Seznamte se s mužem nebo ženou
z Prahy a okolí

Seznámení pro muže a ženy z Prahy. Pokud se chcete seznámit s někým v Praze, u nás máte jedinečnou šanci najít svoji vysněnou lásku. Seznámení v Praze nebylo nikdy jednodušší!

CHCI SI NAJÍT PARTNERA

na online seznamce pro náročné

Seznámili se přes elitedate

Seznámili se přes elitedate

Ilona a Pavel

Vladimír a Lenka

Zuzka a Petr

Vlasta a Ruda

Markéta a Tomáš

Seznámili se přes elitedate

Ilona a Pavel

Jednoho podzimního večera jsme se sešli online na seznamce. Druhý den jsme si dali schůzku. Ještě ten večer jsme si volali a od té doby jsme spolu. Po necelých dvou měsících jsme spolu začali bydlet. Jsme šťastní a rozumí si i naše rodiny a dospělé děti. Asi jsme se mohli někdy někde potkat náhodou, ale určitě bychom se na ulici neseznámili. Nikdo z nás nemá na čele napsáno, že je volný a hledá lásku…

Vladimír a Lenka

Okamžitě jsme si padli do oka. Povahou, zájmy, pohledem na budoucnost. No prostě ve všem. Ihned jsme se začali navštěvovat a už spolu prakticky půl roku bydlíme se vším všudy. Stále tomu oba nemůžeme věřit. Je nám čím dál lépe a jako v pohádce. Ženatý jsem byl 31 let a takovou pohodu jsem neměl za celou dobu. A velmi důležité je, že Lenka to říká také. Hezké na tom je to, že se nejedná o tuctový filmový příběh, ale je to skutečnost.

Zuzka a Petr

Od prvního setkání uběhlo již několik měsíců a my jsme stále spolu a je nám spolu úžasně. I společnou zátěžovou turistickou dovolenou v letních Alpách jsme přežili. Vztah na dálku nám nakonec nestačí a já jsem se odhodlala pro budoucnost našeho vztahu odstěhovat z hlavního města k Petrovi. Držte nám palce a nebojte se to také zkusit. Seznamky opravdu fungují!

Proč si vybrat elitedate?

Seznámení Praha – seznamka pro muže a ženy z Prahy a okolí

Seznamování v Praze

Toužíte potkat partnera svých snů? Chcete zažít na vlastní kůži to, co právě prožívají zamilované páry kolem vás? Přestože chodíte poměrně často na smluvené schůzky, nedaří se vám seznámit s tím pravým (tou pravou)? Nebojte se! Poradíme vám, jak se zbavit nejčastějších chyb při seznamování!

Pokud bydlíte v Praze a okolí, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z hlavního města Prahy, pak jste na správném místě. Seznamka Praha je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?.

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Praze na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes. Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché. Stačí se zaregistrovat, vyplnit osobnostní dotazník a můžete se začít seznamovat s partnery na úrovni.

Ptáte se kam na rande v Praze?

Možností máte celou řadu. Praha totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

Můžete si zajít na procházku do zeleného údolí Divoká Šárka, do Petřínských sadů, do Stromovky nebo do zahrad pod Pražským hradem. Za zmínku stojí i Petřínská rozhledna, překrásný romantický ostrov Kampa na Vltavě nebo Růžový sad na vrcholku Petřína. Pokud chcete navštívit spíše nějaké památky, vydejte se na první rande v Praze například na Vyšehrad nebo si zajeďte na Karlštejn.

Za vhodný tip na první rande v Praze můžeme považovat i prohlídku zámku Troja a přilehlou Zoologickou zahradu hlavního města Prahy. Co říkáte na projížďku parníkem? Nebyl by to originální tip na vaše první rande? Pokud plánujete vaši první schůzku až na večerní hodiny, zajisté zaujmete třeba Hvězdárnou v Ďáblicích.

Upřednostňujete-li spíše posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, zarezervujte si stůl v nějaké vaší oblíbené pražské restauraci, vinárně či kavárně. Doporučujeme stylovou italskou restauraci Ristorante Bonaccia, kavárnu Café Savoy nebo vinárnu Mon Rouge Pif. Záleží jen na vás, zda si chcete posedět u šálku teplé kávy, skleničky dobře vychlazeného vína nebo zažít nějaký neopakovatelný gurmánský zážitek.

Na první schůzku můžete vyrazit i do nějakého vašeho oblíbeného pražského divadla nebo kina. Komu přijde pražské Národní divadlo příliš luxusní, může vyrazit například do Divadla Archa, Divadla Broadway nebo do Divadla Čertovka. Praha skýtá nepřeberné množství nabídek na kulturní zážitek.

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném pražském sportovišti. Náš tip je sportovní areál Sportcentrum Prosek. Můžete si třeba zajezdit na in-linech, zahrát si tenis, minigolf nebo dělat cokoliv jiného, co vás napadne. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

Kde? Na Seznamce Praha. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!

Seznámení v okolí