopeckého sady, Šafaříkovy sady, Křižíkovy sady, sady 5. května a sady Pětatřicátníků. Další z krásných pohledů vám nabídne i vodní kanál Mlýnská strouha s možností posezení v přilehlé kavárně přímo u vody. A když už se budete pohybovat kolem náměstí, nezapomeňte se podívat ke Katedrále sv. Bartoloměje. Z věže katedrály si můžete vychutnat Plzeň pěkně z výšky.  Po sestoupení z věže si můžete přát něco hezkého u „Andělíčka“. Ten nejvíce ohmataný andělíček na mříži totiž nosí lidem štěstí!

Za vhodný tip na první rande v Plzni můžeme považovat i prohlídku Zoologické a botanické zahrady města Plzeň, Dinoparku, Pivovarského muzea, plzeňského historického podzemí, 3D planetária nebo Techmania Science Centra.

Upřednostňujete-li spíše posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, zarezervujte si stůl v nějaké vaší oblíbené plzeňské restauraci, vinárně či kavárně. Při skleničce vína nebo šálku dobré kávy si určitě pěkně popovídáte. Pozor však na témata, o kterých budete na prvním rande hovořit . Na kávu a zákusek vám doporučujeme zajít do plzeňského Business centra Bohemia, a.s. přezdívaného „Bohemka“, kde si při povídání a konzumaci budete moci vychutnat i nádherný pohled na celou Plzeň. Z restaurací doporučujeme Restauraci Na Spilce umístěnou ve světoznámém pivovaru Plzeňský Prazdroj.

Na první schůzku můžete vyrazit i do nějakého vašeho oblíbeného plzeňského divadla nebo kina. Za zmínku určitě stojí ojedinělé Kabaretní divadlo Pluto, v němž si při představení samotném můžete dát pivo a utopence.

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném plzeňském sportovišti. Můžete si třeba zajezdit na in-linech, zahrát si tenis nebo dělat cokoliv jiného, co vás napadne. Krásný sportovní areál najdete například ve Škodalandu v Liticích u Borské přehrady nebo ve Štruncových sadech. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

Kde? Na Seznamce Plzeň. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!