Seznámili se přes elitedate

Recenzce - Evča a Jirka

Evča a Jirka

Naše první rande bylo velmi pohodové. Prošli jsme snad celé město a přilehlý park. Byli jsme spolu skoro přes 3 hodiny. Už tady jsem zjistila, že se mi s ním dobře povídá. Nyní jsme spolu už skoro půl roku a plánujeme založit rodinu. Jsem moc ráda, že jsem se přemluvila a zkusila tuto seznamku.

Přečtěte si jejich příběh
Recenzce - Helča a Alexandr

Helča a Alexandr

Hodně nás sblížila i společná zkušenost, kdy Alex ovdověl 2 měsíce po tom, co mi také zemřel přítel. Dnes už je to necelý rok, kdy se navštěvujeme a máme podobné vyhlídky do budoucna. Uvažujeme nad pozemkem a stavbou rodinného domu. Chceme si navzájem plnit naše sny.

Recenzce - Jarda a Jarka

Jarda a Jarka

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje, že je vším, co jsem si přál. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Přečtěte si jejich příběh
Recenzce - Seznámení Antonína

Seznámení Antonína

Já, vdovec po 36 letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23 letech nepovedeného manželství. Já žijící v Austrálii, ona v Čechách. Přesto jsme se na ELITE Date potkali a po 650 mailech a třech měsících poprvé uviděli. Oba náš vztah považujeme za dárek z Nebe, za zázrak.

Přečtěte si jejich příběh

Seznámení Plzeň – seznamka pro muže a ženy z Plzně a okolí

Seznamování v Plzni

Toužíte potkat partnera svých snů? Chcete zažít na vlastní kůži to, co právě prožívají zamilované páry kolem vás? Trávíte však většinu svého volného času v práci a pak už nestíháte vyrazit s přáteli za zábavou? Nebo snad máte jiný důvod, proč nechodíte do společnosti a nehledáte toho pravého partnera?  Ať už za tím stojí cokoliv, poradíme vám, jak se snadno a rychle seznámit přes internet!

Pokud bydlíte v Plzni a okolí, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z Plzně, pak jste na správném místě. Seznamka Plzeň je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Plzni na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes. Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché. Stačí se zaregistrovat, vyplnit osobnostní dotazník a můžete se začít seznamovat s partnery na úrovni.

Ptáte se kam na rande v Plzni? 

Možností máte celou řadu. Plzeň totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

Chcete-li se na první schůzce procházet přírodou a přitom si pěkně popovídat, zkuste se projít tzv. plzeňským sadovým okruhem, zdobeným stromy, nádhernými květinovými záhony a fontánami. Začít můžete ve Smetanových sadech a postupně projít Kopeckého sady, Šafaříkovy sady, Křižíkovy sady, sady 5. května a sady Pětatřicátníků. Další z krásných pohledů vám nabídne i vodní kanál Mlýnská strouha s možností posezení v přilehlé kavárně přímo u vody. A když už se budete pohybovat kolem náměstí, nezapomeňte se podívat ke Katedrále sv. Bartoloměje. Z věže katedrály si můžete vychutnat Plzeň pěkně z výšky.  Po sestoupení z věže si můžete přát něco hezkého u „Andělíčka“. Ten nejvíce ohmataný andělíček na mříži totiž nosí lidem štěstí!

Za vhodný tip na první rande v Plzni můžeme považovat i prohlídku Zoologické a botanické zahrady města Plzeň, Dinoparku, Pivovarského muzea, plzeňského historického podzemí, 3D planetária nebo Techmania Science Centra.

Upřednostňujete-li spíše posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, zarezervujte si stůl v nějaké vaší oblíbené plzeňské restauraci, vinárně či kavárně. Při skleničce vína nebo šálku dobré kávy si určitě pěkně popovídáte. Pozor však na témata, o kterých budete na prvním rande hovořit . Na kávu a zákusek vám doporučujeme zajít do plzeňského Business centra Bohemia, a.s. přezdívaného „Bohemka“, kde si při povídání a konzumaci budete moci vychutnat i nádherný pohled na celou Plzeň. Z restaurací doporučujeme Restauraci Na Spilce umístěnou ve světoznámém pivovaru Plzeňský Prazdroj.

Na první schůzku můžete vyrazit i do nějakého vašeho oblíbeného plzeňského divadla nebo kina. Za zmínku určitě stojí ojedinělé Kabaretní divadlo Pluto, v němž si při představení samotném můžete dát pivo a utopence.

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném plzeňském sportovišti. Můžete si třeba zajezdit na in-linech, zahrát si tenis nebo dělat cokoliv jiného, co vás napadne. Krásný sportovní areál najdete například ve Škodalandu v Liticích u Borské přehrady nebo ve Štruncových sadech. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

Kde? Na Seznamce Plzeň. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!