Seznámili se přes elitedate

Evča a Jirka

Naše první rande bylo velmi pohodové. Prošli jsme snad celé město a přilehlý park. Byli jsme spolu skoro přes 3 hodiny. Už tady jsem zjistila, že se mi s ním dobře povídá. Nyní jsme spolu už skoro půl roku a plánujeme založit rodinu. Jsem moc ráda, že jsem se přemluvila a zkusila tuto seznamku.

Přečtěte si jejich příběh

Helča a Alexandr

Hodně nás sblížila i společná zkušenost, kdy Alex ovdověl 2 měsíce po tom, co mi také zemřel přítel. Dnes už je to necelý rok, kdy se navštěvujeme a máme podobné vyhlídky do budoucna. Uvažujeme nad pozemkem a stavbou rodinného domu. Chceme si navzájem plnit naše sny.

Jarda a Jarka

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje, že je vším, co jsem si přál. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Přečtěte si jejich příběh

Seznámení Antonína

Já, vdovec po 36 letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23 letech nepovedeného manželství. Já žijící v Austrálii, ona v Čechách. Přesto jsme se na ELITE Date potkali a po 650 mailech a třech měsících poprvé uviděli. Oba náš vztah považujeme za dárek z Nebe, za zázrak.

Přečtěte si jejich příběh

Seznámení Praha – seznamka pro muže a ženy z Prahy a okolí

Seznamování v Praze

Toužíte potkat partnera svých snů? Chcete zažít na vlastní kůži to, co právě prožívají zamilované páry kolem vás? Přestože chodíte poměrně často na smluvené schůzky, nedaří se vám seznámit s tím pravým (tou pravou)? Nebojte se! Poradíme vám, jak se zbavit nejčastějších chyb při seznamování!

Pokud bydlíte v Praze a okolí, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z hlavního města Prahy, pak jste na správném místě. Seznamka Praha je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?.

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Praze na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes. Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché. Stačí se zaregistrovat, vyplnit osobnostní dotazník a můžete se začít seznamovat s partnery na úrovni.

Ptáte se kam na rande v Praze?

Možností máte celou řadu. Praha totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

Můžete si zajít na procházku do zeleného údolí Divoká Šárka, do Petřínských sadů, do Stromovky nebo do zahrad pod Pražským hradem. Za zmínku stojí i Petřínská rozhledna, překrásný romantický ostrov Kampa na Vltavě nebo Růžový sad na vrcholku Petřína. Pokud chcete navštívit spíše nějaké památky, vydejte se na první rande v Praze například na Vyšehrad nebo si zajeďte na Karlštejn.

Za vhodný tip na první rande v Praze můžeme považovat i prohlídku zámku Troja a přilehlou Zoologickou zahradu hlavního města Prahy. Co říkáte na projížďku parníkem? Nebyl by to originální tip na vaše první rande? Pokud plánujete vaši první schůzku až na večerní hodiny, zajisté zaujmete třeba Hvězdárnou v Ďáblicích.

Upřednostňujete-li spíše posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, zarezervujte si stůl v nějaké vaší oblíbené pražské restauraci, vinárně či kavárně. Doporučujeme stylovou italskou restauraci Ristorante Bonaccia, kavárnu Café Savoy nebo vinárnu Mon Rouge Pif. Záleží jen na vás, zda si chcete posedět u šálku teplé kávy, skleničky dobře vychlazeného vína nebo zažít nějaký neopakovatelný gurmánský zážitek.

Na první schůzku můžete vyrazit i do nějakého vašeho oblíbeného pražského divadla nebo kina. Komu přijde pražské Národní divadlo příliš luxusní, může vyrazit například do Divadla Archa, Divadla Broadway nebo do Divadla Čertovka. Praha skýtá nepřeberné množství nabídek na kulturní zážitek.

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném pražském sportovišti. Náš tip je sportovní areál Sportcentrum Prosek. Můžete si třeba zajezdit na in-linech, zahrát si tenis, minigolf nebo dělat cokoliv jiného, co vás napadne. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

Kde? Na Seznamce Praha. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!